Komunikacja w Rembertowie

Moderator: Wiliam

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 21 cze 2016, 13:01

No tak, ale czemu linie będą zawieszone w DS? Będzie w DS więcej ulic zamkniętych?

ashir
Posty: 19914
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 21 cze 2016, 13:07

reserved pisze:No tak, ale czemu linie będą zawieszone w DS? Będzie w DS więcej ulic zamkniętych?
Zbyt mała frekwencja w autobusach? :> 225 to w ogóle Ciebie nie powinno dziwić, jak się spojrzy na jej historię. ;)

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 21 cze 2016, 13:28

ashir pisze:Zbyt mała frekwencja w autobusach? :>
A przed "wakacyjną organizacją" ruchu w Rembertowie była w DS duża frekwencja? Może inaczej, czy to zawieszenie w DS ma związek z jakąś inną organizacją ruchu, remontami etc.?

Dodano po 29 sekundach:
I nie znam historii 225, bo raz w życiu tę linię widziałem. Pytam z ciekawości jako 'niebywalec" tamtych rejonów.

ashir
Posty: 19914
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 21 cze 2016, 13:57

reserved pisze:Może inaczej, czy to zawieszenie w DS ma związek z jakąś inną organizacją ruchu, remontami etc.?
A skąd ten pomysł?

Awatar użytkownika
Dantte
Posty: 2865
Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
Lokalizacja: 8052

Post autor: Dantte » 21 cze 2016, 14:15

Boże, po prostu Reserved się pyta i docieka.
Z tego samego powodu, dla którego istnieją inne linie kursujące tylko w DP i już. A że są wakacje, to tną jeszcze bardziej.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 21 cze 2016, 14:37

Zawieszanie dowozówki do kolei jest tak absurdalne, że w dociekaniu racjonalnych przyczyn nie ma nic złego. Zły jest brak tychże przyczyn, ale to przecież tylko ZTM...
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 21 cze 2016, 14:44

Ale może poczekajcie na jakiś oficjalny komunikat czy coś?

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 21 cze 2016, 14:59

Ufam personowi jednak.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

ashir
Posty: 19914
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 21 cze 2016, 15:00

Spokojnie, nie tylko Rembertów oberwie. :P

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5554
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 21 cze 2016, 15:01

Ciekawe... To pewnie na Stegnach 501 i 195 poleci. A potem 108 z kawałka Bonifacego zabiorą, 187 chcieli zabrać... I dalej będą się chwalić jaka to komunikacja miejska jest w W-wie zajebista i jak się rozwija :-? .
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

Krzysiek_S
Posty: 4721
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 21 cze 2016, 15:01

A kto jeszcze ? Może w innym temacie .

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 21 cze 2016, 15:05

No akurat likwidacja 195 byłaby rozwojem.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 21 cze 2016, 17:49

501 w pewnym sensie też...

Awatar użytkownika
PiotrekP
Posty: 2327
Rejestracja: 04 wrz 2006, 19:17

Post autor: PiotrekP » 21 cze 2016, 20:17

225 akurat dałbym szansę na czas tych wakacji. Teraz kiedy przebudowa skrzyżowania ChełmżyńskaxStrażacka przyczyniła się do powstania tam ronda, to mogłoby stanowić alternatywę dla zakorkowanej Żołnierskiej. Przecież to jest socjal, w dodatku kończący po 18stej, aż tak szkodził? Już kiedyś pisałem, że dla uatrakcyjnienia zrobiłbym łezkę do Łysakowskiej, żeby Wygoda miała lepszy dojazd do PKP, ale widać dojazdy do stacji nie są w modzie, skoro kasuje się takie połączenia zamiast je promować.

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 21 cze 2016, 20:26

ashir pisze:
reserved pisze:Może inaczej, czy to zawieszenie w DS ma związek z jakąś inną organizacją ruchu, remontami etc.?
A skąd ten pomysł?
Ktoś napisał w tym wątku, że szykuje się wakacyjna organizacja ruchu, armageddon, a 196 i 225 będą kursowały tylko w DP. Stąd wywnioskowałem, że ta zmiana jest związana z jakimś remontem, i jako że nie orientuję się totalnie w komunikacji na Rembertowie, zaciekawiło mnie to.

ODPOWIEDZ