Co w dzielnicy Ursynów piszczy
Moderator: Wiliam
Może przy okazji przydałoby się pomiar odcinkowy zainstalować 
Prewencja z Piaseczna do tego nie dopuściadner pisze:Może przy okazji przydałoby się pomiar odcinkowy zainstalować
Ciekawe, ciekawe... ("Stołeczna" o P+R Stokłosy):
"W ZTM planują, że będą tu zawracały linie z "zielonego" Ursynowa (w planach jest uruchomienie połączenia m.in. przez ul. Baletową w Pyrach), a także z biurowego Służewca"
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... _dzis.html
To na 193 zabraknie miejsca? Chyba nikt by nie płakał.
"W ZTM planują, że będą tu zawracały linie z "zielonego" Ursynowa (w planach jest uruchomienie połączenia m.in. przez ul. Baletową w Pyrach), a także z biurowego Służewca"
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... _dzis.html
To na 193 zabraknie miejsca? Chyba nikt by nie płakał.
Popatrz, jaka franca!
Martwi mnie to połączenie ze Służewca. Jeżeli to pojedzie na trasie URSYNÓW PŁD. - ... - jak wtyczki 504 - WKD RAKÓW to z Ursynowa będzie wyjeżdżało z powietrzem.drapka pisze:Ciekawe, ciekawe... ("Stołeczna" o P+R Stokłosy):
"W ZTM planują, że będą tu zawracały linie z "zielonego" Ursynowa (w planach jest uruchomienie połączenia m.in. przez ul. Baletową w Pyrach), a także z biurowego Służewca"
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... _dzis.html
To na 193 zabraknie miejsca? Chyba nikt by nie płakał.
Nowe szczegóły zmian w komunikacji (nie tylko na Ursynowie) po otwarciu parkingu:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... etrze.html
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... etrze.html
Czyli mamy tak:osa pisze:Nowe szczegóły zmian w komunikacji (nie tylko na Ursynowie) po otwarciu parkingu:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... etrze.html
401 - WKD - MARYSIN
515 - URSUS - URSYNÓW PŁD.
299 - URSYNÓW PŁD - PKP DAWIDY
193 - BOKSERSKA - URSYNÓW PŁN.
Nie jest to głupie.
401 pewnie będzie jeździło tylko w szczycie.
Mam nadzieję że to prima aprilis, przecież to będzie oznaczało prawie że na pewno pocięcie 193 i stada. ZTM chyba naprawdę chce wrócić do chaosu komunikacyjnego lat 90.osa pisze:Zostanie też uruchomiona nowa linia, która kursowałaby także w weekendy z os. Niedźwiadek w Ursusie przez Włochy, Służewiec i koło metra Służew, a dalej przez ul. Wałbrzyską, Nowoursynowską, Ciszewskiego do pętli w nowym garażu przy metrze Stokłosy. - Dzięki temu poprawimy też dojazd do metra studentom SGGW z kampusu przy ul. Nowoursynowskiej - powiedział dyrektor Witek.
Raczej 193 nie będzie pocięte. Już teraz Wałbrzyska narzeka na brak kursów w DŚ.Vilén pisze:Mam nadzieję że to prima aprilis, przecież to będzie oznaczało prawie że na pewno pocięcie 193 i stada. ZTM chyba naprawdę chce wrócić do chaosu komunikacyjnego lat 90.osa pisze:Zostanie też uruchomiona nowa linia, która kursowałaby także w weekendy z os. Niedźwiadek w Ursusie przez Włochy, Służewiec i koło metra Służew, a dalej przez ul. Wałbrzyską, Nowoursynowską, Ciszewskiego do pętli w nowym garażu przy metrze Stokłosy. - Dzięki temu poprawimy też dojazd do metra studentom SGGW z kampusu przy ul. Nowoursynowskiej - powiedział dyrektor Witek.
Wydaje mi się ze wspólny odcinek dla 193/515 będzie co 5/7,5/7,5.
Pozdrawiam
Łukasz
- fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Podejrzewam, że 193 zostanie w szczycie bz bądź minimalnie ścięte. Poza szczytem i w DS wtedy spokojnie mogłoby nie kursować, przy założeniu rozsądnej częstotliwości 515.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
Nie spodziewałbym się na 515 poza szczytem więcej niż 15 minut. A juz na pewno nie w weekendy.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
Nie wiem, gdzie miałby byc ten chaos - chyba to tylko dziennikarstwo - bo moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, a parking to tylko (chory) pretekst.
ŁK
Pewnie obie będą wtedy kursować co 10/15/20 ze wzmocnieniami w mikroszczytach, co niby teoretycznie powinno dać razem 5/7,5/10… ale w praktyce pewnie da 10/15/20 w dwuskładach.pawcio pisze:Nie spodziewałbym się na 515 poza szczytem więcej niż 15 minut. A juz na pewno nie w weekendy.
Widzę, że ZTM postanowił wykorzystać na swoją korzyść argumenty pewnego radnego (niekoniecznie z Warszawy).Trasa jest bardzo długa, autobusy w wielu miejscach stoją w korkach i łapią opóźnienia. Jednocześnie są nierównomiernie obciążone, dlatego ZTM jest zmuszony uruchamiać skrócone kursy wariantowe, by zapewnić dojazd ze Służewca do metra Służew. Część tych kursów nie jest wykazana w rozkładzie jazdy, działają jako tzw. wtyczki i niewtajemniczonym pasażerom trudno się ich spodziewać na przystankach.
126: Nowodwory - Mehoffera - Modlińska - Klasyków - Czołowa - Marywilska!