bartoni722 pisze:Czy działa Wam przegubowiec?
Przegubowiec
Moderator: Szeregowy_Równoległy
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Ale mi też się tak stało. Teraz już działa..
Jakby innym nie działało, cytuję:
Jakby innym nie działało, cytuję:
Obsługa dwóch linii zastępczych na Służewcu z uwagi ich wysoką częstotliwość wymagać będzie aż 19 autobusów w dni powszednie i 8 w dni wolne. Obsługa rozkłada się następująco:
Z17 - przez cały tydzień Woronicza wystawia tu 2 przegubowe Solarisy, do których Kleszczowa dołoży przegubowe Ikarusy: 2 całki i 3 dodatki w dni powszednie i jedną całkę w dni wolne.
Z44 - w dni powszednie wszystkie 4 całki obsłuży Ostrobramska, a dodatkami podzielą się Kleszczowa (4 Ikarusy) i Woronicza (3 U18), której przypadnie także jedyny maraton. W święto po dwie całki wystawią Redutowa i Kleszczowa, a piątą - Woronicza.
Jedynie zajezdnia Stalowa nie będzie zaangażowana w obsługę tych zetek. Konieczność wystawienia tylu przegubowców nie pozostanie bez wpływu na inne linie. Największe zmiany będą na Kleszczowej, która odda dwa dodatki na 184 i trzy na 189 na Redutową. W miejsce przegubów na kilkanaście brygad wyjadą solówki - Woronicza wystawi krótsze wozy na 138 i 174, a także na dodatki na 193, Ostrobramska - na 415, a Kleszczowa - na dodatki na 105, 172 i 512, podobnie skrócone zostają poranne dodatki z Redutowej na 136. Wydłużone za to zostają trzy popołudniowe dodatki na 182. Część "ucałodziennionych" niedawno dodatków znów wróci do kursowania wyłącznie w godzinach szczytu (m.in. 186, 188 i 523). Znikają też wtyczki na 189 - całodzienna z Woronicza, dodatek z Redutowej i świąteczna z Kleszczowej. Wobec tych wszystkich zmian umknąć może nowy popołudniowy dodatek na linii 301 z zajezdni Woronicza, wprowadzony zapewne z uwagi na znaczne opóźnienia tej linii.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. 
Tak było przez cały weekend. Zdaje się, że taka informacja przed uruchomieniem zetek była tylko dla wtajemniczonych. Dziś odkąd zetki ruszyły ten tekst działa.Maciek pisze:Po kliknięciu w sekcji zmiany rozkładów "Zrzutka na zetki" pojawia mi się coś takiego:
[url=http://img688.imageshack.us/img688/9453 ... bowiec.png]Obrazek[/URL]
O co kaman?
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9
- hafilip84
- Jego Gryząca Albumowość
- Posty: 7496
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
- Lokalizacja: Legionowo
Jest informacja. Konto w portalu, konto w galerii
Wysłałem 1,5 roku temu i cisza myślałem że jakoś inaczej wszyscy się rejestrują.hafilip84 pisze:Jest informacja. Konto w portalu, konto w galerii
I są nowe zdjęcia fajnych solówek na fajnej linii 179 

