Strona 1 z 3
Jak to kursuje? - 2022
: 11 kwie 2022, 22:36
autor: Tyrystor
Temat do zadawania pytań o szczegółowe rozkłady wybranych brygad - edycja na rok 2022.
Jak to kursuje? - 2022
: 12 kwie 2022, 0:30
autor: Flash8222
Minutę później i byłby tak piękny post

Jak to kursuje? - 2022
: 12 kwie 2022, 0:37
autor: primoż
Flash8222 pisze: ↑12 kwie 2022, 0:30
Minutę później i byłby tak piękny post

Jak to kursuje? - 2022
: 16 kwie 2022, 18:11
autor: man1956
Dziś sobota przed Wielkanocą. Nie wiem, czy wszyscy Forumowicze wiedzą, że przed laty tego dnia - tak samo jak w Wigilię - wozy wybranych linii zjeżdżały ok. godz. 18.00 do zajezdni, a na trasy wyruszały linie nocne?
Jak to kursuje? - 2022
: 16 kwie 2022, 20:16
autor: pietia
Pamiętam, było tak. Chyba gdzieś tak w latach 90. zrezygnowano z tej praktyki
Jak to kursuje? - 2022
: 16 kwie 2022, 20:49
autor: man1956
Tak, bo kiedyś w Wielką Sobotę wszystko (poza kościołami) było zamknięte. A teraz knajpy działają, życie nie zamiera, więc i komunikacja dostosowała się do zmienionych realiów. I słusznie.
Jak to kursuje? - 2022
: 11 paź 2022, 7:21
autor: altar
Chyba tutaj najlepiej będzie pasowało moje pytanie: Czy na linii 317 brygady planowo kursują nie po kolei? Chodzi mi konkretnie o wczorajszą obserwację: międzyszczyt, brak utrudnień, kursy mniej więcej punktualnie, tylko że jedzie najpierw brygada 5, a następny kurs realizuje brygada 4.
Jak to kursuje? - 2022
: 11 paź 2022, 7:25
autor: Walas
altar pisze: ↑11 paź 2022, 7:21
Chyba tutaj najlepiej będzie pasowało moje pytanie: Czy na linii 317 brygady planowo kursują nie po kolei? Chodzi mi konkretnie o wczorajszą obserwację: międzyszczyt, brak utrudnień, kursy mniej więcej punktualnie, tylko że jedzie najpierw brygada 5, a następny kurs realizuje brygada 4.
Powinny pokolei jeździć...
O której dokładnie widziałeś ?
Jak to kursuje? - 2022
: 11 paź 2022, 9:49
autor: kveld
Efekt niezbyt umiejętnie prowadzonego trybu SB w szczycie? Czasami można zostać z takim kwiatkiem. Jak na 132 były dwie całki (lat temu 12, jak pracowałem w ZTM, m. in. na Marymoncie), to nagminnie po porannym szczycie zostawało się z zamienionymi brygadami i był problem, bo jak to odkręcić przy linii kursującej co pół godziny prawie bez postojów?
Jak to kursuje? - 2022
: 11 paź 2022, 9:55
autor: altar
Walas pisze: ↑11 paź 2022, 7:25
altar pisze: ↑11 paź 2022, 7:21
Chyba tutaj najlepiej będzie pasowało moje pytanie: Czy na linii 317 brygady planowo kursują nie po kolei? Chodzi mi konkretnie o wczorajszą obserwację: międzyszczyt, brak utrudnień, kursy mniej więcej punktualnie, tylko że jedzie najpierw brygada 5, a następny kurs realizuje brygada 4.
Powinny pokolei jeździć...
O której dokładnie widziałeś ?
Generalnie w przedziale 10-11:00. Tak jak teraz sprawdziłem rozkład, to prawdopodobnie brygada 5 realizowała kurs o 9:58, a brygada 4 - kurs o 10:18 z Pralki.
Jak to kursuje? - 2022
: 11 paź 2022, 10:05
autor: kveld
9:58 powinna jechać 06, a 10:18 - 5. 4 powinna jechać 9:38. O ile 4 jadąca 10:18 mnie aż tak nie dziwi (40 minut spóźnienia po szczycie to nic takiego), o tyle 5 jadąca jeden kurs przed swoim to jakiś lepszy numer...
Jak to kursuje? - 2022
: 20 maja 2023, 20:25
autor: man1956
Z czym się łączy brygada 75/213 w DS? To chyba jakaś nowość?
Jak to kursuje? - 2022
: 20 maja 2023, 20:29
autor: 5744
man1956 pisze: ↑20 maja 2023, 20:25
Z czym się łączy brygada 75/213 w DS? To chyba jakaś nowość?
213/219
Jak to kursuje? - 2022
: 20 maja 2023, 20:30
autor: man1956
Dzięki. Widzę, że wszystkie brygady na 213 to BWL-ki.
Jak to kursuje? - 2022
: 20 maja 2023, 20:30
autor: bartoni722
Tylko na ten weekend całe 213+219 jest połączone BWLkami.
Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka