Zmiany od września 2024

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

KR88
Posty: 533
Rejestracja: 28 mar 2020, 10:21

Post autor: KR88 » 27 wrz 2024, 9:28

Od kiedy?

Flash8222
Posty: 7267
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 27 wrz 2024, 10:27

Od poniedziałku.

wincenty
Posty: 1938
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
Lokalizacja: Miasteczko Kabaty

Post autor: wincenty » 27 wrz 2024, 12:31

Flash8222 pisze:
27 wrz 2024, 10:27
Od poniedziałku.
Pewnie w związku z praskimi zetkami (Z9, Z20).

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 29 wrz 2024, 7:08

Dziś było 503+108/699
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 29 wrz 2024, 7:09

Dziś było 503+108/699 obsługiwane przez Solbusa 1068
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Awatar użytkownika
kmwaw
Posty: 120
Rejestracja: 07 wrz 2022, 16:38
Kontakt:

Post autor: kmwaw » 29 wrz 2024, 9:58

Walas pisze:
29 wrz 2024, 7:08
Dziś było 503+108/699
Tak było, pisałem o tym w piątek na discordzie.
https://kmwawa.github.io/kmwaw/
najświeższe zmiany obsługowe, hasło do zapowiedzi gps znajdziesz na discordzie - https://discord.gg/JxEhh3uRxm

man1956
Posty: 1756
Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38

Post autor: man1956 » 30 wrz 2024, 17:39

Brawo dla ZTM za długie postoje wyrównawcze na 141 po przywróceniu linii na podstawową trasę. O dziwo, nie ma też dziś na staro-nowej trasie jakichś monstrualnych spóźnień. Jest szansa, że linia ta z powrotem stanie się użyteczna dla pasażerów. Tylko trzeba by trochę podkręcić zniechęcającą częstotliwość w szczycie B - przynajmniej do 12 minut.

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 30 wrz 2024, 23:32

man1956 pisze:
30 wrz 2024, 17:39
O dziwo, nie ma też dziś na staro-nowej trasie jakichś monstrualnych spóźnień.
Dzisiaj jest poniedziałek. W poniedziałki zazwyczaj jest luźniej na ulicach. Przyjrzyj się jutro, korki powinny wrócić do normy.

man1956
Posty: 1756
Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38

Post autor: man1956 » 01 paź 2024, 0:14

Dobra, będę obserwował. Zwłaszcza że jutro wracają studenci...

Flash8222
Posty: 7267
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 01 paź 2024, 1:06

Ogólnie poniedxialki i piątki są luźniejsze gdyż dużo ludzi ma w tych dniach pracę zdalną teraz.

man1956
Posty: 1756
Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38

Post autor: man1956 » 01 paź 2024, 10:08

Tak, kiedyś w piątki to na ulicach była masakra, a teraz jest luźniej. Także dlatego, że wiele osób bierze wolny piątek i wyjeżdża na przedłużony weekend (który czasem zahacza też o poniedziałek). Stąd opisywana przez Was sytuacja na ulicach.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9677
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 01 paź 2024, 10:42

Wg stanu na 10:41* sytuacja na 141 to:
- 2 brygady przed czasem,
- 6 zgodnie z rozkładem,
- 3 opóźnione.
Nie jest źle.

*https://czynaczas.pl/warsaw

man1956
Posty: 1756
Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38

Post autor: man1956 » 01 paź 2024, 11:04

Oby tak dalej. Zobaczymy, co będzie po południu.

wincenty
Posty: 1938
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
Lokalizacja: Miasteczko Kabaty

Post autor: wincenty » 02 paź 2024, 19:59

Woronicza na 171 weszła od rozkładu od 28.09., czy była wcześniej?

Mateusz950
Posty: 683
Rejestracja: 12 cze 2012, 18:59
Lokalizacja: Pionki/Warszawa

Post autor: Mateusz950 » 02 paź 2024, 20:07

Była wcześniej, w minione wakacje wzięła wszystkie Ostrobramskie udziały.

ODPOWIEDZ