: 05 sty 2010, 12:01
Dziś miałem okazję przejeździć poranny dodatek wtyczkę na tej linii i teraz moje pytania:
jak długo będzie utrzymywał się obecny stan na 521? Niedość, że autobusy nie zatrzymują się na przystanku Wiatraczna 03 jak pełne kursy na Szczęśliwice uniemożliwiając dogodne przesiadanie się w tramwaj (a chyba taki cel miał być skróconych kursów) to do tego o ile z Falenicy wtyczki nie wyjeżdżają w stadach z pełnymi kursami na Szczęśliwice tak niemal zawsze w stronę Falenicy wtyczki od Wiatraka do Falenicy jadą razem z pełnymi kursami z Szczęśliwic (co za marnowanie wozów!). Do tego kursy skrócone nie mają żadnej ekspedycji, kierowcy mają do dyspozycji tylko toi-toika na pętli w Falenicy (jak komuś się zachce kupę to chyba musi całą zmianę przetrzymać bo inaczej się nie załatwi, kobiety tak samo mają bardzo utrudnioną pracę na tych skróconych kursach gdyż nawet z wysiusianiem się mają wielki problem). Do tego w momencie końca szczytu gdy wszystkie kursy mają śniadaniową przerwę nikt nie wie kto pierwszy jedzie. Wtyczki muszą się przeciskać między całkami i dodatkami gdyż przyjeżdżając później odjeżdżają pierwsze. Na pętli staje po 4-5 autobusów i kompletnie blokuje się zawrotka. Do tego 146 w konsekwencji ma wielkie problemy z odjazdami. I jeszcze sprawa postojów o ile dodatki mają jako takie tak wtyczki stoją po 6-7 min na Falenicy i w ogóle na Wiatraku przez co jeżdżą niemal w koło. Dopiero przed zjazdem wtyczki mają dłuższe postoje.
Jeżeli taka sytuacja musi się utrzymywać to może przynajmniej niech rozkład wtyczek będzie tak ułożony by te nie musiały przeciskać się między całkami i dodatkami na pętli gdyż jest na niej bardzo ciasno. Przydałyby się trochę dłuższe postoje na Falenicy no i możliwość skorzystania z normalnych toalet. Rozumiem, że jeżeli mam napisane w karcie drogowej kraniec Wiatraczna-WC w ekspedycji to zawracając na rondzie Wiatraczna nie muszę stawać na przystanku Wiatraczna 22 tylko mogę wjechać na pętlę i pod ekspedycją wysiąść do toalety?
Proszę o odpowiedź kogoś kto się w miarę orientuje w tych sprawach.
Pzdr.
jak długo będzie utrzymywał się obecny stan na 521? Niedość, że autobusy nie zatrzymują się na przystanku Wiatraczna 03 jak pełne kursy na Szczęśliwice uniemożliwiając dogodne przesiadanie się w tramwaj (a chyba taki cel miał być skróconych kursów) to do tego o ile z Falenicy wtyczki nie wyjeżdżają w stadach z pełnymi kursami na Szczęśliwice tak niemal zawsze w stronę Falenicy wtyczki od Wiatraka do Falenicy jadą razem z pełnymi kursami z Szczęśliwic (co za marnowanie wozów!). Do tego kursy skrócone nie mają żadnej ekspedycji, kierowcy mają do dyspozycji tylko toi-toika na pętli w Falenicy (jak komuś się zachce kupę to chyba musi całą zmianę przetrzymać bo inaczej się nie załatwi, kobiety tak samo mają bardzo utrudnioną pracę na tych skróconych kursach gdyż nawet z wysiusianiem się mają wielki problem). Do tego w momencie końca szczytu gdy wszystkie kursy mają śniadaniową przerwę nikt nie wie kto pierwszy jedzie. Wtyczki muszą się przeciskać między całkami i dodatkami gdyż przyjeżdżając później odjeżdżają pierwsze. Na pętli staje po 4-5 autobusów i kompletnie blokuje się zawrotka. Do tego 146 w konsekwencji ma wielkie problemy z odjazdami. I jeszcze sprawa postojów o ile dodatki mają jako takie tak wtyczki stoją po 6-7 min na Falenicy i w ogóle na Wiatraku przez co jeżdżą niemal w koło. Dopiero przed zjazdem wtyczki mają dłuższe postoje.
Jeżeli taka sytuacja musi się utrzymywać to może przynajmniej niech rozkład wtyczek będzie tak ułożony by te nie musiały przeciskać się między całkami i dodatkami na pętli gdyż jest na niej bardzo ciasno. Przydałyby się trochę dłuższe postoje na Falenicy no i możliwość skorzystania z normalnych toalet. Rozumiem, że jeżeli mam napisane w karcie drogowej kraniec Wiatraczna-WC w ekspedycji to zawracając na rondzie Wiatraczna nie muszę stawać na przystanku Wiatraczna 22 tylko mogę wjechać na pętlę i pod ekspedycją wysiąść do toalety?
Proszę o odpowiedź kogoś kto się w miarę orientuje w tych sprawach.
Pzdr.