Zmiany od września 2024

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

michael112
Posty: 3185
Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007

Post autor: michael112 » 23 wrz 2024, 13:19

ZielonyJamnik pisze:
23 wrz 2024, 11:21
Flash8222 pisze:
25 sie 2024, 13:00
Dolna (...) ma być oddane 23.09, Bonifacego jak skończą budować tory czyli w przyszłym roku.
Chyba nic z tego nie wyszło...
No właśnie. Dolna stoi, Spartańska stoi jeszcze dłużej (czy ktoś jeszcze o niej pamięta?). Ostatnio tylko Odyńca i tramwaje na Puławskiej zostały otwarte w terminie.

Łukasz
Posty: 12124
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 23 wrz 2024, 13:44

michael112 pisze:
ZielonyJamnik pisze:
23 wrz 2024, 11:21
Chyba nic z tego nie wyszło...
No właśnie. Dolna stoi, Spartańska stoi jeszcze dłużej (czy ktoś jeszcze o niej pamięta?). Ostatnio tylko Odyńca i tramwaje na Puławskiej zostały otwarte w terminie.
Spartańska to wygląda jakby już miała być oddawana. Nawet jakaś tablica unijna jest.
ŁK

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1698
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 23 wrz 2024, 13:58

Flash8222 pisze:
23 wrz 2024, 11:47
Balzola, co tu więcej pisać.
Balzola czy o Budimex ci chodziło?
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

Flash8222
Posty: 7267
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 23 wrz 2024, 14:52

Balzola w tym przypadku, bo Dolna jest uzależniona od Rakowieckiej.

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1698
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 23 wrz 2024, 16:48

Mógłbyś wyjaśnić dlaczego, bo w sumie nic mądrego mi nie przychodzi do głowy. Wydaje się, że właśnie otwarcie Dolnej by rozluźniło okolice Rakowieckiej
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

michael112
Posty: 3185
Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007

Post autor: michael112 » 23 wrz 2024, 17:18

Ja też nie rozumiem że wszystkie prace tam kumulowano. W szczytowym momencie, w sierpniu, było: zamknięcie Dolnej, zamknięcie lewoskrętu z Goworka w Puławską, zamknięcie zachodniej jezdni Puławskiej, wyłączenie tramwajów na Puławskiej i zwężenie jezdni wschodniej Puławskiej o 1 pas na wysokości Goworka. Nic dziwnego że korki były nawet w niedzielę.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24943
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 23 wrz 2024, 17:37

ZielonyJamnik pisze:
23 wrz 2024, 16:48
Mógłbyś wyjaśnić dlaczego, bo w sumie nic mądrego mi nie przychodzi do głowy. Wydaje się, że właśnie otwarcie Dolnej by rozluźniło okolice Rakowieckiej
Zapewne kwestia jednego pakietu zmian do wprowadzenia.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

michael112
Posty: 3185
Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007

Post autor: michael112 » 24 wrz 2024, 13:37

Mnie już irytuje, dlaczego nadal - nie tylko że się nie otwiera - ale nie podaje się choćby terminu otwarcia ul. Dolnej.

Flash8222
Posty: 7267
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 24 wrz 2024, 14:00

Przecież jest podany, w przyszłym tygodniu zostanie otwarta Dolna, Puławska a zarazem zostanie zamknięta Spacerowa do góry.

michael112
Posty: 3185
Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007

Post autor: michael112 » 24 wrz 2024, 14:11

W tym temacie nie znalazłem.
Dopiero czytając SkyScraperCity znalazłem informację z TVN Warszawa że (chyba) w sobotę zostanie otwarta Dolna i może zachodnia Puławska. Za to co do wschodniej Puławskiej, Goworka i Spacerowej dalej nie podali konkretów.

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1698
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 24 wrz 2024, 15:33

Flash8222 pisze:
24 wrz 2024, 14:00
a zarazem zostanie zamknięta Spacerowa do góry.
A to z jakiej okazji? Wylanie warstwy ścieralnej i poprawy krawężników?
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

michael112
Posty: 3185
Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007

Post autor: michael112 » 24 wrz 2024, 15:40

Chyba ścieralna.

mb112
Posty: 1460
Rejestracja: 22 maja 2012, 23:47

Post autor: mb112 » 25 wrz 2024, 9:42

Ile czasu trwała budowa kolejnych odcinków M2 ? Bo to chyba się już robi zbliżone czasowo wszystko.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9677
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 25 wrz 2024, 12:52


Flash8222
Posty: 7267
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 27 wrz 2024, 9:12

Stalowa oddaje 210 w DP na Kleszczową.

ODPOWIEDZ