Strona 67 z 319
: 02 wrz 2009, 14:23
autor: R-9 Chełmska
A spakowane rozkłady pojawią się jeszcze kiedyś?
: 02 wrz 2009, 14:25
autor: fik
A są do czegoś konkretnego Ci potrzebne?
: 02 wrz 2009, 14:37
autor: Glonojad
Na przykład ściągnąć sobie na komputer, rozpakować, wgrać na telefon żeby nie płacić za kB jak za zboże.
: 02 wrz 2009, 14:40
autor: fik
Nie pytałem o teoretyczne możliwości; pytałem o to, czy faktycznie R-9 z nich korzysta, żeby wiedzieć, czy mam ewentualnie tworzyć pakowarkę rozkładów

: 02 wrz 2009, 14:42
autor: Glonojad
No, ja faktycznie raz skorzystałem, a teraz zapomniałem przeprowadzić kabelka

: 02 wrz 2009, 14:44
autor: Bastian
Glonojad pisze:ja faktycznie raz skorzystałem
To jest pomijalny potok pasażerski

: 02 wrz 2009, 14:49
autor: Glonojad
No nie wiem, czy tak łatwo pominąć - łatwiej przeskoczyć

: 02 wrz 2009, 14:49
autor: Plesim
Glonojad pisze:Na przykład ściągnąć sobie na komputer, rozpakować, wgrać na telefon żeby nie płacić za kB jak za zboże.
Na telefon to
http://www.mmpk.info/index.php wydaje mi się lepsze i też nie trzeba płacić za kB.

: 02 wrz 2009, 14:52
autor: Glonojad
OK, sprawdzę sobie, dziękuję. Innych pomysłów (oprócz tworzenia bazy historycznej u Bohuna) nie mam.
: 02 wrz 2009, 15:35
autor: R-9 Chełmska
Ze spakowanych rozkładów korzystam rzadko, jednak używam ich czasem do planowania podróży off-line na laptopie bez dostępu do internetu...
: 02 wrz 2009, 18:40
autor: stront
Mam na płytach DVD wypalone rozpakowane wszystkie 'paczki' rozkładowe od 2006 r. + te ściągnięte ze strony
http://roz.mb.waw.pl/pak/ . Nie raz nie dwa zdarzało mi się poszukiwać archiwalnych informacji dotyczących objazdów, przystanków dla linii przyspieszonych czy kursów wariantowych (niektóre informacje nie były umieszczane w komunikatach - przykładem niech będą jednokierunkowe skrócone kursy 193 z al. Lotników na Ursynów). Zatem dla mnie owe paczki mają wartość przede wszystkim historyczną.
BTW. Czy gdzieś zostały zarchiwizowane rozkłady z lat wcześniejszych (tj. od czasu umieszczania spakowanych rozkładów na stronie ZTM-u)?
: 02 wrz 2009, 18:42
autor: fik
W ogóle to kiedy ZTM uruchomił stronę internetową? W web.archive.org pierwsza wersja jest z kwietnia 99, ale to jeszcze nic nie znaczy...
: 02 wrz 2009, 19:06
autor: stront
W spakowanym archiwum komunikatów (jest w tej wersji z 28 kwietnia 1999) pierwszy komunikat jest z 21 grudnia 1998 r. Przy liczniku jest umieszczona informacja, że działa on od 5 stycznia 1999 r. Zatem jeżeli nie istniała jakaś wcześniejsza wersja to z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że strona www ruszyła w okolicach grudnia 1998 r.
[ Dodano: |2 Wrz 2009|, 2009 19:19 ]
http://web.archive.org/web/200208021628 ... tm.waw.pl/
Tu z kolei przy liczniku jest data 8 grudnia 1998 r.
: 07 wrz 2009, 14:42
autor: bartoni722
Mi padło

: 07 wrz 2009, 15:46
autor: mcdm
proba wejscia na ztm daje taki komunikat
Fatal error: Call to a member function FetchRow() on a non-object in /var/www/clients/client1/web1/web/config.php on line 110
myslalem ze po 3 tygodniach od wyjazdu dadza sobie jakos rade