Na etapie montażu tokarki podtorowej?Piotr Wi pisze: Ciekawe na jakim etapie rozwiązanie problemu szybkiego zużycia powierzchni tocznych zestawów kołowych.
Warszawska Kolej Dojazdowa
Moderator: JacekM
Ładnie powiedzianeprzewoz pisze:Na etapie montażu tokarki podtorowej?
Przetarg na obsługę komunikacji zastępczej został unieważniony
http://tnij.org/kka_wkd
http://tnij.org/kka_wkd
Edit:Ruch pociągów na linii WKD będzie prowadzony bez ograniczeń
Kod: Zaznacz cały
http://wkd.com.pl/images/przetargi/komunikacja_autobusowa/unieważnienie_postępowania.jpgWTF? (A link nie działa.)
Remont toru na WKD odwołany.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Czyżby z powodu remontu na KM1?
Świetna wiadomość!!!!
Świetna wiadomość!!!!
Niestety nie, za bardzo wierzysz w to, że ktoś myśli o klientach.WojtekE65 pisze:Czyżby z powodu remontu na KM1?
Z powodu uchylenia się wykonawcy od podpisania umowy, który się uchylił z powodu cofnięcia przez UTK certyfikatu bezpieczeństwa.
Doszliśmy w Polsce do stanu, że rozkład jazdy pociągów to jest coś,
co w istocie działania przypomina kalejdoskop, obracający się nie rzadziej niż cztery razy do roku,
w tym raz, w grudniu, z solidnym potrząśnięciem....
co w istocie działania przypomina kalejdoskop, obracający się nie rzadziej niż cztery razy do roku,
w tym raz, w grudniu, z solidnym potrząśnięciem....
Na WKD weszło zarządzenie że w soboty i niedziele mają jeździć same EN94, po za 1 obiegiem który jest planowo na EN97, a EN97 mają "leczyć" klimatyzację.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
A EN95 już wrócił do Grodziska Mazowieckiego? 
-
Autobus Czerwon
- Posty: 4553
- Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
- Lokalizacja: Stary Mokotów
- Kontakt:
Wcześniej było chyba na odwrót w DS jeździły same Pesy.
http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosc ... jowej.html
Jednak próbują rozpocząć remont jeszcze w te wakacje, a konkretnie wymianę toru nr 1 między Śródmieściem i Zachodnią przy całodobowym zamknięciu obu torów. W następne wakacje reszta jedynki do Komorowa.
Otwarcie ofert do 27 lipca. Ciekawe czy faktycznie w te wakacje coś jeszcze zaczną - pewnie jakieś odwołania będą, itp.
Jednak próbują rozpocząć remont jeszcze w te wakacje, a konkretnie wymianę toru nr 1 między Śródmieściem i Zachodnią przy całodobowym zamknięciu obu torów. W następne wakacje reszta jedynki do Komorowa.
Otwarcie ofert do 27 lipca. Ciekawe czy faktycznie w te wakacje coś jeszcze zaczną - pewnie jakieś odwołania będą, itp.
Nie wiem czy "znowu"... Z artykułu raczej wygląda to na podjęcie kolejnych działań formalnych w związku z tą samą sprawą.WojtekE65 pisze:Znowu to samo - problemy z klimatyzacją:
Tej niedzieli dla odmiany jeździły zdaje się co najmniej dwa-trzy EN97 (w tym 006a+006b i chyba 003a+003b), mimo iż temperatura też nie rozpieszczała...Walas pisze:Na WKD weszło zarządzenie że w soboty i niedziele mają jeździć same EN94, po za 1 obiegiem który jest planowo na EN97, a EN97 mają "leczyć" klimatyzację.
-
Autobus Czerwon
- Posty: 4553
- Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
- Lokalizacja: Stary Mokotów
- Kontakt:
Nadal jest w mocy to zarządzanie?