Warszawska Kolej Dojazdowa

Moderator: JacekM

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 31 lip 2013, 20:03

Na pewno pojeździmy, bo problem kół chyba dalej istnieje, ale tu akurat chodziło o uszkodzoną klimatyzację.

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 31 lip 2013, 20:09

Autobus Czerwon pisze:No to jeszcze sobie trochę pojeździmy EN94...
Swoją drogą, czy w przyszłym roku nie wypada im jakaś naprawa główna?

Awatar użytkownika
Plesim
Posty: 2818
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11

Post autor: Plesim » 17 paź 2013, 13:13


dev
Posty: 276
Rejestracja: 01 lut 2010, 18:17

Post autor: dev » 18 lis 2013, 19:37

Czy wie ktoś gdzie można znaleźć rozkład prędkości oraz wykaz ostrzeżeń stałych?

Awatar użytkownika
moonwalker
Posty: 354
Rejestracja: 18 sty 2010, 17:06
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: moonwalker » 18 lis 2013, 20:21

Moze na stronie PLK..

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 18 lis 2013, 20:27

WKD już nie podlega pod PLK, tam nawet wykazów prędkości nie ma. WOS raczej niedostępny. Prędkości? 60 przy średnicy i potem 80.

paszym
Posty: 158
Rejestracja: 22 wrz 2011, 20:11
Lokalizacja: Opypy

Post autor: paszym » 18 lis 2013, 23:23

I 20 na każdym przejeździe.
Będę oryginalny i zostawię bez podpisu.

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 18 lis 2013, 23:54

Większość przejazdów szczęśliwie przy przystankach, poza przystankami to tylko (nie licząc odnogi do Milanówka) jakieś pół tuzina będzie... :)

dev
Posty: 276
Rejestracja: 01 lut 2010, 18:17

Post autor: dev » 19 lis 2013, 21:25

No właśnie dziwią mnie te ograniczenia na przejazdach, np. na Mszczonowskiej. Czy na prawdę ruch jest tam taki duży?
No ale nic, faktycznie, jeśli nie ma na stronach PLK (mimo, że WKD to linia 47/48) to chyba trudno gdziekolwiek to znaleźć.


WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 27 lis 2013, 20:11

Czy to był kurs planowo przyjeżdżający o 17:02?
Coś WKD ma pechowy listopad, dwie kradzieże transformatorów, poniedziałek i wtorek awarie zasilania, dzisiaj to.

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 27 lis 2013, 20:32

Dzisiaj to raczej wyjątkowe szczęście. Klient pojechał do szpitala, maszynista dmuchnął w balonik, pstryknięto dwie fotki i po zabawie.

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 27 lis 2013, 22:11

WojtekE65 pisze:Czy to był kurs planowo przyjeżdżający o 17:02?
Coś WKD ma pechowy listopad, dwie kradzieże transformatorów, poniedziałek i wtorek awarie zasilania, dzisiaj to.
EN94-18+35. 16:47 na Śródmieściu.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Awatar użytkownika
Plesim
Posty: 2818
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11

Post autor: Plesim » 28 lis 2013, 18:52

To nie koniec przygód na WKD. Dziś awaria urządzeń sterowania ruchem.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 29 gru 2013, 11:08

Ależ te stoszesnastki na sterydach mają.niespokojny bieg...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ