Strona 1 z 2
Zmiany od maja 2024
: 02 maja 2024, 6:33
autor: fafik
Nie wiem czy to na stałe czy tylko na dzisiaj.
199/245 w całości Stalowa i Ostrobramska
123 całość PKS
161 powrót Relobus Otokary
219 powrót Ostrobramska
Na majówkę
197/3 - Mobilis Hybrydy
197/1 i 197/8 - PKS
Rok roczek roczunio... ~TraPS
Zmiany od maja 2024
: 02 maja 2024, 13:43
autor: Mateusz950
Zamiana obsługowa linii 161 i 219 jest od 1.05. Przgubowe 199+245 tym samym zamiana obsługowa z linią 123 tylko 2.05.
Obsługa Z17 w dniach 3-5.05. to sześć brygad przegubowych (po połowie puli dla Woronicza i Stalowej).
Zmiany od maja 2024
: 06 maja 2024, 7:01
autor: Jurand
Czyżby oficjalnie wszystkie całki na linii 106 wróciły do zakładu R7?
Zmiany od maja 2024
: 06 maja 2024, 7:22
autor: Walas
Jurand pisze: ↑06 maja 2024, 7:01
Czyżby oficjalnie wszystkie całki na linii 106 wróciły do zakładu R7?
Z powodu braku kierowców zajezdnie oddają czasami swoje brygady na inne zajezdnie tak jak to jest w przypadku
154/06 czy ostatnio często
143/09(A)+010(B).
148/012 też robi R-3 zamiast R-2.
Zmiany od maja 2024
: 10 maja 2024, 15:35
autor: Mateusz950
Od 9.05. zarówno na 108 i Z-8 w DP po 3 brygady a w DŚ po 2. Zmodyfikowany został BWL 399 do zestawu Z-8+N37.
Zmiany od maja 2024
: 11 maja 2024, 9:04
autor: Walas
187 na solówki w ten weekend.
Zmiany od maja 2024
: 11 maja 2024, 10:53
autor: man1956
Tylko częściowo. A właściwie dlaczego, skoro Woronicza wystawia przeguby?
Zmiany od maja 2024
: 11 maja 2024, 11:00
autor: Walas
man1956 pisze: ↑11 maja 2024, 10:53
Tylko częściowo. A właściwie dlaczego, skoro Woronicza wystawia przeguby?
Nie planowo, z Woronicza też jest na solówki .
Zmiany od maja 2024
: 11 maja 2024, 12:56
autor: man1956
Ale jeżdżą 18 m.
Zmiany od maja 2024
: 11 maja 2024, 13:34
autor: Walas
man1956 pisze: ↑11 maja 2024, 12:56
Ale jeżdżą 18 m.
No to pisze że nie planowo bo powinny być 12m.
Zmiany od maja 2024
: 11 maja 2024, 14:10
autor: man1956
Nie zrozumiałem, bo napisałeś "nie planowo", zamiast "nieplanowo".
Zmiany od maja 2024
: 20 maja 2024, 7:16
autor: Walas
Z15 obsługuje R-1 3 całki i dodatek na solówki.
Od dziś 168/1, 3 i 218/1, 4 na 18m
Zmiany od maja 2024
: 20 maja 2024, 12:38
autor: man1956
Chyba też od dziś R-1 zeszło z obsługi 507/1, 2, natomiast 173 wróciło do obsługi w pełni solówkowej.
Zmiany od maja 2024
: 20 maja 2024, 12:48
autor: fafik
Ku pamięci można odnotować, że linie muzealne obsługiwały
B, E - Stalowa na 18m
C, D - Relobus (widziałem 5 brygad) i PKS (widziałem 4 brygady) na 12m
F - Mobilis Hybrydy (widziałem 3 brygady)
Na nocach też jakieś zmiany były ale może ktoś inny dopisze.
Zmiany od maja 2024
: 20 maja 2024, 13:03
autor: ashir
Na B i E była też Woronicza.