No właśnie. Dolna stoi, Spartańska stoi jeszcze dłużej (czy ktoś jeszcze o niej pamięta?). Ostatnio tylko Odyńca i tramwaje na Puławskiej zostały otwarte w terminie.
Zmiany od września 2024
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
michael112
- Posty: 3185
- Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
- Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007
Spartańska to wygląda jakby już miała być oddawana. Nawet jakaś tablica unijna jest.michael112 pisze:No właśnie. Dolna stoi, Spartańska stoi jeszcze dłużej (czy ktoś jeszcze o niej pamięta?). Ostatnio tylko Odyńca i tramwaje na Puławskiej zostały otwarte w terminie.
ŁK
- ZielonyJamnik
- Posty: 1698
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Balzola czy o Budimex ci chodziło?
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
Balzola w tym przypadku, bo Dolna jest uzależniona od Rakowieckiej.
- ZielonyJamnik
- Posty: 1698
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Mógłbyś wyjaśnić dlaczego, bo w sumie nic mądrego mi nie przychodzi do głowy. Wydaje się, że właśnie otwarcie Dolnej by rozluźniło okolice Rakowieckiej
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
-
michael112
- Posty: 3185
- Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
- Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007
Ja też nie rozumiem że wszystkie prace tam kumulowano. W szczytowym momencie, w sierpniu, było: zamknięcie Dolnej, zamknięcie lewoskrętu z Goworka w Puławską, zamknięcie zachodniej jezdni Puławskiej, wyłączenie tramwajów na Puławskiej i zwężenie jezdni wschodniej Puławskiej o 1 pas na wysokości Goworka. Nic dziwnego że korki były nawet w niedzielę.
Zapewne kwestia jednego pakietu zmian do wprowadzenia.ZielonyJamnik pisze: ↑23 wrz 2024, 16:48Mógłbyś wyjaśnić dlaczego, bo w sumie nic mądrego mi nie przychodzi do głowy. Wydaje się, że właśnie otwarcie Dolnej by rozluźniło okolice Rakowieckiej
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
-
michael112
- Posty: 3185
- Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
- Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007
Mnie już irytuje, dlaczego nadal - nie tylko że się nie otwiera - ale nie podaje się choćby terminu otwarcia ul. Dolnej.
Przecież jest podany, w przyszłym tygodniu zostanie otwarta Dolna, Puławska a zarazem zostanie zamknięta Spacerowa do góry.
-
michael112
- Posty: 3185
- Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
- Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007
W tym temacie nie znalazłem.
Dopiero czytając SkyScraperCity znalazłem informację z TVN Warszawa że (chyba) w sobotę zostanie otwarta Dolna i może zachodnia Puławska. Za to co do wschodniej Puławskiej, Goworka i Spacerowej dalej nie podali konkretów.
Dopiero czytając SkyScraperCity znalazłem informację z TVN Warszawa że (chyba) w sobotę zostanie otwarta Dolna i może zachodnia Puławska. Za to co do wschodniej Puławskiej, Goworka i Spacerowej dalej nie podali konkretów.
- ZielonyJamnik
- Posty: 1698
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
A to z jakiej okazji? Wylanie warstwy ścieralnej i poprawy krawężników?
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
-
michael112
- Posty: 3185
- Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
- Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007
Chyba ścieralna.
Ile czasu trwała budowa kolejnych odcinków M2 ? Bo to chyba się już robi zbliżone czasowo wszystko.
Stalowa oddaje 210 w DP na Kleszczową.