Szybkie pytanie

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Kelly
Posty: 984
Rejestracja: 14 lis 2011, 18:29

Post autor: Kelly » 18 maja 2026, 11:34

Prawdopodobnie bawił się. Mniej prawdopodobnie, pierwszy wagon ma za słaby hamulec postojowy (brek), więc na pochyłościach nie jest w stanie na tyle dokręcić, by utrzymał skład, stąd ręczny w doczepie wspomagał.

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2955
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 19 maja 2026, 10:15

Raczej to drugie.
Kręcił czasem na rozjazdach czy podczas hamowania.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

Stary Pingwin
Posty: 6062
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 23 maja 2026, 16:33

Czy przy Dworcu Zachodnim PKS jest strefa Kiss and Ride? Tramwajem nie bardzo, a zależy mi na czasie.
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.

Łukasz
Posty: 12124
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 23 maja 2026, 17:16

Tam jest jeden wielki kiss and ride, dziesiątki taksówek i korek taksówkowy do wjazdu. Żeby zatrzymać się i odprowadzić na autobus to ciężko z miejscami.
ŁK

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1698
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 23 maja 2026, 17:43

Ale jest tam 15min darmowy postój z tego co pamiętam
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

Stary Pingwin
Posty: 6062
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 23 maja 2026, 18:04

Dzięki za info. Po meczu na Legii muszę dowieżć dziecię na busa, a czasu mało.
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.

Flash8222
Posty: 7267
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 23 maja 2026, 18:28

Stary Pingwin pisze:
23 maja 2026, 16:33
Czy przy Dworcu Zachodnim PKS jest strefa Kiss and Ride? Tramwajem nie bardzo, a zależy mi na czasie.
Jak jest to od strony Tunelowej.

Stary Pingwin
Posty: 6062
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48

Post autor: Stary Pingwin » 23 maja 2026, 21:09

Spoko, byliśmy 15 minut przed. Parking przed PKS.
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5551
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 01 cze 2026, 9:09

Flagi ze słoneczkiem na pojazdach KM to nowość czy były już wcześniej?
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

gfedorynski
Posty: 908
Rejestracja: 09 sie 2010, 15:45

Post autor: gfedorynski » 01 cze 2026, 9:19

Były. Zastanawiam się czy nie naruszono precedencji (miejska powinna być ważniejsza, więc po prawej).

ODPOWIEDZ