M_Szymkowiak pisze:Aha, to będę musiał go złapać. Dziękuję!
Obecnie w RT - wymiana zaczepu.
Mówisz, masz.Dęboszczak pisze:Ktoś mógłby wrzucić aktualny ilostan wozów w MZA? Z góry dziękuję
Rozumiem, ale na chybił-trafił nie będę zaznaczał bo w MZA wszystko się zmienia z prędkością światła (jedne wozy idą na NB a potem nagle się robi kasacja, a inne niby idą na kasację ale cudem łapią się na remont)Dęboszczak pisze:Dzięki, ale przydałoby się zestawienie po uwzględnieniu wszystkich wozów odstawionych do kasacji. pozdro