Zgadzam się z Tobą w zupełności. Zresztą... to jest jeden kierowca na setki kierowców. Przecież nie trzeba z nim jeździć codziennie. Przecież wsiada się do autobusu na parę do paręnastu minut. Ten pan w jednym z materiałów powiedział, że robi to bo stara się uprzyjemnić pracę i sobie, i jak widać pasażerom. Ale wiadomo, Polacy wszędzie znajdą coś negatywnego i zawsze będą narzekać.panzerloud pisze:Ale nieco odchodząc od dowcipkowania chciałbym podejść do tego tematu nieco bardziej poważnie.
No i przede wszystkim dzięki temu panu zmienia się stereotyp kierowcy, że wszyscy kierowcy to chamy i buraki. Ten pan pokazał, że kierowca autobusu to ktoś taki sam jak my, ktoś kto potrafi się uśmiechać, traktować wesoło życie. Na jego fan page'u jest już prawie tyle samo osób ile na profilu ZTM. To o czymś świadczy.
