W październiku też było 184h i miałem dwa pełne wolne weekendy.Pawel_ pisze:Lipiec ma 184h, więc myślę, że przez to zapieprzyli jedną sobotę. No i, kuźwa mać, za cholerę nie ma kiedy śmignąć z wolnego...Patryk2222 pisze:Jakże piękne grafiki w tym miesiącu rozdali kierowcom na Stalowej na dwa wolne weekendy grafikowo w jednym została zabrana sobota (co prawda nie wszyscy tak dostali ale większość kierowców) Czy na innych zajezdniach wystąpił ten sam problem? Czyżby braki kadrowe
PeeS. A na Woronicza nadmiar ludzi? Bo w piątek widziałem grafik gościa, który od jutra śmiga na Woronicza, to miał trzy weekendy wolne.
Quo vadis, MZA?
- Patryk2222
- Posty: 1088
- Rejestracja: 10 lut 2007, 22:52
- Lokalizacja: Legionowo
A415>>3911>>3916>>3905>>4796>>4938
>>5457>>1804
D2156HM6UT POWER >> http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=xyaT6AMVrU0
Ehhh wspomnienia ostatnią jazdą 5202 https://www.youtube.com/watch?v=xdPpMuFIcAg
D2156HM6UT POWER >> http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=xyaT6AMVrU0
Ehhh wspomnienia ostatnią jazdą 5202 https://www.youtube.com/watch?v=xdPpMuFIcAg
A żebyś widział nocne grafiki, prawie cały miesiąc jedna brygadaPatryk2222 pisze:Jakże piękne grafiki w tym miesiącu rozdali kierowcom na Stalowej
No to nie wiem. Kiedyś miałem tak, jak teraz. Ostatnio miałem trzy wolne weekendy...Patryk2222 pisze:W październiku też było 184h i miałem dwa pełne wolne weekendy.Pawel_ pisze: Lipiec ma 184h, więc myślę, że przez to zapieprzyli jedną sobotę. No i, kuźwa mać, za cholerę nie ma kiedy śmignąć z wolnego...
PeeS. A na Woronicza nadmiar ludzi? Bo w piątek widziałem grafik gościa, który od jutra śmiga na Woronicza, to miał trzy weekendy wolne.
Bo na Stalowej kierowcy zasilający mogą sobie wybrać dni, w których chcą pracować, na Woronicza nie mają takiej możliwości, więc nieraz każą im przychodzić w dwa weekendy z rzędu.Pawel_ pisze: na Woronicza nadmiar ludzi? Bo w piątek widziałem grafik gościa, który od jutra śmiga na Woronicza, to miał trzy weekendy wolne.
Bo niektórym bardziej pasuje Woronicza, nawet bez wozu, niż potem wylądować na końcu świata, na Ostrobramskiej, na którą jest nikłe zainteresowanie.Walas pisze:Wczoraj widziałem kierowcę który miał na R-6 8898 czy 8899 na stanie a przeszedł bez wozu.Kelly pisze:Kierowcy redutowi przeszli również z wozami?
Tak, a nikt nie wie, kiedy drugi etap relokacji.Stary Pingwin pisze:Jeszcze.