Jak to kursuje? - 2012-2021
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
3/504 start Sasanki (kier. Kabaty) 4.48
odjazdy z Kabat: 5.15, 7.05, 9.20, 11.35, 13.50, 16.05, 18.20, 20.45 zjazd do zajezdni
odjazdy z Dw. Centralnego: 6.07, 8.17, 10.22, 12.37, 14.57, 17.17, 19.37
5/504
odjazdy z Kabat: 7.35, 9.50, 12.05, 14.15, 16.35, 19.05, 21.15
odjazdy z Dw. Centralnego: 6.37, 8.37, 10.52, 13.07, 15.27, 17.52, 20.12
Co do tej brygady nie znam odjazdów wcześnie rano i późno wieczorem, niech się wypowiadają lepiej obeznani.
odjazdy z Kabat: 5.15, 7.05, 9.20, 11.35, 13.50, 16.05, 18.20, 20.45 zjazd do zajezdni
odjazdy z Dw. Centralnego: 6.07, 8.17, 10.22, 12.37, 14.57, 17.17, 19.37
5/504
odjazdy z Kabat: 7.35, 9.50, 12.05, 14.15, 16.35, 19.05, 21.15
odjazdy z Dw. Centralnego: 6.37, 8.37, 10.52, 13.07, 15.27, 17.52, 20.12
Co do tej brygady nie znam odjazdów wcześnie rano i późno wieczorem, niech się wypowiadają lepiej obeznani.
"Ale ty jesteś mądry, Bonifacy!"
-
mateusz1800
- Posty: 36
- Rejestracja: 14 kwie 2012, 13:04
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Hej,
jak kursuje 4/188(DP) - odjazdy z lotniska najchętniej,
oraz 4, 5, 8, 9/186(DP) - najchętniej odjazdy ze Szczęśliwic.
Z góry dzięki!
jak kursuje 4/188(DP) - odjazdy z lotniska najchętniej,
oraz 4, 5, 8, 9/186(DP) - najchętniej odjazdy ze Szczęśliwic.
Z góry dzięki!
Sklep z koszulkami komunikacyjnymi i nie tylko - http://matr-1.cupsell.pl/
-
Madam Adam
- Zbanowany
- Posty: 29
- Rejestracja: 23 lis 2012, 17:36
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Masz to opisane na O-B nawet...Madam Adam pisze:DP 162/228 Z Targówka poproszę
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. 
-
Madam Adam
- Zbanowany
- Posty: 29
- Rejestracja: 23 lis 2012, 17:36
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
WTF? Prosiłeś o odjazd w DP, tak? To czemu czepiasz się DŚ?Madam Adam pisze:A pozatym dziwi mnie to, że w DŚ kurs o 20:58 jest niski a o 21:28 wysoki na rozkładzie.
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Poproszę o podział brygad 119 w DP i w DŚ oraz o informację o której i gdzie następuje zmiana kierowców w 6/517 w DŚ. Dziękuję za informację z góry. 
119 (DP)sprinter pisze:Poproszę o podział brygad 119 w DP i w DŚ[...]
R-3: 5 i 06
PKS: 1, 2, 3 i 4
119 (DŚ)
Mobilis: 1, 2, 3 i 4
6/517 w dni świąteczne ma zmianę o 15:53 na Targówku.sprinter pisze:[...]oraz o informację o której i gdzie następuje zmiana kierowców w 6/517 w DŚ. Dziękuję za informację z góry.
Obsługiwane 10xx?Domas pisze:119 (DP)sprinter pisze:Poproszę o podział brygad 119 w DP i w DŚ[...]
R-3: 5 i 06
PKS: 1, 2, 3 i 4