Komunikacja miejska w Ursusie

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
winnux8
Posty: 912
Rejestracja: 07 mar 2013, 16:50
Lokalizacja: Tarchodwory

Post autor: winnux8 » 07 mar 2014, 16:00

Miała być kasacja, a tu mieszkańcy najwyraźniej mają gdzieś kolej - ZTM podbija 517 w porannym szczycie.
126: Nowodwory - Mehoffera - Modlińska - Klasyków - Czołowa - Marywilska!

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 07 mar 2014, 16:17

Faktycznie, mają gdzieś. A tłum w pociągach co kilka minut robią statyści opłaceni przez ZTM.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
winnux8
Posty: 912
Rejestracja: 07 mar 2013, 16:50
Lokalizacja: Tarchodwory

Post autor: winnux8 » 07 mar 2014, 16:23

Oczywiście, to przecież jeden wielki spisek kolejarzy, żeby zdeklasować komunikację autobusową.

A tak na serio, to chyba organizator się trochę wcześniej przeliczył z tym cięciem i oszczędzaniem brygad.
126: Nowodwory - Mehoffera - Modlińska - Klasyków - Czołowa - Marywilska!

Krzysiek_S
Posty: 4721
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 07 mar 2014, 16:36

A pociągów trochę nie ubyło od 9 marca ?

geograf_OSU
Posty: 644
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:12

Post autor: geograf_OSU » 07 mar 2014, 16:37

Przeciez to nie chodzi o Niedzwiadek tylko o Skorosze, a ze Witek powiedzial ze nie bedzie zmian do wyborow to nie da sie skrocic 517 do PKP Ursus.

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 07 mar 2014, 16:43

winnux8 pisze:Miała być kasacja, a tu mieszkańcy najwyraźniej mają gdzieś kolej - ZTM podbija 517 w porannym szczycie.
Jedynie przywraca wcześniejszą częstotliwość. :wink:

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 07 mar 2014, 17:10

=D> 517 w porannym szczycie z Beresteckiej wielokrotnie potrafi być niezabieralne.

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 07 mar 2014, 19:12

Jak całe 208 się przesiada, to się nie dziwię, że jest niezabieralne. 8-)

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 07 mar 2014, 19:40

Przecież z Beresteckiej do Centrum jest 158. Miejsca leżące, bo to pierwszy przystanek.

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 07 mar 2014, 20:38

Georg pisze:Przecież z Beresteckiej do Centrum jest 158. Miejsca leżące, bo to pierwszy przystanek.
Wcześniej były 127, 130, 158 i 517 i wszystkie jeździły ładnie zapełnione. Teraz: 130 poszło out, 127 jeździ zestadzone ze 158 (w wyniku czego w zasadzie to mogłaby być jedna linia bo i tak czeka się 15 min) i wy jeszcze chciecie 517 out. No błagam... Samo 158 jeżdżące co 15 min (co 12 w mikroszczycie) to za mało dla tych tłumów...

Asesino
Posty: 181
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:01

Post autor: Asesino » 07 mar 2014, 21:27

Tylko czemu to musi jeździć z Niedźwiadka? Kiedy doczekamy się naprawdę silnego 191 dla Skorosza?

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 08 mar 2014, 12:10

Wątpliwe by Skorosze chciały oddać 517 do bardzo ścisłego śródmieścia za nieco tylko częstsze 191 do Narutowicza.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Matrix2441
Posty: 1234
Rejestracja: 08 lip 2010, 17:27

Post autor: Matrix2441 » 08 mar 2014, 13:11

Przecież 191 i tak jeździ nieźle, a wykorzystanie jest należyte. Więc chyba póki co jest w porządku. ;-)

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 08 mar 2014, 13:19

Poza tym przecież 191 jeździ bardzo często. Nie rozumiem czemu jeszcze bardziej chcecie to wzmacniać. Podjeżdża w zasadzie co chwilę na przystanek.

adner
Posty: 625
Rejestracja: 16 lut 2012, 17:17

Post autor: adner » 08 mar 2014, 14:58

reserved pisze:Poza tym przecież 191 jeździ bardzo często. Nie rozumiem czemu jeszcze bardziej chcecie to wzmacniać. Podjeżdża w zasadzie co chwilę na przystanek.
To czemu te tłumy czekające na 517 się do tego nie zapakują i przesiądą na jeszcze częstszy tramwaj do centrum?

ODPOWIEDZ