Strona 1 z 5
: 06 sie 2008, 23:34
autor: Szamot
Tak mnie wieczorem natchło, że zamiast robic wyklejanko-przeklejanko-przebieranki na dziwnych eskapadach komunikacyjnych, moznaby pouwiecznoiać faktyczne kwiatki komunikacyjne. Totez zapodaję niniejszym, że:
Od dziś przez dwa dni (a może i dłużej) ze względu na objazd i konieczność nagłej interwencji brygadowej na gościnne występy na linię 196 zawitają R13 i ...R11
(dziś było jeszcze R6, ale nie zdążyłem wpaść na pomysł założeniea tego wątku).
Zainteresowanym:
Have Fun

: 06 sie 2008, 23:37
autor: Jamnik
Szamot pisze:Od dziś przez dwa dni (a może i dłużej) ze względu na objazd i konieczność nagłej interwencji brygadowej na gościnne występy na linię 196 zawitają R13 i ...R11
(dziś było jeszcze R6, ale nie zdążyłem wpaść na pomysł założeniea tego wątku).
Ja już sfociłem wszystkie trzy.

: 06 sie 2008, 23:41
autor: Frencher
Szamot pisze:Tak mnie wieczorem natchło, że zamiast robic wyklejanko-przeklejanko-przebieranki na dziwnych eskapadach komunikacyjnych, moznaby pouwiecznoiać faktyczne kwiatki komunikacyjne. Totez zapodaję niniejszym, że:
Od dziś przez dwa dni (a może i dłużej) ze względu na objazd i konieczność nagłej interwencji brygadowej na gościnne występy na linię 196 zawitają R13 i ...R11
(dziś było jeszcze R6, ale nie zdążyłem wpaść na pomysł założeniea tego wątku).
Zainteresowanym:
Have Fun

Ciekawe ilu się znajdzie kierowców na R13, co będą znali trasę.
: 06 sie 2008, 23:44
autor: ZaciszaniN
Na 198 rozkład w dniach 8 - 9 sierpnia też ma być zmieniony. Znane są powody
: 06 sie 2008, 23:49
autor: Krzysiek_S
ZaciszaniN pisze:Na 198 rozkład w dniach 8 - 9 sierpnia też ma być zmieniony. Znane są powody
Pewnie SKM?
: 07 sie 2008, 4:11
autor: SławekM
: 07 sie 2008, 9:21
autor: PiotrekP
Jamnik pisze:Ja już sfociłem wszystkie trzy.

: 07 sie 2008, 10:53
autor: Jarek
Wróble ćwierkają, że na 514 całość brygad poza nocnymi BWL przejmuje R10.
Żegnamy R7 oraz deskorolki z Kleszczowej na 1 brygadzie w święto z dniem 15.08.
[ Dodano: Czw 07 Sie, 2008 10:53 ]
chyba mój pierwszy (i pewnie ostatni) post na obsłudze linii

: 07 sie 2008, 12:59
autor: pawcio
Korketa. Z dniem przyworócenia ruchu na moście Poniatowskiego. Najbardziej prawdopodobny termin to (w chwili obecnej) 21.08.2008.
: 07 sie 2008, 16:04
autor: gregory5576
Szamot pisze:dziś było jeszcze R6, ale nie zdążyłem wpaść na pomysł założeniea tego wątku).

Szamot żarty sobie stroisz? Reduta na 196 Ha ha ha ha.

: 07 sie 2008, 16:05
autor: Jamnik
gregory5576 pisze: 
Szamot żarty sobie stroisz? Reduta na 196 Ha ha ha ha.

http://transport.asi.pwr.wroc.pl/14,262851,0.html
: 07 sie 2008, 16:10
autor: gregory5576

No tak to wszystko wyjaśnia dzięki jamniczku hau hau. Mobilis ma bliżej. Zapomnieli chyba o Ostrobramskiej. Oky oky

: 07 sie 2008, 16:13
autor: Krzysiek_S
gregory5576 pisze:Zapomnieli chyba o Ostrobramskiej. Oky oky

Nie zapomnieli tylko ostra nie miała już wtyczek, które mogły zostać przekazane na 196.
: 07 sie 2008, 19:34
autor: ZaciszaniN
Kto tak spartaczył czołowe oznakowanie liniowe 196
Bo te beznadziejne, żółte tablice "zjazdowe" ujmują uroku całemu zamieszaniu.
: 16 sie 2008, 10:58
autor: Szamot
Na 44/502+44/N44 ma dzis szanse objawić się coś nieco starszego niż zwykle.
Polecam spacer Krakowskim P.
