Moderatorzy: JacekM, Dantte
-
ashir
- Posty: 19906
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 25 lis 2024, 10:40
kocur pisze: ↑25 lis 2024, 9:05
ashir pisze: ↑25 lis 2024, 8:57
Stronę wcześniej jak już i wiem to. Natomiast ja wskazałem wozy, które na pewno tam dotarły, bo jeżdżą dziś na zadaniach z R-6.
Napisałem, że są na Płochocińskiej, a nie że mają być. Więc twój post był zbędny.
Ja wiem co napisałeś. Natomiast tu już wiele było rewelacji, a później niekoniecznie to było prawdą.
-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 25 lis 2024, 11:05
ashir pisze: ↑25 lis 2024, 10:40
kocur pisze: ↑25 lis 2024, 9:05
Napisałem, że są na Płochocińskiej, a nie że mają być. Więc twój post był zbędny.
Ja wiem co napisałeś. Natomiast tu już wiele było rewelacji, a później niekoniecznie to było prawdą.
Wystarczyło sprawdzić w czynaczas lokalizację i było widać że są na R-6
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
-
phoff605
- Posty: 13
- Rejestracja: 23 lis 2023, 19:16
Post
autor: phoff605 » 25 lis 2024, 12:42
Wg czynaczas na Płochocińską dotarły wozy 4305-07, 4316, 4333 oraz 4334.
Wymiana SIP:
128N: 3601-3650
134N: 3801-3830
-
KR88
- Posty: 533
- Rejestracja: 28 mar 2020, 10:21
Post
autor: KR88 » 25 lis 2024, 12:45
Przecież one wszystkie mają tam trafić
-
Jurand
- Posty: 1762
- Rejestracja: 06 lis 2018, 13:42
Post
autor: Jurand » 25 lis 2024, 13:14
phoff605 pisze: ↑25 lis 2024, 12:42
Wg czynaczas na Płochocińską dotarły wozy 4305-07, 4316, 4333 oraz 4334.
Tia
Grzeją już ławę na Płochocińskiej.
Ciekawe po co tak wcześniej je przerzucono?
Prawdopodobnie dopiero od 1 grudnia zwiększy się plan brygadowy zakładu R6?
-
wincenty
- Posty: 1938
- Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
- Lokalizacja: Miasteczko Kabaty
Post
autor: wincenty » 25 lis 2024, 13:38
KR88 pisze: ↑25 lis 2024, 12:45
Przecież one wszystkie mają tam trafić
Tak, ale warto mieć aktualną wiedzę, w której zajezdni dany wóz jest.
-
KR88
- Posty: 533
- Rejestracja: 28 mar 2020, 10:21
Post
autor: KR88 » 25 lis 2024, 13:39
A tak konkretnie to do czego może służyć taka wiedza? Bo chyba nie po to żeby wpisywać dany autobus do dziwadela później jeden z drugim się poprawiają...
-
wincenty
- Posty: 1938
- Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
- Lokalizacja: Miasteczko Kabaty
Post
autor: wincenty » 25 lis 2024, 14:52
KR88 pisze: ↑25 lis 2024, 13:39
A tak konkretnie to do czego może służyć taka wiedza? Bo chyba nie po to żeby wpisywać dany autobus do dziwadela później jeden z drugim się poprawiają...
Miłośnik chce wiedzieć, w której zajezdni jest dany wóz, tak po prostu...
-
phoff605
- Posty: 13
- Rejestracja: 23 lis 2023, 19:16
Post
autor: phoff605 » 25 lis 2024, 14:58
wincenty pisze: ↑25 lis 2024, 14:52
KR88 pisze: ↑25 lis 2024, 13:39
A tak konkretnie to do czego może służyć taka wiedza? Bo chyba nie po to żeby wpisywać dany autobus do dziwadela później jeden z drugim się poprawiają...
Miłośnik chce wiedzieć, w której zajezdni jest dany wóz, tak po prostu...
No właśnie, wypisałem tak, jak to robią inni.
Wymiana SIP:
128N: 3601-3650
134N: 3801-3830
-
marco_wawa
- Posty: 241
- Rejestracja: 20 paź 2011, 19:13
- Lokalizacja: Warszawa, Praga Pd
Post
autor: marco_wawa » 25 lis 2024, 18:16
Pewnie stworzę plotkę, ale widziałem dzisiaj na R3 jedną Scanię #45.. z Kleszczowej

Nie stała w rajkach z solówkami, które stacjonują na Ostrobramskiej, ale była widziana

-
zxcvbnm
- Posty: 2584
- Rejestracja: 27 paź 2013, 12:12
- Lokalizacja: Garażowany w Wawrze
Post
autor: zxcvbnm » 25 lis 2024, 18:24
Wozy z zajezdni R11 na R10 pojawiają się czasem, by doładować sobie gaz.
Reprezentacja: 213, 115, 142, 154, 521, 523, 509, S1, KM7, M1, M2
-
Flash8222
- Posty: 7268
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
- Lokalizacja: Pies wam mordy lizał
Post
autor: Flash8222 » 25 lis 2024, 18:47
marco_wawa pisze: ↑25 lis 2024, 18:16
Pewnie stworzę plotkę, ale widziałem dzisiaj na R3 jedną Scanię #42.. z Kleszczowej

Nie stała w rajkach z solówkami, które stacjonują na Ostrobramskiej, ale była widziana
To widziałeś Scanię czy MANa?
-
marco_wawa
- Posty: 241
- Rejestracja: 20 paź 2011, 19:13
- Lokalizacja: Warszawa, Praga Pd
Post
autor: marco_wawa » 25 lis 2024, 19:19
Flash8222 pisze: ↑25 lis 2024, 18:47
marco_wawa pisze: ↑25 lis 2024, 18:16
Pewnie stworzę plotkę, ale widziałem dzisiaj na R3 jedną Scanię #42.. z Kleszczowej

Nie stała w rajkach z solówkami, które stacjonują na Ostrobramskiej, ale była widziana
To widziałeś Scanię czy MANa?
Scanię. Już poprawiłem.
-
MJ
- (Jachim)
- Posty: 1399
- Rejestracja: 24 lut 2012, 14:57
Post
autor: MJ » 25 lis 2024, 20:45
zxcvbnm pisze: ↑25 lis 2024, 18:24
Wozy z zajezdni R11 na R10 pojawiają się czasem, by doładować sobie gaz.
Raczej bywa odwrotnie. Chyba, że na Kleszczowej będzie potężna awaria. Na 100% to było badanie techniczne.