Jak to kursuje? - 2012-2021

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
kocur
Posty: 1260
Rejestracja: 09 mar 2006, 10:43
Lokalizacja: Ursynów Północny

Post autor: kocur » 10 kwie 2013, 18:46

3/504 start Sasanki (kier. Kabaty) 4.48
odjazdy z Kabat: 5.15, 7.05, 9.20, 11.35, 13.50, 16.05, 18.20, 20.45 zjazd do zajezdni
odjazdy z Dw. Centralnego: 6.07, 8.17, 10.22, 12.37, 14.57, 17.17, 19.37

5/504
odjazdy z Kabat: 7.35, 9.50, 12.05, 14.15, 16.35, 19.05, 21.15
odjazdy z Dw. Centralnego: 6.37, 8.37, 10.52, 13.07, 15.27, 17.52, 20.12

Co do tej brygady nie znam odjazdów wcześnie rano i późno wieczorem, niech się wypowiadają lepiej obeznani.
"Ale ty jesteś mądry, Bonifacy!"

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 10 kwie 2013, 19:41

Dzięki, wystarczy! ;)

edit: To jeszcze poprosiłbym o odjazdy brygad ITS na 503, jeśli komuś zechce się wypisać. (-o<

mateusz1800
Posty: 36
Rejestracja: 14 kwie 2012, 13:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mateusz1800 » 11 kwie 2013, 15:26

Hej,
jak kursuje 4/188(DP) - odjazdy z lotniska najchętniej,
oraz 4, 5, 8, 9/186(DP) - najchętniej odjazdy ze Szczęśliwic.
Z góry dzięki!
Sklep z koszulkami komunikacyjnymi i nie tylko - http://matr-1.cupsell.pl/

Madam Adam
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: 23 lis 2012, 17:36

Post autor: Madam Adam » 12 kwie 2013, 17:34

DP 162/228 Z Targówka poproszę :)
"Całowanie Ikarusów to najprzyjemniejsza rzecz pod słońcem" - Jakub Grudzień

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 12 kwie 2013, 17:38

Madam Adam pisze:DP 162/228 Z Targówka poproszę :)
Masz to opisane na O-B nawet...
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Madam Adam
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: 23 lis 2012, 17:36

Post autor: Madam Adam » 12 kwie 2013, 17:40

Ale w DP nie ma kursu o 20:58... A pozatym dziwi mnie to, że w DŚ kurs o 20:58 jest niski a o 21:28 wysoki na rozkładzie.
"Całowanie Ikarusów to najprzyjemniejsza rzecz pod słońcem" - Jakub Grudzień

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 12 kwie 2013, 17:41

Bo jest o 21:08...
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 12 kwie 2013, 20:02

Madam Adam pisze:A pozatym dziwi mnie to, że w DŚ kurs o 20:58 jest niski a o 21:28 wysoki na rozkładzie.
WTF? Prosiłeś o odjazd w DP, tak? To czemu czepiasz się DŚ?
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 12 kwie 2013, 20:04

Dupa! Jest o 21:08 w DP a w DŚ o 20:58, tylko kolegom się już któryś raz pomyliły podłogi..
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 12 kwie 2013, 20:07

bartoni722 pisze:Dupa! Jest o 21:08 w DP a w DŚ o 20:58, tylko kolegom się już któryś raz pomyliły podłogi..
:shock: (-o<
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

ashir
Posty: 19916
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 12 kwie 2013, 20:38

Nie wiem co was tak dziwi, nie pierwszy raz już taki błąd po stronie ZTM, ja tylko mogę go potwierdzić. ;-)

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 13 kwie 2013, 18:51

Mam pytanie: ile brygad jest obecnie na 16 i 17+37? Poproszę z podziałem na c, dA, dB i ilość brygad w SB i DS.

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 13 kwie 2013, 22:31

Poproszę o podział brygad 119 w DP i w DŚ oraz o informację o której i gdzie następuje zmiana kierowców w 6/517 w DŚ. Dziękuję za informację z góry. O-)
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 13 kwie 2013, 22:50

sprinter pisze:Poproszę o podział brygad 119 w DP i w DŚ[...]
119 (DP)
R-3: 5 i 06
PKS: 1, 2, 3 i 4

119 (DŚ)
Mobilis: 1, 2, 3 i 4
sprinter pisze:[...]oraz o informację o której i gdzie następuje zmiana kierowców w 6/517 w DŚ. Dziękuję za informację z góry. O-)
6/517 w dni świąteczne ma zmianę o 15:53 na Targówku.

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 13 kwie 2013, 22:51

Domas pisze:
sprinter pisze:Poproszę o podział brygad 119 w DP i w DŚ[...]
119 (DP)
R-3: 5 i 06
PKS: 1, 2, 3 i 4
Obsługiwane 10xx?
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

Zablokowany