Tygrysie, czy 769 jest odstawiony i robi jako dawca części, czy pełni rolę ewentualnej rezerwy i jest sprawny i w gotowości do wyjazdu?
Tabor KMŁ
-
Autobusowy8731
- Posty: 46
- Rejestracja: 22 gru 2017, 20:17
To pierwsze. Zdemontowany ma SIP, numery, naklejki i ogólnie rozbebeszony w środku jest
-
Autobusowy8731
- Posty: 46
- Rejestracja: 22 gru 2017, 20:17
Dzisiaj elektryki otrzymały zielone tablice rejestracyjne:
725 - WZ 276LR
726 - WZ 277LR
727 - WZ 278LR
728 - WZ 279LR
725 - WZ 276LR
726 - WZ 277LR
727 - WZ 278LR
728 - WZ 279LR
Szkoda, że przynajmniej nie o numer niższe, ale w przypadku zielonych tablic trudniej pewnie poprosić o pasujące końcówki...Autobusowy8731 pisze: ↑20 kwie 2026, 17:34Dzisiaj elektryki otrzymały zielone tablice rejestracyjne:
725 - WZ 276LR
726 - WZ 277LR
727 - WZ 278LR
728 - WZ 279LR
Tak, zakresy są niewielkie. Jednorazowo zamawiane jest od 100 do 300 kpl. tablic "zielonych" WZ.
Zawsze można zamówić sobie kilka "dopasowanych" tablic.
Nie wiem czy akurat w przypadku "zielonych" to Łomianki same zamawiają sobie te tablice u producenta, czy otrzymują pewną ich pulę z Ożarowa Maz.
Zawsze można zamówić sobie kilka "dopasowanych" tablic.
Nie wiem czy akurat w przypadku "zielonych" to Łomianki same zamawiają sobie te tablice u producenta, czy otrzymują pewną ich pulę z Ożarowa Maz.
Do tej pory KMŁ dbało o dopasowanie końcówek tablic do numerów bocznych...1000 pisze: ↑20 kwie 2026, 18:09Tak, zakresy są niewielkie. Jednorazowo zamawiane jest od 100 do 300 kpl. tablic "zielonych" WZ.
Zawsze można zamówić sobie kilka "dopasowanych" tablic.
Nie wiem czy akurat w przypadku "zielonych" to Łomianki same zamawiają sobie te tablice u producenta, czy otrzymują pewną ich pulę z Ożarowa Maz.
-
Autobusowy8731
- Posty: 46
- Rejestracja: 22 gru 2017, 20:17
W bushandel.eu są wystawione na sprzedaż 4 najstarsze Solarisy:
738 - 27500zł
742 - 22100zł
745 - 25000zł
769 - 10500zł
738 - 27500zł
742 - 22100zł
745 - 25000zł
769 - 10500zł
W ogłoszeniu o sprzedaży napisane jest że ma zdemontowane wyświetlacze, kasowniki i biletomat.Jurand pisze: ↑21 maja 2026, 14:55Ale z tego co dziś widziałem to nadal z zewnątrz nie rozbebeszony i wygląda jak cię mogęAutobusowy8731 pisze: ↑20 kwie 2026, 11:32To pierwsze. Zdemontowany ma SIP, numery, naklejki i ogólnie rozbebeszony w środku jest![]()
Ma za to imponujący przebieg 2 050 350 km.
I jako jedynego nie udało się sprzedać.
Pozostałe kupił BTS Wyględy.
A jakie przebiegi mają pozostałe 3 wozy wystawione do sprzedaży i czy jest jakieś zainteresowanie nimi?
Na liczniku nie mieści się pierwsza cyfra, a jest nią "1". Czyli przebieg ma 1 mln 205 tys. 035 km.
Analogiczna sytuacja jest z 742. Też brakuje jedynki. Podali po prostu to, co "widać"...