Autobusy dla Warszawy-plany, przetargi, zamówienia, dyskusje

Moderatorzy: JacekM, Dantte

michael112
Posty: 3185
Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007

Post autor: michael112 » 06 cze 2021, 15:40

927 pisze:
06 cze 2021, 15:27
Wozy BTS-u serii 52xx raczej nie trafią już na R-1, powód prozaiczny, zbyt duża wzajemna niechęć między serwisem bts-u a kierownictwem zajezdni.
Jeśli gdziekolwiek trafią to albo Ostrobramska albo Stalowa.
To może po wykupieniu?

Molo
Posty: 430
Rejestracja: 18 gru 2005, 18:56

Post autor: Molo » 06 cze 2021, 15:46

927 pisze:
06 cze 2021, 15:27
Wozy BTS-u serii 52xx raczej nie trafią już na R-1, powód prozaiczny, zbyt duża wzajemna niechęć między serwisem bts-u a kierownictwem zajezdni.
Jeśli gdziekolwiek trafią to albo Ostrobramska albo Stalowa.

wincenty pisze:
06 cze 2021, 12:57

Zapewne przerzucenie tych 85xx na Woronicza, spowoduje kasację 30 81xx. I te 85 xx wrócą pewnie na Ostrobramską, gdy Kleszczowa przejmie 77xx i odda Woronicza 52xx.
I nie ma się co dziwić, jak byli traktowani jak największe zło.

Awatar użytkownika
zxcvbnm
Posty: 2586
Rejestracja: 27 paź 2013, 12:12
Lokalizacja: Garażowany w Wawrze

Post autor: zxcvbnm » 06 cze 2021, 16:03

michael112 pisze:
06 cze 2021, 15:40
927 pisze:
06 cze 2021, 15:27
Wozy BTS-u serii 52xx raczej nie trafią już na R-1, powód prozaiczny, zbyt duża wzajemna niechęć między serwisem bts-u a kierownictwem zajezdni.
Jeśli gdziekolwiek trafią to albo Ostrobramska albo Stalowa.
To może po wykupieniu?
Dokładnie. Wtedy 77xx "wróci" (tak to nazwijmy) z R3 na R2.
Reprezentacja: 213, 115, 142, 154, 521, 523, 509, S1, KM7, M1, M2

fraktal
Posty: 5576
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 06 cze 2021, 20:08

zxcvbnm pisze:
06 cze 2021, 16:03
michael112 pisze:
06 cze 2021, 15:40

To może po wykupieniu?
Dokładnie. Wtedy 77xx "wróci" (tak to nazwijmy) z R3 na R2.
Ja bym dał na R-1 więcej elektryków . :term:

michael112
Posty: 3185
Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007

Post autor: michael112 » 06 cze 2021, 20:15

zxcvbnm pisze:
06 cze 2021, 16:03
michael112 pisze:
06 cze 2021, 15:40

To może po wykupieniu?
Dokładnie. Wtedy 77xx "wróci" (tak to nazwijmy) z R3 na R2.
Notabene - leasing 52xx kończy się w listopadzie. Zdążą do tego czasu przyjechać drugie 30 77xx z "opcji"?

Awatar użytkownika
konri
Posty: 1175
Rejestracja: 21 paź 2011, 18:41
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: konri » 06 cze 2021, 20:38

michael112 pisze:
06 cze 2021, 20:15
zxcvbnm pisze:
06 cze 2021, 16:03


Dokładnie. Wtedy 77xx "wróci" (tak to nazwijmy) z R3 na R2.
Notabene - leasing 52xx kończy się w listopadzie. Zdążą do tego czasu przyjechać drugie 30 77xx z "opcji"?
Nie zdążą. Ostatnio "Klakosn" pisał, że gazowce z opcji będą w styczniu i na początku lutego.

chudy5d
Posty: 329
Rejestracja: 10 sty 2011, 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: chudy5d » 07 cze 2021, 14:39

Jutro MZA ma zabrać 8 gazowców do Warszawy.

wincenty
Posty: 1938
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
Lokalizacja: Miasteczko Kabaty

Post autor: wincenty » 07 cze 2021, 14:44

chudy5d pisze:
07 cze 2021, 14:39
Jutro MZA ma zabrać 8 gazowców do Warszawy.
Nareszcie! Na kołach czy laweta?

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 07 cze 2021, 14:54

chudy5d pisze:
07 cze 2021, 14:39
Jutro MZA ma zabrać 8 gazowców do Warszawy.
Tak zgadza się na R-3 "Ostrobramska".
wincenty pisze:
07 cze 2021, 14:44
chudy5d pisze:
07 cze 2021, 14:39
Jutro MZA ma zabrać 8 gazowców do Warszawy.
Nareszcie! Na kołach czy laweta?
Na kołach bo kierowcy są po nie oddelegowani.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

927
Posty: 96
Rejestracja: 23 lis 2011, 15:15
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post autor: 927 » 07 cze 2021, 15:01

Naprawdę tak źle życzysz R-1 ?



fraktal pisze:
06 cze 2021, 20:08
zxcvbnm pisze:
06 cze 2021, 16:03


Dokładnie. Wtedy 77xx "wróci" (tak to nazwijmy) z R3 na R2.
Ja bym dał na R-1 więcej elektryków . :term:

wincenty
Posty: 1938
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
Lokalizacja: Miasteczko Kabaty

Post autor: wincenty » 07 cze 2021, 15:02

Walas pisze:
07 cze 2021, 14:54
chudy5d pisze:
07 cze 2021, 14:39
Jutro MZA ma zabrać 8 gazowców do Warszawy.
Tak zgadza się na R-3 "Ostrobramska".
wincenty pisze:
07 cze 2021, 14:44

Nareszcie! Na kołach czy laweta?
Na kołach bo kierowcy są po nie oddelegowani.
Wiadomo ile jakich?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 07 cze 2021, 15:12

wincenty pisze:
07 cze 2021, 15:02
Walas pisze:
07 cze 2021, 14:54

Tak zgadza się na R-3 "Ostrobramska".


Na kołach bo kierowcy są po nie oddelegowani.
Wiadomo ile jakich?
W sensie ilu blondynów, ilu brunetów, ilu łysych?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
zxcvbnm
Posty: 2586
Rejestracja: 27 paź 2013, 12:12
Lokalizacja: Garażowany w Wawrze

Post autor: zxcvbnm » 07 cze 2021, 16:10

5 blondynek (12 m) i 3 brunetki (18 m)
Reprezentacja: 213, 115, 142, 154, 521, 523, 509, S1, KM7, M1, M2

beni
Posty: 2364
Rejestracja: 16 kwie 2006, 14:53

Post autor: beni » 07 cze 2021, 20:42

W sumie jedna solniczka nowa 12m ma podbite oczy na R3. Pierwsze koty za płoty. Ciekawe jak długo postoi.
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.

wincenty
Posty: 1938
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
Lokalizacja: Miasteczko Kabaty

Post autor: wincenty » 07 cze 2021, 21:31

zxcvbnm pisze:
07 cze 2021, 16:10
5 blondynek (12 m) i 3 brunetki (18 m)
Czyli pewnie te - ilość i struktura się zgadzają:
http://www.omni-bus.eu/joomla/index.php ... atid=:2021

ODPOWIEDZ