Zmiany od września 2024
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
Od poniedziałku.
Dziś było 503+108/699
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Dziś było 503+108/699 obsługiwane przez Solbusa 1068
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Tak było, pisałem o tym w piątek na discordzie.
https://kmwawa.github.io/kmwaw/
najświeższe zmiany obsługowe, hasło do zapowiedzi gps znajdziesz na discordzie - https://discord.gg/JxEhh3uRxm
najświeższe zmiany obsługowe, hasło do zapowiedzi gps znajdziesz na discordzie - https://discord.gg/JxEhh3uRxm
Brawo dla ZTM za długie postoje wyrównawcze na 141 po przywróceniu linii na podstawową trasę. O dziwo, nie ma też dziś na staro-nowej trasie jakichś monstrualnych spóźnień. Jest szansa, że linia ta z powrotem stanie się użyteczna dla pasażerów. Tylko trzeba by trochę podkręcić zniechęcającą częstotliwość w szczycie B - przynajmniej do 12 minut.
Dobra, będę obserwował. Zwłaszcza że jutro wracają studenci...
Ogólnie poniedxialki i piątki są luźniejsze gdyż dużo ludzi ma w tych dniach pracę zdalną teraz.
Tak, kiedyś w piątki to na ulicach była masakra, a teraz jest luźniej. Także dlatego, że wiele osób bierze wolny piątek i wyjeżdża na przedłużony weekend (który czasem zahacza też o poniedziałek). Stąd opisywana przez Was sytuacja na ulicach.
Wg stanu na 10:41* sytuacja na 141 to:
- 2 brygady przed czasem,
- 6 zgodnie z rozkładem,
- 3 opóźnione.
Nie jest źle.
*https://czynaczas.pl/warsaw
- 2 brygady przed czasem,
- 6 zgodnie z rozkładem,
- 3 opóźnione.
Nie jest źle.
*https://czynaczas.pl/warsaw
Oby tak dalej. Zobaczymy, co będzie po południu.
Woronicza na 171 weszła od rozkładu od 28.09., czy była wcześniej?
-
Mateusz950
- Posty: 683
- Rejestracja: 12 cze 2012, 18:59
- Lokalizacja: Pionki/Warszawa
Była wcześniej, w minione wakacje wzięła wszystkie Ostrobramskie udziały.