Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy
-
reserved
- Posty: 13914
- Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: reserved » 27 lis 2012, 14:38
Wesołego Kierowce trzeba zatrudnić na stałe na linii pokroju 100.

To się przyda także i promocji miasta.

-
bepe
- Posty: 3469
- Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
- Lokalizacja: Gocław
Post
autor: bepe » 28 lis 2012, 0:15
Jemu nadal chce się gadać "hohoho! witam mieszkańców Białołęki!"?
-
reserved
- Posty: 13914
- Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: reserved » 28 lis 2012, 10:01
Teraz to pewnie się odzywa "Witaj, dawno Cię nie widziałem"

-
Domas
- (A408 i A451)
- Posty: 4997
- Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36
Post
autor: Domas » 28 lis 2012, 15:16
"Zagrajmy w grę..."

-
Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36227
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Post
autor: Bastian » 28 lis 2012, 15:38
Domas pisze:"Zagrajmy w grę..."

...o tron

Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
-
Domas
- (A408 i A451)
- Posty: 4997
- Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36
Post
autor: Domas » 28 lis 2012, 16:53
Bastian pisze:Domas pisze:"Zagrajmy w grę..."

...o tron

W niektórych autobusach we Francji nadal są dostępne WC, chyba że nie o ten tron chodzi...

-
KwZ
- Posty: 10700
- Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
- Lokalizacja: z Parku Odkrywców
Post
autor: KwZ » 29 lis 2012, 11:56
Bastian pisze:Domas pisze:"Zagrajmy w grę..."
...o tron

W
Grę.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!
-
Dantte
- Posty: 2865
- Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
- Lokalizacja: 8052
Post
autor: Dantte » 29 lis 2012, 12:07
o Grze nie wolno mówić.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17
-
Poc Vocem
- (volviak)
- Posty: 3481
- Rejestracja: 01 mar 2008, 13:15
- Lokalizacja: al. Rzepy pospolitej
Post
autor: Poc Vocem » 29 lis 2012, 12:27
KwZ pisze:W Grę.
Nigdy nie miałem ręki do Gry. Zupełnie jej nie czuję.
In times of eternal darkness / In times of peace and embrace / When the minstrel of atrophy mock us / There's need for love and there's need for death / Too late for understanding / Too late for your tears
-
yavorius
- Posty: 2218
- Rejestracja: 13 cze 2007, 15:11
- Lokalizacja: Prosto i w czwartek w prawo
Post
autor: yavorius » 11 lut 2013, 16:39
-
Autobus Czerwon
- Posty: 4553
- Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
- Lokalizacja: Stary Mokotów
-
Kontakt:
Post
autor: Autobus Czerwon » 11 lut 2013, 18:00
To on pracuje w końcu dla Michalczewskiego czy dla Mobilisu? Bo teraz nagle rzecznik ZTM z Mobilisem wyjechał...
-
vernalisadonis
- Posty: 2963
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Post
autor: vernalisadonis » 11 lut 2013, 18:04
Autobus Czerwon pisze:To on pracuje w końcu dla Michalczewskiego czy dla Mobilisu? Bo teraz nagle rzecznik ZTM z Mobilisem wyjechał...
W tym artykule jest mowa o całkowicie innym kierowcy.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
-
MJ
- (Jachim)
- Posty: 1402
- Rejestracja: 24 lut 2012, 14:57
Post
autor: MJ » 11 lut 2013, 21:08
Autobus Czerwon pisze:To on pracuje w końcu dla Michalczewskiego czy dla Mobilisu?
Jak na razie to u Michalczewskego.
-
Pawel_
- Sierściuch
- Posty: 6176
- Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
- Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)
Post
autor: Pawel_ » 22 kwie 2013, 0:48
Jemu się nie znudzi to gadanie? W niedzielę śmigał sobie jakieś 118. Wpadł na MRA, otworzył drzwi.. "Bródno zaprasza... Nie? Nie ma chętnych? To po co ja tu przyjechałem?". Reakcja pewnej Pani, która czekała na 227: "Co to za pojeb gada?" 
-
maciej180
- Posty: 545
- Rejestracja: 22 lis 2009, 11:53
- Lokalizacja: Opole / Warszawa
-
Kontakt:
Post
autor: maciej180 » 22 kwie 2013, 9:09
Pawel_ pisze:śmigał sobie jakieś 118. Wpadł na MRA
?
