O chłodzeniu i niechłodzeniu
To na pewno ZTM kazał wypuścić 116tki na miasto (w końcu wszystko co złe to inni, nigdy TW)
- ZielonyJamnik
- Posty: 1711
- Rejestracja: 31 lip 2022, 8:25
Przecież od dawna wiadomo, że elastyczność w TW jest na poziomie betonu
Mkną po koleinach zielone jamniki... 
Formalnie wyjazd z innego zakładu na Kawęczyńską a nie z R2 jest kursem wadliwym, bo nie zostanie zrealizowany odcinek brama K16a-Wojnicka. 
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
Zawsze można zrobić PT z innego zakładu na R2 i dopiero wyjazd. 3158 ledwie miesiąc temu przyjechał z R2 na R4 dzien wcześniej wieczorem by wyjechać na linię 15 tylko dlatego bo miał okleinę okolicznosciową. Więc jak widać da się, jeśli idą za tym pieniądze. A jeśli interes pasazera to niestety, ale panie Areczku klimatyzacja jest dla kogo innego, pan może sobie uchylić okienko.
