(!) Budżet miasta 2013 - komunikacja miejska

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3561
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 15 kwie 2013, 5:28

Ale część tego co ta babka napisała jest prawdą. Pytania zadane na końcu tego listu tez są sensowne
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36227
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 15 kwie 2013, 8:10

rufio198 pisze:Ale część tego co ta babka napisała jest prawdą.
Część zastrzeżeń do kolei - to prawda.
rufio198 pisze:Pytania zadane na końcu tego listu tez są sensowne
Jest jedno pytanie i odpowiedź na nie przecież znamy. Dodatkowe kursy tramwaju zabiorą te 360 osób na godzinę na pewno ;)
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3561
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 15 kwie 2013, 8:49

A przypadkiem nie bylo cięć w tramwajach ostatnio?
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 15 kwie 2013, 8:55

Nie było, nie licząc weekendowej dwójki.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Os0
Posty: 1335
Rejestracja: 01 sie 2011, 18:11
Lokalizacja: Nowodwory/Ochota

Post autor: Os0 » 15 kwie 2013, 11:47

Nawet coś było o większej ilości kursów 25 w szczycie.
:mewa: 2 17 211 509 511 516 723 731 N03 N63
1 9 15 128 136 154 157 172 186 208 414 N01 N38 N88

reserved
Posty: 13913
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 15 kwie 2013, 14:53

Rozbawił mnie jeden komentarz pod artykułem:
521 jest do samych Szczęśliwic oblężony. Ja mieszkam przy Opaczewskiej (2 przystanek od pętli i już nie m,a wolnych miejsc. Dalej nie można już się dostać, ale to dla niektórych znaczy że jeździ pusty.
:D

Awatar użytkownika
Os0
Posty: 1335
Rejestracja: 01 sie 2011, 18:11
Lokalizacja: Nowodwory/Ochota

Post autor: Os0 » 15 kwie 2013, 15:33

Ktoś chyba w innym wymiarze mieszka.
:mewa: 2 17 211 509 511 516 723 731 N03 N63
1 9 15 128 136 154 157 172 186 208 414 N01 N38 N88

Kra
Posty: 1875
Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
Lokalizacja: Żoliborz/Bielany

Post autor: Kra » 15 kwie 2013, 15:41

reserved pisze:184 SZCZĘŚLIWICE - Szczęśliwicka - trasa 154 - Górczewska - Powstańców Śląskich - trasa 184 - METRO MŁOCINY (częstotliwość: bez zmian)
O reszcie się nie wypowiadam natomiast co do tej zmiany 184 - nie. Gdyby 184 nie miała pasażerów to tak, ale skoro nie narzeka na ich brak to potrzeba zostawić coś jadącego całym PŚ (nie róbmy szaleństwa, iż na długiej prostej ulicy nie ma linii KM jadącej tą trasą) - oczywiście jeżeli tramwaje wreszcie pojadą dalej PŚ to mamy do czynienia z zupełnie inną sytuacją, o 154 na odcinku na którym miałoby zostac zastąpione przez 184 się nie wypowiadam bo po prostu nie jeżdżę.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 18 kwie 2013, 14:04

bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 18 kwie 2013, 14:06

Mogli przynajmniej załatwić sobie charakterystyczną czcionkę z tablic :D

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 18 kwie 2013, 14:08

I ja wiem że SLD to SLD, ale czerwone powinno być tylko 521...
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Dantte
Posty: 2865
Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
Lokalizacja: 8052

Post autor: Dantte » 18 kwie 2013, 16:47

Ale nie rozumiem... Przecież te numery są przekreślone. Czyli, że oni chcą, żeby je skasować?
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17

DG_Ins
Posty: 50
Rejestracja: 25 wrz 2012, 13:00

Post autor: DG_Ins » 20 kwie 2013, 15:53

Pan z numerem 130 jest jakiś dziwny. Spójrzcie na tę twarz. :D

Awatar użytkownika
Mong
(ZEA_R-0)
Posty: 1803
Rejestracja: 29 lis 2010, 0:18
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post autor: Mong » 21 kwie 2013, 18:04

DG_Ins pisze:
Pan z numerem 130 jest jakiś dziwny. Spójrzcie na tę twarz. :D
Oj tam, dwa nosy tylko mu wyrosły :D

Awatar użytkownika
michalek^
Posty: 329
Rejestracja: 14 lis 2011, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: michalek^ » 21 kwie 2013, 18:27

Profesjonalnie zrobione zdjęcie panoramiczne :D

ODPOWIEDZ