Jak dojechać szybko i sprawnie?

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 17 lut 2015, 16:31

Taniej i mniej problemowo wyjdzie Ci przeprowadzka do Warszawy. :P

Teokryt
Posty: 3756
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 17 lut 2015, 16:44

Taniej i mniej problemowo wyjdzie Ci przeprowadzka do Warszawy.
O nie, nie. Miesięcznie było by samych kosztów bieżących + bilet 1700zł.
Koszt paliwa i biletu na II strefę i tak jest niższy (bo to tylko dwa dni w tygodniu mam taki sajgon) i zamyka sie w około 350zł.
Obrazek

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 17 lut 2015, 17:04

No to może furą na Ursynów, potem furą na Banacha. Tam chyba nie ma SPP.
Potem sobie podjeżdżasz tramwajem na Polibudę, po niej wracasz na Banacha i po 20 tniesz bezproblemowo na swą wioskę.
Czy coś przegapiłem?

Teokryt
Posty: 3756
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 17 lut 2015, 17:15

Tam chyba nie ma SPP.
Tak, miejsce parkingowe na Ochocie o godzinie 10:30 nie występuje. Gdyby nie to - nie pisał bym tego wątku.
Obrazek

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 17 lut 2015, 17:32

Oj nie wierzę. Poza tym jak jest aż tak źle, że wzdłuż całej BW20, Grójeckiej etc. (w co nie uwierzę, bo pomieszkiwałem na Ochocie i między blokami w ciągu dnia jest od groma miejsc) nie ma ani jednego miejsca do parkowania, to sobie parkuj w Blue City i w 5 min. przy pomocy 208 jesteś przy kampusie.

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4906
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 17 lut 2015, 17:37

Od Zamoyskiego lub Siwca trzeba aleją jechać.
Obrazek

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 17 lut 2015, 17:44

Właśnie zauważyłem i już skasowałem.
Niemniej dzięki.

Awatar użytkownika
kveld
Posty: 1833
Rejestracja: 28 lut 2007, 8:59
Lokalizacja: Marki

Post autor: kveld » 17 lut 2015, 18:07

Teokryt pisze:
Tam chyba nie ma SPP.
Tak, miejsce parkingowe na Ochocie o godzinie 10:30 nie występuje. Gdyby nie to - nie pisał bym tego wątku.
A na Banacha przed 8 dasz radę zaparkować i zostawić auto na cały dzień? Bo już się gubię w Twoich warunkach brzegowych...

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 7118
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 17 lut 2015, 18:07

Ile czasu będę jutro jechał 517 z Piotra Skargi do Muzeum Narodowego, jeśli wyruszę kursem o 7:50? :P

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 17 lut 2015, 18:09

Emyl pisze:Ile czasu będę jutro jechał 517 z Piotra Skargi do Muzeum Narodowego, jeśli wyruszę kursem o 7:50? :P
Dużo, polecałbym przesiadkę w 25 na Wileńskim lub Żabie.

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 17 lut 2015, 19:35

To nie lepiej przez Pl. Zamkowy?

Teokryt
Posty: 3756
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 17 lut 2015, 19:41

Tak, da się zaparkować przed 8. Tyle że to oznacza wychodzenie z domu przed 6...
Obrazek

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 17 lut 2015, 19:45

Na Banacha to się parkuje wewnątrz terenów mniej lub bardziej zamkniętych. Ale do tego to trzeba być niestety pracownikiem szpitala, Uniwersytetu albo coś w tym rodzaju.

Awatar użytkownika
kveld
Posty: 1833
Rejestracja: 28 lut 2007, 8:59
Lokalizacja: Marki

Post autor: kveld » 17 lut 2015, 20:11

Teokryt pisze:Tak, da się zaparkować przed 8. Tyle że to oznacza wychodzenie z domu przed 6...
To ja już się chyba poddaję...

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 17 lut 2015, 21:52

Nadal uważam, że Teokryt przesadza z tym parkowaniem albo uważa, że skoro jedzie furą to nie może dojść jednej przecznicy...

ODPOWIEDZ