http://www.kurierkolejowy.eu/opinie/739 ... tabor.htmlprzewoz pisze:Dziś chyba kolejna EN97 na Grochowie... I tak w kółko
Pewnie tokarka podtorowa tam jest
Moderator: JacekM
http://www.kurierkolejowy.eu/opinie/739 ... tabor.htmlprzewoz pisze:Dziś chyba kolejna EN97 na Grochowie... I tak w kółko
Akurat WKD z tego co wiem go nie ma i raczej mieć nie będzie. Oznaczeń unijnych nie stosuje się do wszelkich sieci wydzielonych i poruszających się tamże pojazdach, a w Polsce WKDka jako jedyna nie wzbudza wątpliwości w kwestii zastosowania tego wyłączeniaWolfchen pisze:A po co? I tak ważniejsze jest oznaczenie unijne, cyfrowe...