Zmiany od czerwca 2026

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1699
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » 21 cze 2026, 21:01

Po za tym kierownik obiecał ładowarki w 22xx w razie wejścia tabletów
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

KR88
Posty: 533
Rejestracja: 28 mar 2020, 10:21

Post autor: KR88 » 21 cze 2026, 21:17

Te wejścia na kabel usb to i nie każde fajne, bo część słabo ładuje... Ja telefon mogę naładować tylko w 77xx/43xx. W 83xx wolę użyć powerbanka, w 10xx zależy jaki się wóz trafi

Flash8222
Posty: 7268
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 21 cze 2026, 22:23

ZielonyJamnik pisze:
21 cze 2026, 21:01
Po za tym kierownik obiecał ładowarki w 22xx w razie wejścia tabletów
Ładowarki USB będą tak czy siak.

Awatar użytkownika
AdamKlocusky
Posty: 943
Rejestracja: 25 mar 2021, 13:43
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Post autor: AdamKlocusky » dzisiaj, 9:36

Od 27 czerwca zostanie uruchomiony przystanek 1947 WINNICA 07 zlokalizowany na jezdni wyjazdowej z pętli. Będzie obowiązywał jako dla wsiadających dla linii 509, L-7, L49 i N03.

Tym samym przystanek 06 będzie pełnił rolę dla wysiadających. L-7 i L49 po przystanku 06 wykonają kółko i udadzą się na przystanek techniczny 73 (jak dotychczas).

Przystanek tramwajowo-autobusowy 1947 WINNICA 03 nie będzie wykorzystywany przez autobusy.
Obrazek
___________________________________________________________________________________
1 13 20 22 124 137 138 154 206 307 340 406 444 460 462 512 517 805 N12

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » dzisiaj, 12:36

O, spada liczba pasażerów zbiorkomu, ciekawe dlaczego :)

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9681
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » dzisiaj, 12:48

Spada? Jest jakiś nowy komunikat?

A przecież „Warszawski Transport Publiczny ma służyć pasażerom, być efektywny i jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Wiemy, jak to robić, bo na bieżąco badamy napełnienia pojazdów, mamy też dane historyczne z poprzednich lat. Wykorzystaliśmy sprawdzone rozwiązania, dlatego tegoroczne zmiany są zbliżone do tych z lat poprzednich.”

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » dzisiaj, 13:02

person pisze:
dzisiaj, 12:48
Spada? Jest jakiś nowy komunikat?

A przecież „Warszawski Transport Publiczny ma służyć pasażerom, być efektywny i jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Wiemy, jak to robić, bo na bieżąco badamy napełnienia pojazdów, mamy też dane historyczne z poprzednich lat. Wykorzystaliśmy sprawdzone rozwiązania, dlatego tegoroczne zmiany są zbliżone do tych z lat poprzednich.”
Poza skróceniem 414 coś się zmieniło od ubiegłego roku?

Rafaello_24
Posty: 183
Rejestracja: 27 lut 2007, 20:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rafaello_24 » dzisiaj, 13:23

Nie mam pełnej wiedzy, ale na R-1 coś wpada jak dodatek na 117/06

Łukasz
Posty: 12130
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » dzisiaj, 13:39

Georg pisze:
person pisze:
dzisiaj, 12:48
Spada? Jest jakiś nowy komunikat?

A przecież „Warszawski Transport Publiczny ma służyć pasażerom, być efektywny i jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Wiemy, jak to robić, bo na bieżąco badamy napełnienia pojazdów, mamy też dane historyczne z poprzednich lat. Wykorzystaliśmy sprawdzone rozwiązania, dlatego tegoroczne zmiany są zbliżone do tych z lat poprzednich.”
Poza skróceniem 414 coś się zmieniło od ubiegłego roku?
Absurdalne to skrócenie 414. W praktyce to Rondo Zeslancow, czyli nigdzie.
ŁK

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » dzisiaj, 14:18

Absurdalne. Było 7 brygad w zeszłym roku. Zaoszczędzono jedną?

man1956
Posty: 1758
Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38

Post autor: man1956 » dzisiaj, 14:57

W tym roku też 7.

Warsopolis5253
Posty: 338
Rejestracja: 04 lut 2025, 1:41

Post autor: Warsopolis5253 » dzisiaj, 15:18

AdamKlocusky pisze:
dzisiaj, 9:36
Od 27 czerwca zostanie uruchomiony przystanek 1947 WINNICA 07 zlokalizowany na jezdni wyjazdowej z pętli. Będzie obowiązywał jako dla wsiadających dla linii 509, L-7, L49 i N03.

Tym samym przystanek 06 będzie pełnił rolę dla wysiadających. L-7 i L49 po przystanku 06 wykonają kółko i udadzą się na przystanek techniczny 73 (jak dotychczas).

Przystanek tramwajowo-autobusowy 1947 WINNICA 03 nie będzie wykorzystywany przez autobusy.
Tylko ciekawe po co ten przystanek dla wsiadających, nie można było wykorzystać przystanków 01 i 02 które nie dość, że są za światłami to poprostu są, to tylko dokłada przystanek w zbędnej lokacji. Skoro 03 będzie wyłączony (rozumiem, że na wakacje, tylko czemu w takim razie przystanek ma numer 07, a nie 57?) to niech postawią przystanek dla wysiadających przed wjazdem na pętlę i nie będzie trzeba się kręcić, a przy okazji w tedy on by mógł już zostać i pętla byłaby całkowicie techniczna.

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » dzisiaj, 15:25

man1956 pisze:
dzisiaj, 14:57
W tym roku też 7.
Więc jaki jest sens tej zmiany? Może ktoś się zatroszczył, żeby kierowcy mieli na obu krańcach ekspedycję.

Awatar użytkownika
ZielonyJamnik
Posty: 1699
Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25

Post autor: ZielonyJamnik » dzisiaj, 16:12

Georg pisze:
dzisiaj, 15:25
man1956 pisze:
dzisiaj, 14:57
W tym roku też 7.
Więc jaki jest sens tej zmiany? Może ktoś się zatroszczył, żeby kierowcy mieli na obu krańcach ekspedycję.
ZTM i troska o kierowców? LOL
Mkną po koleinach zielone jamniki... =D>

Łukasz
Posty: 12130
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » dzisiaj, 16:21

Georg pisze:
man1956 pisze:
dzisiaj, 14:57
W tym roku też 7.
Więc jaki jest sens tej zmiany? Może ktoś się zatroszczył, żeby kierowcy mieli na obu krańcach ekspedycję.
Wydaje mi się, że to na zeszłe wakacje przedłużali do Instalatorów ;p
ŁK

ODPOWIEDZ