Quo vadis, MZA?

Moderatorzy: JacekM, Dantte

fraktal
Posty: 5579
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » wczoraj, 11:03

SU89 pisze:
26 cze 2026, 19:04
Solobusy 73xx są wycofywane z ruchu przez ZTM po dzisiejszym pożarze 7325.
Mam nadzieję, że starsze Mercedesy Conecto jeszcze pojeżdżą, a MZA zacznie wycofywać solbusy.

NotThisOne
Posty: 31
Rejestracja: 07 sie 2024, 22:56
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: NotThisOne » dzisiaj, 0:17

A ja mam nadzieję, że solbusy pojeżdżą jak najdłużej, ponieważ z uwagi na bardzo dobrze rozplanowane wnętrze (każdy metraż), są bardzo propasażerskimi wozami.
195

SU89
Posty: 536
Rejestracja: 14 wrz 2016, 14:48
Lokalizacja: 400 metrów od R-5

Post autor: SU89 » dzisiaj, 0:19

Szczególnie 20xx ze zbiornikiem paliwa przed przegubem z prawej strony jak w jakimś Jelczu...

Albo 2d 10xx z siedzeniem schowanym za biletomatem...

NotThisOne
Posty: 31
Rejestracja: 07 sie 2024, 22:56
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: NotThisOne » dzisiaj, 0:28

W 20xx fakt, -2 siedzenia - ale za to sekcja B jest wręcz zalana siedzeniami, i to dostępnymi spod podłogi :)
A pojedyncze siedzenie z oparciem w 2d 10xx to fajne miejsce VIP dla starszych osób wracających z leclerca 192 :P
No a tak na serio, to te dwudrzwiowe jednak mają z tyłu też sporo siedzeń
195

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2964
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » dzisiaj, 2:47

NotThisOne pisze:
dzisiaj, 0:28
No a tak na serio, to te dwudrzwiowe jednak mają z tyłu też sporo siedzeń
Mają, bo nie masz III drzwi i można było kolejne siedzenia upchać.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

ODPOWIEDZ