Elektrobusy

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Jurand
Posty: 1761
Rejestracja: 06 lis 2018, 13:42

Post autor: Jurand » 10 lut 2026, 6:02

Wnioskując po dziwadłach autobusowych coś długich elektryków zaczyna brakować, zwłaszcza na zakładzie R13.
Co im dolega że nie wyjeżdzają, lub podmieniane są dosyć szybko?

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 10 lut 2026, 6:45

Jeżdżą też na dodatkach, teraz np. na 160 i 517. ;-)

Jurand
Posty: 1761
Rejestracja: 06 lis 2018, 13:42

Post autor: Jurand » 10 lut 2026, 6:56

ashir pisze:
10 lut 2026, 6:45
Jeżdżą też na dodatkach, teraz np. na 160 i 517. ;-)
Nie takie ich przeznaczenie, na takich dodatkach :idea:

NotThisOne
Posty: 29
Rejestracja: 07 sie 2024, 22:56
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: NotThisOne » 10 lut 2026, 8:15

Inspiracja ursusami :D
195

Flash8222
Posty: 7267
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 15 cze 2026, 18:31

Pierwszy przegubowy bezlusterkowy Solaris już na Włościańskiej.

piorunus
Posty: 494
Rejestracja: 24 mar 2015, 10:53

Post autor: piorunus » 16 cze 2026, 6:39

Pierwszy bezlusterkowy NU18e gwoli ścisłości, prawda ?

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1697
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 16 cze 2026, 8:08

ZTMowskie diesle z tego co pamiętam dopiero w przyszłym roku
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

piorunus
Posty: 494
Rejestracja: 24 mar 2015, 10:53

Post autor: piorunus » 16 cze 2026, 16:53

NU18 dla ZTM'u powinny mieć początek dostaw jeszcze w tym roku.

wincenty
Posty: 1938
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
Lokalizacja: Miasteczko Kabaty

Post autor: wincenty » 16 cze 2026, 17:44


marco_wawa
Posty: 241
Rejestracja: 20 paź 2011, 19:13
Lokalizacja: Warszawa, Praga Pd

Post autor: marco_wawa » 16 cze 2026, 21:51

piorunus pisze:
16 cze 2026, 16:53
NU18 dla ZTM'u powinny mieć początek dostaw jeszcze w tym roku.
Orientujesz się może czy też mają być bezlusterkowe?

Warsopolis5253
Posty: 337
Rejestracja: 04 lut 2025, 1:41

Post autor: Warsopolis5253 » 16 cze 2026, 21:54

A to nie przypadkiem jest tak, że teraz przyjeżdżają te z 50+30?

piorunus
Posty: 494
Rejestracja: 24 mar 2015, 10:53

Post autor: piorunus » 17 cze 2026, 6:31

marco_wawa pisze:
16 cze 2026, 21:51
Orientujesz się może czy też mają być bezlusterkowe?
ZTM'owskie NU18 będą miały lusterka.
Warsopolis5253 pisze:
16 cze 2026, 21:54
A to nie przypadkiem jest tak, że teraz przyjeżdżają te z 50+30?
Chronologia wydarzeń na to jednoznacznie wskazuje.

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1697
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 17 cze 2026, 7:25

Warsopolis5253 pisze:
16 cze 2026, 21:54
A to nie przypadkiem jest tak, że teraz przyjeżdżają te z 50+30?
No przecież napisane jest tam na stornie ztm z którego to przetargu
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

Placuszek44
Posty: 173
Rejestracja: 06 lis 2018, 21:16
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: Placuszek44 » 17 cze 2026, 15:38

ZTM sam się chyba pogubił, ile wozów zamówiło MZA...

wincenty
Posty: 1938
Rejestracja: 04 lis 2014, 21:25
Lokalizacja: Miasteczko Kabaty

Post autor: wincenty » 17 cze 2026, 23:05

Placuszek44 pisze:
17 cze 2026, 15:38
ZTM sam się chyba pogubił, ile wozów zamówiło MZA...
Co ciekawe samo MZA nowym nabytkiem się nie chwali...

ODPOWIEDZ