Komunikacja podmiejska
Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam
-
Dęboszczak
- Posty: 1852
- Rejestracja: 25 gru 2005, 23:29
- Lokalizacja: Dolny Mokotów
-
Dęboszczak
- Posty: 1852
- Rejestracja: 25 gru 2005, 23:29
- Lokalizacja: Dolny Mokotów
- Patryk2222
- Posty: 1088
- Rejestracja: 10 lut 2007, 22:52
- Lokalizacja: Legionowo
736 i SKM nie brałem pod uwagę tylko te kursujące przez Jabłonnęflorekf pisze:Tekst tego nie sugeruje, więc się nie sugerujPatryk2222 pisze:jedna linia z Legionowa do Warszawy.![]()
A co do wyborów Pewnie Smogorzewski po raz kolejny zostanie prezydentem i nie ma co ukrywać że jako tako stara się co widać po Legionowie.
Co tak się wyborami zasłaniacie.Dęboszczak pisze:Pewnie więcej szczegółów po wyborach
A415>>3911>>3916>>3905>>4796>>4938
>>5457>>1804
D2156HM6UT POWER >> http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=xyaT6AMVrU0
Ehhh wspomnienia ostatnią jazdą 5202 https://www.youtube.com/watch?v=xdPpMuFIcAg
D2156HM6UT POWER >> http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=xyaT6AMVrU0
Ehhh wspomnienia ostatnią jazdą 5202 https://www.youtube.com/watch?v=xdPpMuFIcAg
http://forum.gazeta.pl/forum/w,93,11108 ... i_731.htmlLeszek Ruta na forum Legionowa pisze:to sa "wolne wnioski" redaktora, NIE MA PLANOW LIKWIDACJI ZADNEJ LINII Z
LEGIONOWA, decyzja o tym nalezy do Prezydenta miasta, bo to on za to placi,SKM
musi zaczac jezdzic zgodnie z pierwotnymi planami -a to bedzie mozliwe
najwczesniej od wrzesnia, a raczej bardziej prawdopodobne ze dopiero od nowego
rozkladu /polowa grudnia 2010/.Oczywiscie zapelnienie linii autobusowych
obserwujemy, jezeli tylko pasazerowie "zaglosuja" nogami i gremialnie przesiada
sie do pociagow wtedy WSPOLNIE z wladzami Legionowa i Jablonny bedziemy sie
zastanawiac nad przyszloscia i przebiegiem tych linii.Prawdopodobne jest
zmniejszenie czestotliwosci poza godzinami szczytu.Jeszcze raz- LIKWIDACJA LINII
723 I 731 NIE JEST PLANOWANA. Prawda jest ze wspolnie z wladzami Powiatu i
wszystkich gmin z terenu powiatu planujemy utworzenie linii dowozowych do kolei,
ale nie zamiast obecnych linii tylko jako ich uzupelnienie
Leszek Ruta
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9
Na co red. Osowski odpowiedziałBernard pisze:http://forum.gazeta.pl/forum/w,93,11108 ... i_731.htmlLeszek Ruta na forum Legionowa pisze:to sa "wolne wnioski" redaktora [...]
http://forum.gazeta.pl/forum/w,93,11108 ... i_731.htmlred.j.osa 08.05.10, 20:24 Odpowiedz
> to sa "wolne wnioski" redaktora, NIE MA PLANOW LIKWIDACJI ZADNEJ LINII Z LEGIONOWA
Chwali się, że dyrektor ZTM zagląda na forum "Gazety" i jest tu aktywny, ale ów
redaktor (pewnie z tych upierdliwych, jak to się Pan wyraził w materiale o
"didżeju" Leszku Rucie:-) też czasem śledzi komentarze w internecie. I kiedy
natykam się na stwierdzenie, że coś, co napisałem, to są moje "wolne wnioski",
skoro tak nie jest, muszę stanowczo zaprotestować.
Oto fragment maila, który
dostałem dzień przed publikacją tekstu z biura prasowego ZTM wysłanego zresztą
na Pańską prośbę: "Docelowo 2 „dowozówki” w Legionowie mają przejąć zadania
linii 723 i 731 zastąpić je w realizacji lokalnych połączeń wewnątrz miasta".
Słowo zastąpić uważam tu za kluczowe. To oczywiste, że kiedy w końcu linia S-9
ruszy pełną parą, niepotrzebne stanie się utrzymywanie tylu linii autobusowych
do Warszawy co teraz. Może Pan tu zwodzić swoich ziomków, że nie będzie żadnej
likwidacji i zwalać winę na dziennikarza, że coś przekręcił, ale prawda jest
taka, że władz Legionowa nie stać na utrzymywanie i kolei, i autobusów w
obecnych ilościach + dodatkowych linii dowozowych do dworców kolejowych. Może do
wyborów ten stan jeszcze się utrzyma, ale potem już nie. Zresztą po co? A nawet
jeśli nie będzie żadnej likwidacji, to z pewnością przewietrzenie rozkładów
obecnych 700-ek i 800-ek. Rzecz zupełnie zrozumiała.
Komunikacja podmiejska bardzo dobrze się rozwija, jeszcze nigdy nie była w takim
rozkwicie. To naprawdę świetna strategia, także dla Warszawy. Choć wiele osób w
stolicy sądzi - niesłusznie, że odbywa się to naszym kosztem.
pozdr.
J. Osowski
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
To rekontrę (?) dyr. L.Ruty też byś zacytował.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,93,11108 ... i_731.htmlLeszek Ruta pisze:a ja uwazam ze slowo "docelowo' za kluczowe- czyli w dluzszej
perspektywie,dalej Panski wywod jest sluszny.Z Panskiego tekstu,a
bardziej z info na forum wynikalo,ze nastapi to szybko, np. po
wakacjach i temu sie sprzeciwilem. Pozdrawiam Leszek Ruta
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9
Kurcze, postulowałem likwidację tego zespołu bodajże w Kwietniu.ZTM pisze:Stała likwidacja przystanku SZKOLNA 04
dn. 14.06.2010 (poniedziałek)
Na podstawie decyzji organu zarządzającego ruchem na drogach powiatowych i gminnych powiatu piaseczyńskiegoprzystanek SZKOLNA 04 obowiązujący dla linii 709 i N83 zostaje zlikwidowany.
Pozdrawiam TMa, który uznał to za absurd.
