Rozkłady tramwajowe – 2024/2025
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
Linie 3, 6 i 7 na jednym torze na Gocławku to tak specjalnie by nawet do toalety nie było czasu pójść bo trzeba co chwilę podciągać wóz?
Na Banacha wcale nie lepiej 1 z 33 na jednym torze. Na dodatek różnica miedzy przyjazdem a odjazdem (1 wjeżdżając za 33 nie ma szans na punktualny odjazd i odwrotnie w zależności od pory dnia). Na obu pętlach jest po jednym, wolnym torze ....
Na Banacha wcale nie lepiej 1 z 33 na jednym torze. Na dodatek różnica miedzy przyjazdem a odjazdem (1 wjeżdżając za 33 nie ma szans na punktualny odjazd i odwrotnie w zależności od pory dnia). Na obu pętlach jest po jednym, wolnym torze ....

Błąd i to fatalny.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
W tegoroczne wakacje wysoka podłoga wyjedzie tylko na dodatki, wszystkie brygady całodzienne na sieci będą niskie.
22 i 24 naprawdę będą jeździły co 8/12, a nie co 10/15? Bo rozkład jest z datą ważny od 2026-06-29.
22 i 24 naprawdę będą jeździły co 8/12, a nie co 10/15? Bo rozkład jest z datą ważny od 2026-06-29.
Czuję że:ashir pisze:
22 i 24 naprawdę będą jeździły co 8/12, a nie co 10/15? Bo rozkład jest z datą ważny od 2026-06-29.
pawcio pisze:Błąd i to fatalny.
ŁK
Bez przesady, że fatalny. Ale wyprostować będzie trzeba.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
Widać sporą rzeź w ilości kursów w porównaniu do rozkładów nie-wakacyjnych. Ale też rozwiązano kwestię zjazdów przez całe miasto zwykle wożących powietrze, i to do późnej nocy. No i przez trochę się skróciły godziny kursowania. Generalnie to jest duży plus.
22 i 24 do poprawki.
Zaś rozkład 2 zaginął.
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
Nie zaginął tylko jeszcze się tworzy.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem