Prosimy o zachowanie ostrożności! Megafoniści!

Moderator: JacekM

ratraciak
Posty: 515
Rejestracja: 15 gru 2006, 17:53
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: ratraciak » 29 sie 2007, 19:37

Expressivo (lub jak ktoś woli głos wbudowany Jacek) nie powinien mieć nigdy nic wspólnego z KM. Wyobrażacie sobie zapowiedzi przystankowe w tramwajach tworzone przy pomocy Expressivo :D

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 29 sie 2007, 21:27

solaris8315 pisze:Plecieta głupoty. Automat na Śródmieściu mówi "przez Wawę Falenicę" :D
Aha, a jak były SKMki do Falenicy, to zapowiadał pociąg SKM do Warszawy Falenicy przez Wawę? :-s
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
Aleksander2560
(Aleksander2634)
Posty: 1194
Rejestracja: 23 gru 2005, 16:34
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

Post autor: Aleksander2560 » 29 sie 2007, 21:32

Byłoby to conajmniej śmiechu warte...
Miejskie Zakłady Autobusowe m. st. Warszawy
ul. Włościańska 52
01-710 Warszawa

Awatar użytkownika
piotram
Posty: 2463
Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
Lokalizacja: W-wa Kercelak

Post autor: piotram » 29 sie 2007, 22:17

Tu stacja Piotrków Trybunalski. Pociąg pośpieszny "Oleńka" (...) odjedzie z toru (...). Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi :shock:

kozioł

Post autor: kozioł » 29 sie 2007, 22:49

piotram pisze:Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi :shock:
Proszę wsiadać, drzwi zamykać :hahaha:
Może ktos się przejedzie i nagra to?

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 29 sie 2007, 22:51

piotram pisze:Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi
Ta, na to samo ostatnio zwróciłem uwagę. Pekapiarzom ktoś powinien przypomnieć, że to prędzej oni są od zamykania drzwi, a nie pasażerowie :twisted:
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Tm
Posty: 7492
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 29 sie 2007, 23:07

jakkolwiek sama idea słuszna
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Gacek
Posty: 1445
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Loża Sadystów- marquis de Sade. Gare Centrale
Kontakt:

Post autor: Gacek » 29 sie 2007, 23:32

Fikander pisze:
piotram pisze:Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi
Ta, na to samo ostatnio zwróciłem uwagę. Pekapiarzom ktoś powinien przypomnieć, że to prędzej oni są od zamykania drzwi, a nie pasażerowie :twisted:
racja, aczkolwiek zamknać drzwi w 16 wagonowym skąłdzie gdy ma sie minute jest hmmm...awykonalne...
Całuję Was w Wasze małe serduszka.

Awatar użytkownika
piotram
Posty: 2463
Rejestracja: 27 lut 2006, 19:42
Lokalizacja: W-wa Kercelak

Post autor: piotram » 30 sie 2007, 0:23

kozioł pisze:
piotram pisze:Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi :shock:
Proszę wsiadać, drzwi zamykać :hahaha:
Taak, i "proszę zajmować miejsca w wagonach", kiedy już pociąg rusza :P

mariow
Posty: 2649
Rejestracja: 13 lut 2007, 16:10
Lokalizacja: Warszawa Ursus

Post autor: mariow » 30 sie 2007, 9:27

chyba nie ma w tym nic złego ze ostatni wysiadający/wsiadający pasażer zamknie za sobą drzwi ...
PURA VIDA!

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5439
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 30 sie 2007, 10:02

Fikander pisze:Aha, a jak były SKMki do Falenicy, to zapowiadał pociąg SKM do Warszawy Falenicy przez Wawę?
SKMki do Falenicy zapowiadano "na żywo"

Awatar użytkownika
Emisja
Posty: 141
Rejestracja: 01 maja 2006, 2:08
Lokalizacja: Z lotu samolotu
Kontakt:

Post autor: Emisja » 02 wrz 2007, 7:32

A jakoś tak zachciało mi się wrócić do głównego tematu wątku:

Stacja Zagórz, czasem przed odjazdem megafonista na koniec zapowiedzi dodaje:
"...pasażerom i obsłudze pociągu życzymy spokojnej podróży"

miłe, dla ucha mechanika i kierpocia, prawda?

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5439
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 02 wrz 2007, 19:17

Dziś byłem w Sulejówku. Tam naprawdę ciężko usłyszeć czy komputer mówi o kolei Miejskiej czy Wiejskiej

Awatar użytkownika
MeWa
Cukiereczek
Posty: 24727
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy

Post autor: MeWa » 02 wrz 2007, 19:52

naprawdę wątpię, żeby mówili o wiejskiej... ](*,)
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"

[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]

Awatar użytkownika
JotPeCet
Posty: 2493
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
Lokalizacja: WPT Ochota

Post autor: JotPeCet » 04 wrz 2007, 19:40

Dla mnie to nic innego jak siła sugestii. Proponuję posłuchać nazwy przystanku "NISKA", myśląc o "MISCE" ;)
Polityka złym doradcą w pracy!

ODPOWIEDZ