Znaleziono 585 wyników
- 05 cze 2026, 19:03
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: [KM] Górny Mokotów
- Odpowiedzi: 1531
- Odsłony: 203173
[KM] Górny Mokotów
Skoro ostatnie posty skupiają się na układzie linii po otwarciu trasy tramwajowej na Rakowieckiej, to wrzucam swoją propozycję zmian: "119" Rakowiecka-Sanktuarium - ..., Niepodległości, Madalińskiego, Puławska, Dolna, ... - Wiśniowa Góra "130" Spartańska - Spartańska, Woronicza,...
- 29 maja 2026, 23:48
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2026
- Odpowiedzi: 230
- Odsłony: 25090
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2026
A był koncept "9" przez Al. Ujazdowskie. Co prawda na zastępstwo podczas remontu średnicy.
A swoją drogą, skoro jest 15 i 79 na Nowowiejskiej z Pl. Bankowego, to czy nie uważacie, że 36 mogłoby pojechać z Marszałkowskiej Rakowiecką na KIELECKĄ? Długość i czas w zasadzie ten sam.
A swoją drogą, skoro jest 15 i 79 na Nowowiejskiej z Pl. Bankowego, to czy nie uważacie, że 36 mogłoby pojechać z Marszałkowskiej Rakowiecką na KIELECKĄ? Długość i czas w zasadzie ten sam.
- 18 gru 2025, 19:36
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od grudnia 2025
- Odpowiedzi: 106
- Odsłony: 24010
Zmiany od grudnia 2025
Przeciez by nie omijala. W czerwcu byl watek, aby jechala Madalinskiego, Niepodleglosci, Batorego. Kilometrow tyle samo.
- 08 gru 2025, 21:01
- Forum: Informacja Pasażerska
- Temat: O stronach ZTM MZA i TW
- Odpowiedzi: 4783
- Odsłony: 750930
O stronach ZTM MZA i TW
Czy to możliwe, ze komunikat o zamknieciu Traktu Krolewskiego ukazal sie albo poznym wieczorem w piatek, albo nawet w sobote? Informacja ma date dzisiejszej aktualizaji, a na bank w sobote jej nie bylo publicznie.
- 12 paź 2025, 16:52
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Poprawa komunikacji na Ochocie
- Odpowiedzi: 5502
- Odsłony: 554676
Poprawa komunikacji na Ochocie
Ja akurat uważam, że tam zamaist 208 powinno jechać 154 Grojecka - Włodarzewska - al. Jerozolimskie - Grzymały Do Pl. Narutowicza. Przy okazji problem krańca na Zachodnim sie rozwiąże. Co prawda myslalem, że to 154 pojedzie do metra Wierzbno, ale i tak Wlodarzewska zyskuje do pociagow i tramwaju. A ...
- 23 kwie 2025, 21:12
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
- Odpowiedzi: 2273
- Odsłony: 372559
Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
no 19 przez Nowowiejską i Centralny.
- 23 kwie 2025, 19:53
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
- Odpowiedzi: 2273
- Odsłony: 372559
Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
Czyli będą zawsze razem jechać 10 z 33 i 11 z 19, no chyba, że Rakowiecka będzie stadami. Brawo. A wystarczyło 11 dać na Sobieskiego przez Rakowiecką.
- 08 kwie 2025, 21:19
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja w Śródmieściu
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 33675
Komunikacja w Śródmieściu
Odnośnie do części mojego posta. Ogólnie odpowiedź ZTM jest taka, że komunikacja w centrum jest super, a przesiadki jeszcze lepsze.
- 22 mar 2025, 9:59
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Komunikacja lokalna w Piasecznie i okolicznych gminach
- Odpowiedzi: 469
- Odsłony: 183063
Komunikacja lokalna w Piasecznie i okolicznych gminach
Pewnie cały 1993 i 1994. Później nie kojarzę.
- 25 lut 2025, 19:38
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Linie nocne po reformie
- Odpowiedzi: 4253
- Odsłony: 580876
Linie nocne po reformie
Z minimalnych zmian, to ja bym zamienił trasami w Śródmieściu N14/64 i N22/72, aby oba zahaczały o Pomnik Syreny (N14/64 przez Jerozolimskie i Dobra przez Ludną lub ślimakiem, a N22/72 przez Tamkę i Wybrzeże Szczecińskie). Ale to zmiany pod imprezowiczów. Wydaje się, że ten rejon Woli (Towarowa, Żel...
- 28 sty 2025, 18:48
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2025
- Odpowiedzi: 409
- Odsłony: 96416
Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2025
Sa juz ferie podane od kilku godzin. https://www.wtp.waw.pl/zmiany/2025/01/28/organizacja-komunikacji-miejskiej-w-ferie-zimowe/ Ja sie zastanawiam czy 130, 134 i 326 nie moglby tak zostac. Podobnie bylo ze 118, które na Odyńca więcej dawało niż obecna trasa (ułomny dojazd do metra z Joliote i lepsza...
- 24 sty 2025, 20:46
- Forum: Rozkłady i Obsługa
- Temat: Zmiany od stycznia 2025
- Odpowiedzi: 238
- Odsłony: 63070
Zmiany od stycznia 2025
Czy na 197 sa przeguby? Kiedys byly zestaqien8a maxim. Teraz nie koge juz znaleźć.
- 11 sty 2025, 18:25
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
- Odpowiedzi: 2273
- Odsłony: 372559
Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
https://www.facebook.com/MSMEnergetyka/posts/pfbid02dQddmBs2iTBx8XBHphghceVRw7LPXTz3oN1kRv2JyMPiiZR64R7DXkJyi2qfyB6Kl?comment_id=1861677421329484&reply_comment_id=1332268307901581¬if_id=1736541650920299¬if_t=comment_mention&ref=notif Spółdzielnia dzielnie walczy o 131 i 519. Je...
- 27 gru 2024, 18:41
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
- Odpowiedzi: 2273
- Odsłony: 372559
Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
- 27 gru 2024, 18:23
- Forum: Układ Komunikacyjny
- Temat: Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
- Odpowiedzi: 2273
- Odsłony: 372559
Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
Jesli chodzi o tramwaje to pisałem juz. 10 Niepodległości Rakowiecka 11 Niepodległości Rakowiecka Spacerowa Sobieskiego Miasteczko Wilanów 16 linia o zwyklej czestotliwosci Muranowska - Miasteczko Wilanow 19 Piaski Nowowiejska Spacerowa Sielce X (12 lub 35) Nowe Bemowo Marszalkowska Spacerowa Stegny...