Ciekawe, czy dojeżdżą do dwóch dych?
Aktualny spis taboru autobusowego
Czy Ursusy z Woronicza (1990 - 1999) w ogóle wyjeżdżają z zajezdni, bo od dawna ich nie widziałem?
Cały czas jeżdżą. Głównie 174 obstawiają.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Rano głównie 174, po południu na krótszych dodatkach jeżdżą, często 166/010,174/07,218/06 i 739/06. W ruchu do wczoraj były 1990,1991,1992,1994. Wczoraj rano 1998 przechodził testy i po południu pierwszy raz od ponad miesiąca wrócił na linię 166. Dziś znów nie wyjechał. Co do 1995, to do zeszłego wtorku jeździł dość regularnie, ale od wtedy nie wyjechał. 1993 i 1997 od jakichś 2 miesięcy są przestawiane po zajezdni. 1996 nie jeździ dłużej, od 2 miesięcy nieruszany stał w miejscu pod halą obok placu gdzie parkują SU15 - nie wiem czy ostatnio coś przy nim robili. O 1999 słuch zaginął, wrócił na CWS jako sama buda bez wnętrza(żeby nikt nie posądzał - będąc poza terenem MZA widziałem jak na lawecie wjeżdżał na CWS). Ogólnie niezależnie od tego ile Ursusów jest w ruchu, praktycznie nie ma dnia co by jakiś nie musiał zostać holowany/podmieniony. Przykładowo wczoraj jak i dzisiaj padł 1990.
To chyba właśnie 1990 był dziś podmieniany na Solbusa w zm. B na 174lublin42 pisze: ↑12 cze 2019, 21:10Rano głównie 174, po południu na krótszych dodatkach jeżdżą, często 166/010,174/07,218/06 i 739/06. W ruchu do wczoraj były 1990,1991,1992,1994. Wczoraj rano 1998 przechodził testy i po południu pierwszy raz od ponad miesiąca wrócił na linię 166. Dziś znów nie wyjechał. Co do 1995, to do zeszłego wtorku jeździł dość regularnie, ale od wtedy nie wyjechał. 1993 i 1997 od jakichś 2 miesięcy są przestawiane po zajezdni. 1996 nie jeździ dłużej, od 2 miesięcy nieruszany stał w miejscu pod halą obok placu gdzie parkują SU15 - nie wiem czy ostatnio coś przy nim robili. O 1999 słuch zaginął, wrócił na CWS jako sama buda bez wnętrza(żeby nikt nie posądzał - będąc poza terenem MZA widziałem jak na lawecie wjeżdżał na CWS). Ogólnie niezależnie od tego ile Ursusów jest w ruchu, praktycznie nie ma dnia co by jakiś nie musiał zostać holowany/podmieniony. Przykładowo wczoraj jak i dzisiaj padł 1990.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ot przykre i smutne. Kolejna firma kończy jak Solbus, AMZ i Jelcz. O ile Solbusy czy Jelcze jeżdżą o tyle Ursusy już gorzej i to wszędzie padają. Cóż rynek sam ich zweryfikował.lublin42 pisze: ↑12 cze 2019, 21:10Rano głównie 174, po południu na krótszych dodatkach jeżdżą, często 166/010,174/07,218/06 i 739/06. W ruchu do wczoraj były 1990,1991,1992,1994. Wczoraj rano 1998 przechodził testy i po południu pierwszy raz od ponad miesiąca wrócił na linię 166. Dziś znów nie wyjechał. Co do 1995, to do zeszłego wtorku jeździł dość regularnie, ale od wtedy nie wyjechał. 1993 i 1997 od jakichś 2 miesięcy są przestawiane po zajezdni. 1996 nie jeździ dłużej, od 2 miesięcy nieruszany stał w miejscu pod halą obok placu gdzie parkują SU15 - nie wiem czy ostatnio coś przy nim robili. O 1999 słuch zaginął, wrócił na CWS jako sama buda bez wnętrza(żeby nikt nie posądzał - będąc poza terenem MZA widziałem jak na lawecie wjeżdżał na CWS). Ogólnie niezależnie od tego ile Ursusów jest w ruchu, praktycznie nie ma dnia co by jakiś nie musiał zostać holowany/podmieniony. Przykładowo wczoraj jak i dzisiaj padł 1990.
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
1990 na 174/1A podmieniony na 8553. A Solbus na 174/07B za 1902 wyjechał. Ale czy to ważne? Może lepiej aż tak od tematu nie odchodzić, może czas powrócić do tematu "Elektrobusy"?
Skoro nieważne, to po co o tym piszesz? Co do 1990 widziałem go na własne oczy ok. 17 na Przyczółkowej w kier. Wilanowa na 03/339.
A same informacje o Ursusach ciekawe. Skoro tak cienko przędą, to nie wiem, czy MZA nie pluje sobie teraz w brodę za postawienie ładowarki dedykowanej Ursusom na Konwiktorskiej.
Tak jak napisałem, 1990 padł na zmianie porannej na 174, po południu przejeździł to 339 do końca. A dzisiaj 3 dzień pod rząd 1990 padł, na Bokserskiej na 174.
Miłej lektury
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
Witam
Mam pytanko jaki jest aktualny tabor techniczny mza ??
Chodzi mi o ilość na poszczególny zajezdniach wraz z włościańską
Mam pytanko jaki jest aktualny tabor techniczny mza ??
CZY 9650 jest dalej na stanie na Stalowej ?? Czy już skasowany bo dawno go już nie widziałem ?? Proszę o odpowiedz
A co z 9605 Jelczem na stalowej dalej stoi czy może został już skasowany ?? Proszę o odpowiedz