Strona 1 z 4

Zmiany obsługowe - czerwiec 2015

: 01 cze 2015, 12:17
autor: 5690
Czy tylko na 1 czerwca kleszczowa dostała linie 143 , 514 , czy na stałe ?

Czerwiec 2015

: 01 cze 2015, 12:30
autor: ashir
Tylko dzisiaj. :wink:

Czerwiec 2015

: 01 cze 2015, 16:24
autor: J.Kaczmarski
5690 pisze:Czy tylko na 1 czerwca kleszczowa dostała linie 143 , 514 , czy na stałe ?
Wzmocnienie dzisiaj ze względu na prace na stacji Warszawa Rembertów a co za tym idzie wycinka sporej ilości pociągów.

Czerwiec 2015

: 01 cze 2015, 22:34
autor: grzegorz
Kleszczowa w Rembertowie?! Promocja turystyki?

Czerwiec 2015

: 01 cze 2015, 23:38
autor: Bernard
Kleszczowa przez jakiś czas miała jedną brygadę na Neoplana na 514. Swoją drogą na 514 Stalowa mogłaby zostać na stałe. Do Stadionu niedaleko :P .

Wracając do tematu. Brygady 5 i 6/L-9+L10 w DP oraz 2/L-9 i m3/L10 w DS - niskopodłogowe.

Czerwiec 2015

: 02 cze 2015, 20:46
autor: Łukasz
grzegorz pisze:Kleszczowa w Rembertowie?! Promocja turystyki?
Kiedyś na 408 bywała codziennie ;]

Czerwiec 2015

: 02 cze 2015, 20:49
autor: Walas
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że dojazd i zjazd R-7 na 143 był na PT do/z Rembertowa. R-11 chyba też na pusto gnała, ale nie wiem. :D

Czerwiec 2015

: 02 cze 2015, 20:54
autor: MichalJ
Najlepsze w tym było, że SKM jeździła normalnie, bo roboty torowe odwołano.

Czerwiec 2015

: 02 cze 2015, 20:57
autor: ashir
Walas pisze:Najlepsze w tym wszystkim jest to, że dojazd i zjazd R-7 na 143 był na PT do/z Rembertowa. R-11 chyba też na pusto gnała, ale nie wiem. :D
Tak też dojeżdżała i zjeżdżała na pusto, ale to była sytuacja jednorazowa, więc spokojnie można było sobie na coś takiego pozwolić. :wink:

Czerwiec 2015

: 04 cze 2015, 17:23
autor: SławekM
Na 7/527 w dni powszednie wskoczył ITS.

Czerwiec 2015

: 06 cze 2015, 9:03
autor: ashir
Jak kogoś interesuje to ze względu na wydłużenie 516 do Dw. Wileńskiego Stalowa na tej linii zwiększa udziały, więc oddaje Mobilisowi na stare SU12: 3, 010 i 011/118, a Mobilis w zamian oddaje Kleszczowej: 1, 06 i 07/155, a ta zajezdnia z kolei oddaje chyba Woronicza 5 i 010/154. :razz:

Czerwiec 2015

: 07 cze 2015, 17:05
autor: zeus
Ktoś chyba w ZTM zapomniał o sezonie letnim nad Zegrzem, który właśnie w ten weekend się rozpoczął - solówki na 735 niezabieralne w niektórych momentach, czy tak trudno wrzucić przeguby?

Czerwiec 2015

: 07 cze 2015, 17:56
autor: Georg
Może warto pomyśleć o całościowym rozpoczęciu sezonu w całej komunikacji miejskiej, np. od 1.05 do 30.09. W ramach sezonu można za jednym zamachem:
1) wydłużyć 735
2) uruchomić 800
3) rozkład specjalny 139
4) uruchomić 300
5) wszystkie kursy w DS między 8 a 20 na 519 do Powsina.

Czerwiec 2015

: 07 cze 2015, 18:03
autor: vernalisadonis
Linia 300 kursuje także w kwietniu, październiku oraz listopadzie.

Czerwiec 2015

: 07 cze 2015, 18:07
autor: ashir
Georg pisze:Może warto pomyśleć o całościowym rozpoczęciu sezonu w całej komunikacji miejskiej, np. od 1.05 do 30.09. W ramach sezonu można za jednym zamachem:
1) wydłużyć 735
2) uruchomić 800
3) rozkład specjalny 139
4) uruchomić 300
5) wszystkie kursy w DS między 8 a 20 na 519 do Powsina.
Akurat 300 to kursuje w zależności od gonitw. :wink: A w przypadku 139 to jednak łatwiej zwiększać metraż (tak jak zrobiono w tym roku) niż częstotliwość. :) I właściwie wszystko poza tym 735 zostało zrobione od 1 maja (300 oczywiście zostało uruchomione wcześniej) to czego chcesz? :razz: