Czasy przejazdu

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 16 lis 2011, 22:52

Szeregowy_Równoległy pisze:178 o czasie... pożartowaliśmy :P
Niedawno mówiłeś, że jest 55 minut przerwy ;]
ŁK

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 16 lis 2011, 23:58

@Aleksander: Na większości linii? Na większości linii wieczorem to są tak rozwleczone czasy, że jako pasażer mam dość, a co dopiero kierowca snujący się kilka godzin 30 km/h?

Awatar użytkownika
levar
Posty: 2414
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 17 lis 2011, 3:54

Jechałem dziś (ok. 20:00) 116. Jadąc od pętli Wilanów z prędkością nie przekraczającą 40 km/h kierowca był na pl. na Rozdrożu +3. Normalne? Nie wspomnę już o tym, że ta wolna jazda była po prostu męcząca... ](*,)

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 17 lis 2011, 5:50

Łukasz pisze:
Szeregowy_Równoległy pisze:178 o czasie... pożartowaliśmy :P
Niedawno mówiłeś, że jest 55 minut przerwy ;]
58, ale w zmianie B, przed ostatnim półkursem. Nie przekłada się to na punktualność w szczycie.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 17 lis 2011, 9:47

Jechałem dziś (ok. 20:00) 116. Jadąc od pętli Wilanów z prędkością nie przekraczającą 40 km/h kierowca był na pl. na Rozdrożu +3. Normalne? Nie wspomnę już o tym, że ta wolna jazda była po prostu męcząca... ](*,)
Heh, wczoraj w międzyszczycie jechałem dwa razy 116 - raz na odcinku UW - Metro Marymont, drugi raz z placu Wilsona na UW i w obu przypadkach panowie się snuli wytracając przyspieszenie :/
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 17 lis 2011, 11:03

Szeregowy_Równoległy pisze:
Łukasz pisze:Niedawno mówiłeś, że jest 55 minut przerwy ;]
58, ale w zmianie B, przed ostatnim półkursem. Nie przekłada się to na punktualność w szczycie.
Albo mi się wydaje, albo dyskutujemy o ostatnich kursach właśnie.
ŁK

Flash8222
Posty: 7270
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 17 lis 2011, 11:38

Wieczorny rozkład na 162 też jest do skrócenia, bo jazda 20 km/h nie jest przyjemna, ale za to jest wspaniała do denerwowania pasażerów :D

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 17 lis 2011, 11:51

Flash8222 pisze:Wieczorny rozkład na 162 też jest do skrócenia, bo jazda 20 km/h nie jest przyjemna, ale za to jest wspaniała do denerwowania pasażerów :D
Oj tak, bo jadąc 50-60km/h lądujesz na Wileniaku w kier. Targówka na +6 :D
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 17 lis 2011, 15:00

Łukasz pisze:
Szeregowy_Równoległy pisze:58, ale w zmianie B, przed ostatnim półkursem. Nie przekłada się to na punktualność w szczycie.
Albo mi się wydaje, albo dyskutujemy o ostatnich kursach właśnie.
W tym przypadku ostatni kurs jest do Konwiktorskiej, więc ten postój nie wpływa na to, jak punktualnie ludzie do Ursusa dojadą. Mój zmiennik twierdzi, że w gorsze dni zdarza mu się mieć połowę albo mniej z tego smoczego postoju. Jedyne, co ten postój daje, to 99% prawdopodobieństwo zrealizowania ostatniego startu z Ursusa zgodnie z rozkładem. Poza tym 178 to nie jest dobry przykład czegokolwiek, poza potworkowatą linią istniejącą wbrew zdrowemu rozsądkowi i logice.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 17 lis 2011, 15:27

Szeregowy_Równoległy pisze:Jak się mieszka gdzieś, gdzie jest jeden pociąg na godzinę, to chyba trzeba się liczyć z tym, że może się nie udać wrócić o planowanej porze. Coś za coś - albo godna komunikacja i szybki powrót do domu, albo świeże, wiejskie powietrze i mleko prosto od krowy.
Mi tu chodziło o PKP Falenica i o linię 213, która potrafi tkwić i tkwić przed wcześniej wspomnianą stacją, a raczej przejazdem przy tejże stacji, nawet dziesięć minut.
Łukasz pisze:
Szeregowy_Równoległy pisze:Do Ursusa masz jeden pociąg na godzinę?
Dwa. A do np. Ząbek jest 22:48 potem 23:38, potem 0:38. Z mlekiem ma to niewiele...
A 199, z Trockiej, jest 22.53, 23.43. O linii X nie wspomnę, bo ostatni kurs z Wileńskiego o 22.30, to porażka. Kiedyś bodajże był o 23.11. Można też również śmignąć darmobusem spod M1, ale naprzód trzeba się pod to CH dostać, a potem liczyć na grodziowego darmobusa.
levar pisze:Jechałem dziś (ok. 20:00) 116. Jadąc od pętli Wilanów z prędkością nie przekraczającą 40 km/h kierowca był na pl. na Rozdrożu +3. Normalne? Nie wspomnę już o tym, że ta wolna jazda była po prostu męcząca... ](*,)
O, a ja dzisiaj, na 410 w kierunku Grot, byłem na +2. Praktycznie na każdym przystanku. Co za tym idzie.. trzeba czekać na przystanku. Jeden, drugi, a na trzecim słyszę: "Czy może Pan szybciej ruszać?" Zmiennik dzisiaj stwierdził, że w kierunku Grot jest jazda w stylu Grodzia, a na powrocie... Nie ma opierdzielania się. :keke:

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 17 lis 2011, 19:19

JacekM pisze:
Jechałem dziś (ok. 20:00) 116. Jadąc od pętli Wilanów z prędkością nie przekraczającą 40 km/h kierowca był na pl. na Rozdrożu +3. Normalne? Nie wspomnę już o tym, że ta wolna jazda była po prostu męcząca... ](*,)
Heh, wczoraj w międzyszczycie jechałem dwa razy 116 - raz na odcinku UW - Metro Marymont, drugi raz z placu Wilsona na UW i w obu przypadkach panowie się snuli wytracając przyspieszenie :/
Różnie z tym bywa, choć generalnie wieczorami i w międzyszczycie czasu jest faktycznie trochę za dużo. Co do sytuacji levara - mógł jechać ostatnim kursem, który łapie się w dłuższy czas. Godzina by się z grubsza zgadzała :)
noidea

Awatar użytkownika
levar
Posty: 2414
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 18 lis 2011, 1:11

Adam G. pisze:Co do sytuacji levara - mógł jechać ostatnim kursem, który łapie się w dłuższy czas. Godzina by się z grubsza zgadzała :)
Nawet jeśli, to z grubsza przesada. Gdybym był przeciętnym pasażerem, to pomyślałbym, że: 1) kierowca nie umie jeździć; 2) kierowca zasypia za kierownicą i jest już tak zmęczony, że boi się jechać szybciej. Tylko MMPK uświadomiło mi absurdalność do kwadratu tego rozkładu... :/

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 19 lis 2011, 20:28

Coś nie tak jest chyba z rozkładem na 175, bo jadąc 40-45km/h w kier. Lotniska na Pl. Starynkiewicza jest się na 0, przy Banach-Szpital na +2 a na Lotnisko dojeźdza się na +5 a nawet +6 ](*,)
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Awatar użytkownika
levar
Posty: 2414
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 20 lis 2011, 1:39

Nie od dziś tak jest.

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 20 lis 2011, 16:52

levar pisze:Nie od dziś tak jest.
Może gdyby ktoś przestrzegał 20km/h na trakcie to by tak nie było.
ŁK

Zablokowany