Aktualny spis taboru autobusowego

Moderatorzy: JacekM, Dantte

Mario_K
Posty: 27
Rejestracja: 05 cze 2010, 16:11
Lokalizacja: Green Town

Post autor: Mario_K » 03 wrz 2010, 17:28

M_Szymkowiak pisze:Aha, to będę musiał go złapać. Dziękuję!

Obecnie w RT - wymiana zaczepu.
Linię Obsługuje R-10 "Ostrobramska"

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1069
Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak » 03 wrz 2010, 22:08

Yhym. A wyrobią się do środy czy nie bardzo?
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u

Dęboszczak
Posty: 1852
Rejestracja: 25 gru 2005, 23:29
Lokalizacja: Dolny Mokotów

Post autor: Dęboszczak » 18 wrz 2010, 19:07

Ktoś mógłby wrzucić aktualny ilostan wozów w MZA? Z góry dziękuję

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 18 wrz 2010, 21:35

Dęboszczak pisze:Ktoś mógłby wrzucić aktualny ilostan wozów w MZA? Z góry dziękuję
Mówisz, masz. -> 18.09.2010

Dęboszczak
Posty: 1852
Rejestracja: 25 gru 2005, 23:29
Lokalizacja: Dolny Mokotów

Post autor: Dęboszczak » 18 wrz 2010, 22:00

Dzięki, ale przydałoby się zestawienie po uwzględnieniu wszystkich wozów odstawionych do kasacji. pozdro

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 18 wrz 2010, 22:09

Dęboszczak pisze:Dzięki, ale przydałoby się zestawienie po uwzględnieniu wszystkich wozów odstawionych do kasacji. pozdro
Rozumiem, ale na chybił-trafił nie będę zaznaczał bo w MZA wszystko się zmienia z prędkością światła (jedne wozy idą na NB a potem nagle się robi kasacja, a inne niby idą na kasację ale cudem łapią się na remont)

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 24 wrz 2010, 21:54

Kiedy się kończy dopuszczenie do ruchu ostatniemu lewarkowi krótkiemu - 1205?

ashir
Posty: 19916
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 25 wrz 2010, 9:26

Dowód ma ważny do 15 listopada.

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 26 wrz 2010, 9:53

Dzięki.

5280
Posty: 879
Rejestracja: 02 sty 2006, 21:25

Post autor: 5280 » 30 wrz 2010, 19:32

5284, 5231, 5281, 5533, 5534 kończą życie(odstawione)
5280

Robert 514
Posty: 861
Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
Lokalizacja: Wawa / Wrocław

Post autor: Robert 514 » 01 paź 2010, 20:24

5280 pisze:5284, 5231, 5281, 5533, 5534 kończą życie(odstawione)
dwa pierwsze po NG lub NB i już?

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 01 paź 2010, 22:39

Tylko 5231 jest po NG w niedawnym czasie (nawet zaczep przegubu mu robili w zeszłym roku), 5281 i 5284 miały robioną blacharkę na stalowej więc nie wiadomo jak to wygląda pod nią. Możliwe, że się kratownica posypała. Co do 5533 i 5534 to nie ma się co dziwić, szrot jakich mało i z zewnątrz i w środku. Wozy miały robioną tylko blacharkę i to parę ładnych lat temu.
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 02 paź 2010, 15:36

Chciałbym sie spytać o następujące autobusy bo ostatnio nie widziałem ich na mieście czy są odstawione czy może poszły już na złom.
2071,2207,2208,2357,5120,5122,5161,5163,5170 ;-)

ashir
Posty: 19916
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 02 paź 2010, 15:53

Wozy 2071, 2207, 2208, 2357, 5170 są odstawione.

Awatar użytkownika
5690
Posty: 506
Rejestracja: 26 sie 2007, 22:44
Lokalizacja: Warszawa/Ursus

Post autor: 5690 » 03 paź 2010, 22:16

ashir pisze:Wozy 2071, 2207, 2208, 2357, 5170 są odstawione.
Od kiedy ?
#5690 07.11.1997-10.09.2013

ODPOWIEDZ