Znaleziono 36 wyników

autor: mateusz1800
14 wrz 2013, 21:23
Forum: Organizacja Komunikacji
Temat: Dni Transportu Publicznego 2013
Odpowiedzi: 166
Odsłony: 35042

Czy wiadomo już (choćby nieoficjalnie) jakie wozy mogły by się zjawić na Dniu Miejskim?
autor: mateusz1800
28 sie 2013, 20:00
Forum: Archiwum RiO
Temat: Jak to kursuje? - 2012-2021
Odpowiedzi: 4643
Odsłony: 742886

Witam, poproszę o odjazdy z DWC i Os.Kabaty brygad linii 504 obsługiwanych przez R-7.
autor: mateusz1800
25 sie 2013, 17:48
Forum: Archiwum RiO
Temat: Jak to kursuje? - 2012-2021
Odpowiedzi: 4643
Odsłony: 742886

Pawel_ pisze:Bokserska 71 to przystanek techniczny, a nie dla pasażerów. ;-)
To w takim razie z Bokserskiej w kierunku Ursynowa Płd.
autor: mateusz1800
25 sie 2013, 17:35
Forum: Archiwum RiO
Temat: Jak to kursuje? - 2012-2021
Odpowiedzi: 4643
Odsłony: 742886

Witam, czy mógłby ktoś podać odjazdy 2/193 z krańca Bokserska 71 w DP.
autor: mateusz1800
11 sie 2013, 17:59
Forum: Archiwum RiO
Temat: Kto i czym to obsługuje? - 2012-2021
Odpowiedzi: 3621
Odsłony: 541352

Dziękuje wsystskim za zaangażowanie w odp. na moje pytanie :)
autor: mateusz1800
10 sie 2013, 19:15
Forum: Archiwum RiO
Temat: Kto i czym to obsługuje? - 2012-2021
Odpowiedzi: 3621
Odsłony: 541352

Cześć. Czy ma ktoś może wykaz linii obsługiwanych przez R-7?
autor: mateusz1800
07 lip 2013, 22:17
Forum: Kącik Hobbysty
Temat: Fotografia
Odpowiedzi: 298
Odsłony: 72030

A co sądzicie o aparatach Fujifilm? Podobają mi się zdjęcia robione przez nie, ale nie wiem, co to warte... Ja miałem fujfilma S2950 i nie spodobał mi się. Problemy z jakością zdjęć mimo dobrych ustawień, nieprecyzyjna możliwość regulowania ustawień w trybie M. Osobiście fujfilma nie polecam, ale t...
autor: mateusz1800
11 kwie 2013, 15:26
Forum: Archiwum RiO
Temat: Jak to kursuje? - 2012-2021
Odpowiedzi: 4643
Odsłony: 742886

Hej,
jak kursuje 4/188(DP) - odjazdy z lotniska najchętniej,
oraz 4, 5, 8, 9/186(DP) - najchętniej odjazdy ze Szczęśliwic.
Z góry dzięki!
autor: mateusz1800
09 kwie 2013, 14:46
Forum: Archiwum RiO
Temat: Kto i czym to obsługuje? - 2012-2021
Odpowiedzi: 3621
Odsłony: 541352

Które brygady na 186 są obsługiwane przez R-6 ?
autor: mateusz1800
28 mar 2013, 21:12
Forum: Archiwum RiO
Temat: Wielkanoc 2013 - zasilenia, zmiany, ciekawostki
Odpowiedzi: 55
Odsłony: 7992

Wie ktoś jak zasilone zostanie 122?
autor: mateusz1800
28 mar 2013, 17:21
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: 742
Odpowiedzi: 107
Odsłony: 22885

ashir pisze:Również przegubowego Solarisa przez cały dzień roboczy. Przynajmniej warunki podróżowania się poprawią. ;-)
Nawet, jeżeli będzie to wóz z serii 81xy z "mięciutkimi" siedzeniami i "klimatyzacją" przestrzeni pasażerskiej? :shock:
autor: mateusz1800
23 mar 2013, 17:52
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Sąd nad 175
Odpowiedzi: 791
Odsłony: 97295

Pan Piotr pisze: Do tego dochodzi brak obsługi przystanku RAKOWIEC w kierunku południowym przez 128.
Można przecież się przesiąść na UM albo Pruszkowskiej. Teraz nasz ukochany ZTM stawia na przesiadki, nie wygodę pasażerów ;-)
autor: mateusz1800
12 sty 2013, 21:02
Forum: Tabor i Przewoźnicy
Temat: Skreślenia ze stanu - kasacje, sprzedaż
Odpowiedzi: 4588
Odsłony: 1019743

Szkoda wozu :sad: Czy może Instytut okaże się naszym bohaterem i podejmie się tak gruntowej naprawy? :smile:
autor: mateusz1800
15 gru 2012, 21:11
Forum: Organizacja Komunikacji
Temat: Okolicznościowe linie specjalne
Odpowiedzi: 2143
Odsłony: 389180

A wiadomo o której zaczyna i gdzie się zatrzymuje?
autor: mateusz1800
20 lis 2012, 21:05
Forum: Archiwum RiO
Temat: Jak to kursuje? - 2012-2021
Odpowiedzi: 4643
Odsłony: 742886

ashir pisze:Na tej linii nie ma wtyczek.
Jak nie? Sam pamiętam jak na C16 jeździły Ikarusiki..