Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
Georg
- Posty: 6287
- Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
- Lokalizacja: WARSZAWA
Post
autor: Georg » 23 cze 2026, 16:44
ZielonyJamnik pisze: ↑23 cze 2026, 16:12
Georg pisze: ↑23 cze 2026, 15:25
Więc jaki jest sens tej zmiany? Może ktoś się zatroszczył, żeby kierowcy mieli na obu krańcach ekspedycję.
ZTM i troska o kierowców? LOL
Pawcio kiedyś pisał, że ktoś z ZTM czasem zagląda na forum. To napisałem, żeby było mu miło, a nie tylko same pretensje i niedociągnięcia.
-
Lukasz436
- Posty: 2219
- Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
- Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
-
Kontakt:
Post
autor: Lukasz436 » 23 cze 2026, 16:49
Taką nowością to 136 co 15/15/15
-
Georg
- Posty: 6287
- Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
- Lokalizacja: WARSZAWA
Post
autor: Georg » 23 cze 2026, 16:54
Lukasz436 pisze: ↑23 cze 2026, 16:49
Taką nowością to 136 co 15/15/15
Kiedyś było cięte do 15, żeby zagrać ze 141 i 172. Ale to jeszcze jeździło Racławicką.
-
man1956
- Posty: 1759
- Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38
Post
autor: man1956 » 23 cze 2026, 17:54
Lukasz436 pisze: ↑23 cze 2026, 16:49
Taką nowością to 136 co 15/15/15
I 185 co 15 min. w porannym szczycie.
-
kocur
- Posty: 1260
- Rejestracja: 09 mar 2006, 10:43
- Lokalizacja: Ursynów Północny
Post
autor: kocur » 23 cze 2026, 18:40
Miasto 15-minutowe
"Ale ty jesteś mądry, Bonifacy!"
-
Georg
- Posty: 6287
- Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
- Lokalizacja: WARSZAWA
Post
autor: Georg » 23 cze 2026, 18:47
Widzę że niektóre elementy się nie powiodły w zeszłym roku (np. 187 co 30 minut, 188 tylko w godzinach szczytu) i się z nich wycofano.
-
bartoni722
- Posty: 6240
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 23 cze 2026, 19:03
Zawsze w takich corocznych akcjach ciekawe jest jak prasują nam się lata. 187 i 414 to 2023, a szczytowe 188 to.... 2022.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527.

-
Łukasz
- Posty: 12138
- Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
- Lokalizacja: Warszawa
-
Kontakt:
Post
autor: Łukasz » 23 cze 2026, 19:13
bartoni722 pisze:Zawsze w takich corocznych akcjach ciekawe jest jak prasują nam się lata. 187 i 414 to 2023
O ch*
Kiedy to minęło
*uj
ŁK
-
TGM
- Posty: 5553
- Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52
Post
autor: TGM » 23 cze 2026, 22:20
Widzę, że od 107 też się odczepili.
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.
-
man1956
- Posty: 1759
- Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38
Post
autor: man1956 » wczoraj, 11:39
Takich linii, których nie ruszono, jest więcej:117, 119, 125 (bez skrócenia do Wiatracznej), 146, 147, 162, 174 (z oczywistych powodów), 509.
-
MJ
- (Jachim)
- Posty: 1400
- Rejestracja: 24 lut 2012, 14:57
Post
autor: MJ » wczoraj, 13:23
KR88 pisze: ↑21 cze 2026, 21:17
Te wejścia na kabel usb to i nie każde fajne, bo część słabo ładuje... Ja telefon mogę naładować tylko w 77xx/43xx. W 83xx wolę użyć powerbanka, w 10xx zależy jaki się wóz trafi
W większości są te se ładowarki co w gazowcach. Kilka sztuk ma zakładane jeszcze na Woronicza. Zgłaszałeś, że słabo, któraś ładuje? Może wystarczy poprostu odpisać?
-
KR88
- Posty: 534
- Rejestracja: 28 mar 2020, 10:21
Post
autor: KR88 » wczoraj, 13:56
Odpisywane, póki co bz. Tak wiem, sami nie mogą założyć, ale mogą naprawić lub poprawić jak już jest.