Zmiany od czerwca 2026
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
- ZielonyJamnik
- Posty: 1699
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Po za tym kierownik obiecał ładowarki w 22xx w razie wejścia tabletów
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
Te wejścia na kabel usb to i nie każde fajne, bo część słabo ładuje... Ja telefon mogę naładować tylko w 77xx/43xx. W 83xx wolę użyć powerbanka, w 10xx zależy jaki się wóz trafi
Ładowarki USB będą tak czy siak.ZielonyJamnik pisze: ↑21 cze 2026, 21:01Po za tym kierownik obiecał ładowarki w 22xx w razie wejścia tabletów
- AdamKlocusky
- Posty: 943
- Rejestracja: 25 mar 2021, 13:43
- Lokalizacja: Targówek
- Kontakt:
Od 27 czerwca zostanie uruchomiony przystanek 1947 WINNICA 07 zlokalizowany na jezdni wyjazdowej z pętli. Będzie obowiązywał jako dla wsiadających dla linii 509, L-7, L49 i N03.
Tym samym przystanek 06 będzie pełnił rolę dla wysiadających. L-7 i L49 po przystanku 06 wykonają kółko i udadzą się na przystanek techniczny 73 (jak dotychczas).
Przystanek tramwajowo-autobusowy 1947 WINNICA 03 nie będzie wykorzystywany przez autobusy.
Tym samym przystanek 06 będzie pełnił rolę dla wysiadających. L-7 i L49 po przystanku 06 wykonają kółko i udadzą się na przystanek techniczny 73 (jak dotychczas).
Przystanek tramwajowo-autobusowy 1947 WINNICA 03 nie będzie wykorzystywany przez autobusy.
Spada? Jest jakiś nowy komunikat?
A przecież „Warszawski Transport Publiczny ma służyć pasażerom, być efektywny i jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Wiemy, jak to robić, bo na bieżąco badamy napełnienia pojazdów, mamy też dane historyczne z poprzednich lat. Wykorzystaliśmy sprawdzone rozwiązania, dlatego tegoroczne zmiany są zbliżone do tych z lat poprzednich.”
A przecież „Warszawski Transport Publiczny ma służyć pasażerom, być efektywny i jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Wiemy, jak to robić, bo na bieżąco badamy napełnienia pojazdów, mamy też dane historyczne z poprzednich lat. Wykorzystaliśmy sprawdzone rozwiązania, dlatego tegoroczne zmiany są zbliżone do tych z lat poprzednich.”
Poza skróceniem 414 coś się zmieniło od ubiegłego roku?person pisze: ↑dzisiaj, 12:48Spada? Jest jakiś nowy komunikat?
A przecież „Warszawski Transport Publiczny ma służyć pasażerom, być efektywny i jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Wiemy, jak to robić, bo na bieżąco badamy napełnienia pojazdów, mamy też dane historyczne z poprzednich lat. Wykorzystaliśmy sprawdzone rozwiązania, dlatego tegoroczne zmiany są zbliżone do tych z lat poprzednich.”
-
Rafaello_24
- Posty: 183
- Rejestracja: 27 lut 2007, 20:07
- Lokalizacja: Warszawa
Nie mam pełnej wiedzy, ale na R-1 coś wpada jak dodatek na 117/06
Absurdalne to skrócenie 414. W praktyce to Rondo Zeslancow, czyli nigdzie.Georg pisze:Poza skróceniem 414 coś się zmieniło od ubiegłego roku?person pisze: ↑dzisiaj, 12:48Spada? Jest jakiś nowy komunikat?
A przecież „Warszawski Transport Publiczny ma służyć pasażerom, być efektywny i jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Wiemy, jak to robić, bo na bieżąco badamy napełnienia pojazdów, mamy też dane historyczne z poprzednich lat. Wykorzystaliśmy sprawdzone rozwiązania, dlatego tegoroczne zmiany są zbliżone do tych z lat poprzednich.”
ŁK
Absurdalne. Było 7 brygad w zeszłym roku. Zaoszczędzono jedną?
-
Warsopolis5253
- Posty: 338
- Rejestracja: 04 lut 2025, 1:41
Tylko ciekawe po co ten przystanek dla wsiadających, nie można było wykorzystać przystanków 01 i 02 które nie dość, że są za światłami to poprostu są, to tylko dokłada przystanek w zbędnej lokacji. Skoro 03 będzie wyłączony (rozumiem, że na wakacje, tylko czemu w takim razie przystanek ma numer 07, a nie 57?) to niech postawią przystanek dla wysiadających przed wjazdem na pętlę i nie będzie trzeba się kręcić, a przy okazji w tedy on by mógł już zostać i pętla byłaby całkowicie techniczna.AdamKlocusky pisze: ↑dzisiaj, 9:36Od 27 czerwca zostanie uruchomiony przystanek 1947 WINNICA 07 zlokalizowany na jezdni wyjazdowej z pętli. Będzie obowiązywał jako dla wsiadających dla linii 509, L-7, L49 i N03.
Tym samym przystanek 06 będzie pełnił rolę dla wysiadających. L-7 i L49 po przystanku 06 wykonają kółko i udadzą się na przystanek techniczny 73 (jak dotychczas).
Przystanek tramwajowo-autobusowy 1947 WINNICA 03 nie będzie wykorzystywany przez autobusy.
- ZielonyJamnik
- Posty: 1699
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
ZTM i troska o kierowców? LOL
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
Wydaje mi się, że to na zeszłe wakacje przedłużali do Instalatorów
ŁK
