Skreślenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1699
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 24 maja 2026, 13:03

Regeneracja przecież to pewnie okolice 30tys. zł, wóz mógłby jeszcze pośmigać, no szkoda.
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

wincenty
Posty: 1938
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
Lokalizacja: Miasteczko Kabaty

Post autor: wincenty » 26 maja 2026, 8:50

ZielonyJamnik pisze:
29 sty 2026, 18:27
1411 - sygnał z 11.12.25
Wrócił do ruchu.

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 03 cze 2026, 11:37

Ta hybryda to jest coś w rodzaju e-CVT? Nie pamiętam w ogóle jak to jeździ, ale coś mi się wydaje, że wyje cały czas.

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1699
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 09 cze 2026, 18:40

8398 wyrejestrowany z systemu
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

Lukas508
Posty: 129
Rejestracja: 08 sie 2024, 16:30

Post autor: Lukas508 » 10 cze 2026, 17:30

A MANy 34xx wszystkie żywe. Zakład wygrany ;)

Flash8222
Posty: 7268
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 10 cze 2026, 17:51

Porównywać diesle do hybrydy, brawo...

Lukas508
Posty: 129
Rejestracja: 08 sie 2024, 16:30

Post autor: Lukas508 » 10 cze 2026, 19:11

O jeny, pożartować nie można...

zarkakoparka
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2025, 12:57

Post autor: zarkakoparka » 16 cze 2026, 22:17

8327 ostatnio widziany 13.05.2026. Coś wiadomo?

marco_wawa
Posty: 241
Rejestracja: 20 paź 2011, 19:13
Lokalizacja: Warszawa, Praga Pd

Post autor: marco_wawa » wczoraj, 13:54

1533 postępowanie kasacyjne zakończone. Koniec kariery.

ODPOWIEDZ