Znaleziono 585 wyników

autor: patryk148
05 cze 2026, 19:03
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: [KM] Górny Mokotów
Odpowiedzi: 1531
Odsłony: 203173

[KM] Górny Mokotów

Skoro ostatnie posty skupiają się na układzie linii po otwarciu trasy tramwajowej na Rakowieckiej, to wrzucam swoją propozycję zmian: "119" Rakowiecka-Sanktuarium - ..., Niepodległości, Madalińskiego, Puławska, Dolna, ... - Wiśniowa Góra "130" Spartańska - Spartańska, Woronicza,...
autor: patryk148
29 maja 2026, 23:48
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2026
Odpowiedzi: 230
Odsłony: 25090

Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2026

A był koncept "9" przez Al. Ujazdowskie. Co prawda na zastępstwo podczas remontu średnicy.

A swoją drogą, skoro jest 15 i 79 na Nowowiejskiej z Pl. Bankowego, to czy nie uważacie, że 36 mogłoby pojechać z Marszałkowskiej Rakowiecką na KIELECKĄ? Długość i czas w zasadzie ten sam.
autor: patryk148
18 gru 2025, 19:36
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od grudnia 2025
Odpowiedzi: 106
Odsłony: 24010

Zmiany od grudnia 2025

Przeciez by nie omijala. W czerwcu byl watek, aby jechala Madalinskiego, Niepodleglosci, Batorego. Kilometrow tyle samo.
autor: patryk148
08 gru 2025, 21:01
Forum: Informacja Pasażerska
Temat: O stronach ZTM MZA i TW
Odpowiedzi: 4783
Odsłony: 750930

O stronach ZTM MZA i TW

Czy to możliwe, ze komunikat o zamknieciu Traktu Krolewskiego ukazal sie albo poznym wieczorem w piatek, albo nawet w sobote? Informacja ma date dzisiejszej aktualizaji, a na bank w sobote jej nie bylo publicznie.
autor: patryk148
12 paź 2025, 16:52
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Poprawa komunikacji na Ochocie
Odpowiedzi: 5502
Odsłony: 554676

Poprawa komunikacji na Ochocie

Ja akurat uważam, że tam zamaist 208 powinno jechać 154 Grojecka - Włodarzewska - al. Jerozolimskie - Grzymały Do Pl. Narutowicza. Przy okazji problem krańca na Zachodnim sie rozwiąże. Co prawda myslalem, że to 154 pojedzie do metra Wierzbno, ale i tak Wlodarzewska zyskuje do pociagow i tramwaju. A ...
autor: patryk148
23 kwie 2025, 21:12
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
Odpowiedzi: 2273
Odsłony: 372559

Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu

no 19 przez Nowowiejską i Centralny.
autor: patryk148
23 kwie 2025, 19:53
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
Odpowiedzi: 2273
Odsłony: 372559

Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu

Czyli będą zawsze razem jechać 10 z 33 i 11 z 19, no chyba, że Rakowiecka będzie stadami. Brawo. A wystarczyło 11 dać na Sobieskiego przez Rakowiecką.
autor: patryk148
08 kwie 2025, 21:19
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Komunikacja w Śródmieściu
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 33675

Komunikacja w Śródmieściu

Odnośnie do części mojego posta. Ogólnie odpowiedź ZTM jest taka, że komunikacja w centrum jest super, a przesiadki jeszcze lepsze.
autor: patryk148
22 mar 2025, 9:59
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Komunikacja lokalna w Piasecznie i okolicznych gminach
Odpowiedzi: 469
Odsłony: 183063

Komunikacja lokalna w Piasecznie i okolicznych gminach

Pewnie cały 1993 i 1994. Później nie kojarzę.
autor: patryk148
25 lut 2025, 19:38
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Linie nocne po reformie
Odpowiedzi: 4253
Odsłony: 580876

Linie nocne po reformie

Z minimalnych zmian, to ja bym zamienił trasami w Śródmieściu N14/64 i N22/72, aby oba zahaczały o Pomnik Syreny (N14/64 przez Jerozolimskie i Dobra przez Ludną lub ślimakiem, a N22/72 przez Tamkę i Wybrzeże Szczecińskie). Ale to zmiany pod imprezowiczów. Wydaje się, że ten rejon Woli (Towarowa, Żel...
autor: patryk148
28 sty 2025, 18:48
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2025
Odpowiedzi: 409
Odsłony: 96416

Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2025

Sa juz ferie podane od kilku godzin. https://www.wtp.waw.pl/zmiany/2025/01/28/organizacja-komunikacji-miejskiej-w-ferie-zimowe/ Ja sie zastanawiam czy 130, 134 i 326 nie moglby tak zostac. Podobnie bylo ze 118, które na Odyńca więcej dawało niż obecna trasa (ułomny dojazd do metra z Joliote i lepsza...
autor: patryk148
24 sty 2025, 20:46
Forum: Rozkłady i Obsługa
Temat: Zmiany od stycznia 2025
Odpowiedzi: 238
Odsłony: 63070

Zmiany od stycznia 2025

Czy na 197 sa przeguby? Kiedys byly zestaqien8a maxim. Teraz nie koge juz znaleźć.
autor: patryk148
11 sty 2025, 18:25
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
Odpowiedzi: 2273
Odsłony: 372559

Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu

https://www.facebook.com/MSMEnergetyka/posts/pfbid02dQddmBs2iTBx8XBHphghceVRw7LPXTz3oN1kRv2JyMPiiZR64R7DXkJyi2qfyB6Kl?comment_id=1861677421329484&reply_comment_id=1332268307901581&notif_id=1736541650920299&notif_t=comment_mention&ref=notif Spółdzielnia dzielnie walczy o 131 i 519. Je...
autor: patryk148
27 gru 2024, 18:41
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
Odpowiedzi: 2273
Odsłony: 372559

Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu

Georg pisze:
27 gru 2024, 18:34
Wróć. Skąd masz 108 na Anielewicza? Rozwiń to 107 i 108.
Dyskuscja w tym watku. Nie mieszajmy tematow.

viewtopic.php?t=10965
autor: patryk148
27 gru 2024, 18:23
Forum: Układ Komunikacyjny
Temat: Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu
Odpowiedzi: 2273
Odsłony: 372559

Tramwaj do Wilanowa - układ po otwarciu

Jesli chodzi o tramwaje to pisałem juz. 10 Niepodległości Rakowiecka 11 Niepodległości Rakowiecka Spacerowa Sobieskiego Miasteczko Wilanów 16 linia o zwyklej czestotliwosci Muranowska - Miasteczko Wilanow 19 Piaski Nowowiejska Spacerowa Sielce X (12 lub 35) Nowe Bemowo Marszalkowska Spacerowa Stegny...