U nas? NIEDASIĘ Dopiero byłby kwik ZZ!!!Dantte pisze:Co do mikrofonów, jechałem ostatnio parę razy w Berlinie autobusami z zepsutą "zapowiadaczką" przystanków / autobusami na wymuszonym objeździe. Całe zadanie przejmowali zawsze kierowcy. A u nas? Sami wyłączają zapowiadanie...
Wesoły kierowca
Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
- TranslatorPS
- Posty: 695
- Rejestracja: 16 sie 2012, 20:11
- Lokalizacja: スハ・ベスキツカ乗務区
#11
Zmieniono treść postu całkowicie...
^^ Wtedy można wyskoczyć z dość mocnym argumentem, że związki zawodowe mają głęboko w czterech przysłowiowych, i zarazem dosłownych, literach resztę miasta, a szczególnie pasażerów autobusów przez ich kierowców prowadzonych. Prawda jest taka, że wstąpienie do ZZ rozwala twoją robotę, ale dokładnie to samo się dzieje, gdy do takowegoż ZZ nie wstąpisz... EOT.
Zmieniono treść postu całkowicie...
^^ Wtedy można wyskoczyć z dość mocnym argumentem, że związki zawodowe mają głęboko w czterech przysłowiowych, i zarazem dosłownych, literach resztę miasta, a szczególnie pasażerów autobusów przez ich kierowców prowadzonych. Prawda jest taka, że wstąpienie do ZZ rozwala twoją robotę, ale dokładnie to samo się dzieje, gdy do takowegoż ZZ nie wstąpisz... EOT.
Ten od cyferek i tłumaczeń.
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN71-010 > ROJ 30513, 13.10.2025
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN71-010 > ROJ 30513, 13.10.2025
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023
- R-9 Chełmska
- Posty: 6092
- Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
- Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec
W Monachium prowadzący zapowiadają przystanki (w wielu wozach nie ma automatycznego zapowiadania), robią to z "wielkim" entuzjazmem, ale robią...Dantte pisze:Co do mikrofonów, jechałem ostatnio parę razy w Berlinie autobusami z zepsutą "zapowiadaczką" przystanków / autobusami na wymuszonym objeździe. Całe zadanie przejmowali zawsze kierowcy
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32
- TranslatorPS
- Posty: 695
- Rejestracja: 16 sie 2012, 20:11
- Lokalizacja: スハ・ベスキツカ乗務区
#12
No to jak ciągniemy temat zapowiadania przystanków przez kierowców, to (mogę się mylić!) w wielu miastach niemieckich, przed zamontowaniem autokomputerów z zapowiadaniem przystanków (koniec lat 80./początek 90., np. Berlin 1990) kierowcy także zapowiadali te przystanki. Nie znam dokładnie praktyk dot. jak to wyglądało, ale z tego, co mi jest dane wiedzieć (a wszystko na podstawie OMSI Der Omnibussimulator, więc jest jakieś minimalne pole błędu), IBIS miał trasy z przystankami, kierowca je ustawiał i przed każdym przystankiem, względnie w momencie zatrzymania się na nim, wciskał sprzęgło (w SD200/SD202 przynajmniej...) i trzymał je aż do zakończenia zapowiedzi. Widocznie sprzęgło było połączone z IBISem... zresztą, co miało robić, jak wszystkie MANy SD200/202 dla BVG, od prototypu w 1974, przez zmianę serii na SD202 w 1986, aż do zakończenia produkcji w 1992, były automatami z Voithem...
EOT...?
No to jak ciągniemy temat zapowiadania przystanków przez kierowców, to (mogę się mylić!) w wielu miastach niemieckich, przed zamontowaniem autokomputerów z zapowiadaniem przystanków (koniec lat 80./początek 90., np. Berlin 1990) kierowcy także zapowiadali te przystanki. Nie znam dokładnie praktyk dot. jak to wyglądało, ale z tego, co mi jest dane wiedzieć (a wszystko na podstawie OMSI Der Omnibussimulator, więc jest jakieś minimalne pole błędu), IBIS miał trasy z przystankami, kierowca je ustawiał i przed każdym przystankiem, względnie w momencie zatrzymania się na nim, wciskał sprzęgło (w SD200/SD202 przynajmniej...) i trzymał je aż do zakończenia zapowiedzi. Widocznie sprzęgło było połączone z IBISem... zresztą, co miało robić, jak wszystkie MANy SD200/202 dla BVG, od prototypu w 1974, przez zmianę serii na SD202 w 1986, aż do zakończenia produkcji w 1992, były automatami z Voithem...
EOT...?
Ten od cyferek i tłumaczeń.
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN71-010 > ROJ 30513, 13.10.2025
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN71-010 > ROJ 30513, 13.10.2025
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023
- TranslatorPS
- Posty: 695
- Rejestracja: 16 sie 2012, 20:11
- Lokalizacja: スハ・ベスキツカ乗務区
#14
Ja się tam nie znam - był jakiś pedał w kształcie pudła na podłodze, w miejscu sprzęgła, więc tak to nazwałem. Cytat z instrukcji obsługi OMSI:
EDIT: EOT.
Ja się tam nie znam - był jakiś pedał w kształcie pudła na podłodze, w miejscu sprzęgła, więc tak to nazwałem. Cytat z instrukcji obsługi OMSI:
Czyli, na nasz jazik:(15) Microphone foot pedal: Can also be activated via the clutch pedal or [Q]. As long as the pedal is depressed, you can announce upcoming stops via a microphone attached to the PC (the announcements aren’t recognized by OMSI) and the IBIS device will advance to the next stop. It also triggers the bus stop announcement on the D92.
D92 - ostatnia seria SD200, rocznik 1992. Oznaczenie wewnętrzne BVG...(15) Pedał mikrofonu: Może być także wciśnięty pedałem sprzęgła lub klawiszem [Q]. Jeśli pedał jest wciśnięty, możesz zapowiadać przystanki poprzez mikrofon podpięty do komputera (zapowiedzi nie są rozpoznawane przez OMSI), a jednocześnie IBIS przejdzie do następnego przystanku. Służy także do włączenia zapowiedzi w D92*.
EDIT: EOT.
Ten od cyferek i tłumaczeń.
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN71-010 > ROJ 30513, 13.10.2025
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN71-010 > ROJ 30513, 13.10.2025
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023
- Daniel_FCB
- (kaczofob)
- Posty: 1537
- Rejestracja: 23 lut 2008, 20:54
- Lokalizacja: Natolin
Wezmą go do Tańca z GwiazdamiMZ pisze:Podejrzewam, że on pewnie długo nie popracuje. I to nie dlatego, że go zwolnią, tylko po prostu zdobędzie taką sławę, że bez problemu znajdzie sobie lepiej płatną i mniej stresującą pracę, ale wciąż będzie miał bezpośredni kontakt z ludźmi, skoro to lubi.
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet - Pratchett, Świat finansjery
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM
- panzerloud
- Posty: 212
- Rejestracja: 25 sie 2009, 15:08
Do tańca z Gwiazdami raczej nie, bo tam już jak w modzie na sukces, każdy był z każdym... :)Daniel_FCB pisze:Wezmą go do Tańca z Gwiazdami :term:
O... Przepraszam, jest jeszcze nadzieja na partnera do tańca z gwiazdami :)

Ale nieco odchodząc od dowcipkowania chciałbym podejść do tego tematu nieco bardziej poważnie. Ja ogólnie podziwiam człowieka, bo raz, trzeba być bardzo ciekawą i kreatywną osobą żeby nie zanudzać podróżnych tym samym, a dwa, żeby znosić krytykę i malkontenctwo. Nie wiem czy interpretuje właściwie wasze wypowiedzi, jednak w moim odczuciu emanują one złośliwością, kpiną i agresją, i zupełnie nie wiem dlaczego. Ja osobiście raczej nie odważyłbym się urozmaicać podróży pasażerom bo jak ktoś chce ze mną pogadać to sam przyjdzie, a po za tym jestem za mało kreatywny na takie coś, A on, podjął wyzwanie, ludziom się podoba co znaczy że zwycięża. W jednym z postów ktoś napisał że puszcza muzykę z ESKI, też nie lubię, ale praca zespołowa nauczyła mnie ignorować te łupu cupu, tam większość lubowała się w brzmieniu tej rozgłośni stąd zobojętniałem nauczywszy się to ignorować(alternatywnie mogłem zwariować), w każdym bądź razie na dziś dzień nawet bym na to nie zwrócił uwagi, zresztą, jak wkładacie te pluskwy w uszy(słuchawki) to naprawdę zagłuszałoby wam to muzykę? jeśli tak to kupcie słuchawki o profilu zamkniętym, bo jeśli przeszkadza wam dźwięk z autobusowych głośników to, tak samo będą przeszkadzać rozmawiający pasażerowie, czy uliczny zgiełk. Pomijam już fakt że Ja osobiście zawsze stawiałem dialog z żywą osobą ponad odsłuch studyjnego nagrania, które zawsze zdążę przesłuchać, ale to już tak na marginesie. Po prostu odnoszę wrażenie że staracie się(przynajmniej niektórzy) wynaleźć na siłę problem. Kończąc powiem że wcale mi nie przeszkadza że występuje w telewizji(której i tak nie oglądam), jeśli tam idzie to znaczy że chciał tam wystąpić, a Ja nie widzę nic złego w realizacji marzeń czy zaspokajaniu ciekawości. Życzę mu jak najlepiej, ale i trochę się martwię, żeby nie zobojętniał i nie zgorzkniał.
EDIT: Zmieniłem „Nigdy” na „Zawsze”. bo w poprzednim brzmieniu oddawało sens odwrotny do zamierzonego.
