Korki i zatory
Moderatorzy: Poc Vocem, Dantte
SB na 709 w zm. A od g. 7.25 od br. 74.
W zm. B także od br 74 od ok. g. 19.05.
SB w zm. B spowodowane awarią wozu 8188, który rozkraczył się na prawym pasie ul. Puławskiej w kier. MW tuż za skrzyżowaniem z Pileckiego centralnie pod wiaduktem.
Na ratunek 8188 przyjechał Pogot, który zajął prawy i środkowy pas ul. Puławskiej. Poza tym w akcję ratowniczą włączyło się... Pogotowie Torowe :O
W związku z powyższym korek na Puławskiej sięgał ZP Grabów, jednak cały czas się powiększał.
Rano natomiast po 7 przez 0.5h żadnego autobusu oprócz A510 na 739 w kier. MW. 739 też na niewiele się zdało, bo z 12 osób oczekujących na Jagielskiej, wsiadła aż jedna.
Potem w ciągu 2 min. przyjechało w sumie 7 wozów: 4x 709, 1x 727, 1x 809 i 1x 209.
W zm. B także od br 74 od ok. g. 19.05.
SB w zm. B spowodowane awarią wozu 8188, który rozkraczył się na prawym pasie ul. Puławskiej w kier. MW tuż za skrzyżowaniem z Pileckiego centralnie pod wiaduktem.
Na ratunek 8188 przyjechał Pogot, który zajął prawy i środkowy pas ul. Puławskiej. Poza tym w akcję ratowniczą włączyło się... Pogotowie Torowe :O
W związku z powyższym korek na Puławskiej sięgał ZP Grabów, jednak cały czas się powiększał.
Rano natomiast po 7 przez 0.5h żadnego autobusu oprócz A510 na 739 w kier. MW. 739 też na niewiele się zdało, bo z 12 osób oczekujących na Jagielskiej, wsiadła aż jedna.
Potem w ciągu 2 min. przyjechało w sumie 7 wozów: 4x 709, 1x 727, 1x 809 i 1x 209.
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
To może zostać, to fajne jak puszka z przeciwka myśli, że się zmieści a potem kilkadziesiąt metrów cofa, bo okazało się że z autobusem jednak się nie miniereserved pisze:W temacie o TVN Warszawa niektórzy piszą o zalegającym śniegu. Ja tu napiszę, żeby było na temat. Na ul. Pruszkowskiej śniegu jest na tyle, że samochody parkują prawie że na ulicy przez co już drugi raz autobus nie mógł się wyminąć nawet z samochodem.
Poza tym to nie wina śniegu, tylko kretynów parkujących byle jak i byle gdzie.
Szczęśliwicka + Bitwy Warszawskiej dały w sumie -20 dzisiaj około 18.
- R-9 Chełmska
- Posty: 6093
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec
Ostatnio Wałbrzyska codziennie blokuje się bardziej lub mniej z powodu samochodów parkujących na jezdni i mijających się tam autobusów. Dziś było jakieś apogeum - przez całe popołudnie jeden wielki korek (sięgający momentami GM), co chwilę wszystko totalnie stawało na kilka minut. Pojawiła się nawet Straż Miejska, ale strażnicy woleli pooglądać mijanie się autobusów, niż coś działać, by odblokować ulicę...
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
1/186->A213 stało w zatrzymaniu 25min. przed Grójecką i na zmianę dojechał -45.NR pisze:guzik prawda !Walas pisze:Dziś:
SB od 9:50 na 186 z powodu wypadku na samym środku skrzyż.Grójecka i Dickensa.
Opóżnienia do -50
Od 30-40' opóźnienia wozy łapały przejeżdżając odcinek Modlińska - R.Z.S
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
We wtorek miałem mediolan i powiem szczerze, że jedynie możliwy był przejazd gdy wahadłowo się puszczaliśmy autobusami. Inaczej nie dałoby rady. Ale to jeszcze nic . Innego dnia na 150 musiałem po krawężniku jeździć (jak pozostali kierowcy) by ominąć zaparkowany częściowo na Opaczewskiej samochód a w zasadzie nie powinienem tego robić. Podobna sytuacja niemal na całej Ochocie! Na 184 nie mogłem minąć się z innymi autobusami gdyż jeden pas Szczęśliwickiej całkowicie zablokowany. Na 186 i na 512 Dickensa tak samo ciężko było jeździć a na 512 jeszcze doszła Pruszkowska. Natomiast wczoraj na E-5 zostałem skierowany na objazd lokalnej jezdni ulicy Waszyngtona gdyż 509 z ITSu (jadące w kierunku Gocławia) utknęło lub zawadziło o stający samochód. Pracownik NR ZTM poprosił bym ominął zablokowaną jezdnię ulicą Waszyngtona i skręcił w prawo w Saską pod zakaz "z zachowaniem szczególnego bezpieczeństwa". Również wczoraj tyle, że kilka godzin wcześniej zawracając 136 na Młynowie mijałem osobówki na milimetry gdyż jakiś niekumaty kierowca zaparkował na jezdni. Kierowca kolejnego 136 z R7 już nie chciał ryzykować i postanowił zatrzymać wóz. W zatrzymaniu na jednokierunkowym odcinku przed pętlą Młynów stanęły 3 wozy na 136 i 1 na 151. Po pewnym czasie kierowca osobówki widząc zamieszanie przybiegł i odjechał autem. NR nie zdążył przyjechać. Ja natomiast już wiem, że nie będę w przyszłości ryzykował na milimetry tylko tak jak inni kierowcy odpuszczę dalszą jazdęR-9 Chełmska pisze:Ostatnio Wałbrzyska codziennie blokuje się bardziej lub mniej z powodu samochodów parkujących na jezdni i mijających się tam autobusów. Dziś było jakieś apogeum - przez całe popołudnie jeden wielki korek (sięgający momentami GM), co chwilę wszystko totalnie stawało na kilka minut. Pojawiła się nawet Straż Miejska, ale strażnicy woleli pooglądać mijanie się autobusów, niż coś działać, by odblokować ulicę...
Tego samego dnia na dodatku do 9 rano opóźnienia na 186 były rzędu 30-40 min. Sam takie złapałem i co ciekawe na przystanek Park Kaskada zajechałem na +5 tak było dobrze na mieście. Swoje odstałem i gdy na +1 ruszyłem to na RZS dojechałem na jakieś -35 min! Takie opóźnienie złapałem tylko na odcinku Lasek na Kole - RZSNR pisze:guzik prawda !Walas pisze:Dziś:
SB od 9:50 na 186 z powodu wypadku na samym środku skrzyż.Grójecka i Dickensa.
Opóżnienia do -50
Od 30-40' opóźnienia wozy łapały przejeżdżając odcinek Modlińska - R.Z.S
Walas pisze:1/186->A213 stało w zatrzymaniu 25min. przed Grójecką i na zmianę dojechał -45.
Dobra, fajnie, przeczytaliśmy.Walas 12h 31' później pisze:jeżdził wczoraj 1A/186->A213 i ruszył ze Szczęśliwic o czasie a na zmianę dojechał na -40'(ale to przez ten wypadek na samym środku skrzyż. Dickensa i Grójecka) bo stał w zatrzymanui 30min.
I to jest jedyny sposób. Ustępstwa w niczym nie pomogą, a tylko utwierdzą w przekonaniu święte krowy, że można parkować wszędzie i jak popadnie. A zrobieniem zadymy można problem nagłośnić - może jeden z drugim zastanowi się lepiej zanim znowu zaparkuje na środku...dzidek pisze:Ja natomiast już wiem, że nie będę w przyszłości ryzykował na milimetry tylko tak jak inni kierowcy odpuszczę dalszą jazdę
-
NR
- (tygrys)
- Posty: 1938
- Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
- Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy
1. Piszesz że TSB zostało wprowadzone o 9:50 z powodu zdarzenia które uniemożliwiło dojazd 1/186 na zamianę.Walas pisze:Dziś:SB od 9:50 na 186 z powoduWalas pisze:1/186->A213 stało w zatrzymaniu 25min. przed Grójecką i na zmianę dojechał -45.wypadku na samym środku skrzyż.Grójecka i Dickensa.JKTpl pisze:Walas 12h 31' później napisał/a:
jeżdził wczoraj 1A/186->A213 i ruszył ze Szczęśliwic o czasie a na zmianę dojechał na -40'(ale to przez ten wypadek na samym środku skrzyż. Dickensa i Grójecka) bo stał w zatrzymanui 30min.
Opóżnienia do -50
Jeżeli ta brygada ugrzęzła w zatrzymaniu do zdarzenie musiało mieć miejsce około 11:40-50.
Więc powodem przejścia na TSB wcale nie było wspomniane przez Ciebie zdarzenie
