Objazdy i inne okresowe zmiany tras autobusów - 2015

Moderator: Wiliam

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 23 lis 2015, 11:18

Ktoś proponował zawrotkę przy Gwiaździstej - przez Stare Świdry jest bliżej.

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 23 lis 2015, 12:41

MichalJ pisze:Ktoś proponował zawrotkę przy Gwiaździstej - przez Stare Świdry jest bliżej.
Też o tym myślałem, ale ze względu na sygnalizację i dość mało miejsca nie jest to najszczęśliwszy pomysł....
A generalnie na objeździe tragedii nie ma. Nawet pasażerowie z M. Młociny 03 jakoś zauważają objazd. Fakt, że to obserwacje ok. 10-tej.

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 23 lis 2015, 12:43

Jest pusto na objeździe i w sumie się jedzie sprawniej niż przez Pułkową. :)

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 24 lis 2015, 14:10

Zmian na Młocinach cd - remont Wóycickiego od dziś 22-giej do piątku rana. http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=1552&c=100&l=1
I żeby nie wklejać treści: 181, 303 do cmentarza przez Nocznickiego, 114 skrócone do M. Młociny, Z14 M. Młociny -UKSW.

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 24 lis 2015, 14:17

Czemu nie w weekend? :)

osa
Posty: 2589
Rejestracja: 23 wrz 2009, 12:04

Post autor: osa » 24 lis 2015, 15:19

Idzie zima, trzeba się spieszyć z remontami.

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 24 lis 2015, 15:30

Z14 będzie zawracać na Wóycickiego czy robić oberek po UKSW wg informacji w rozkładzie "droga wewnętrzna UKSW"?
Już wiem, kolejny komunikat to wyjaśnia "zawrotka w bramie kampusu UKSW" - czyli Z14 na krótkich wozach czy cofanie przegubem?
I czemu od dziś? Bo to awaryjne zamknięcie ;) http://www.ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=7431&l=1

osa
Posty: 2589
Rejestracja: 23 wrz 2009, 12:04

Post autor: osa » 24 lis 2015, 19:10

Zawsze jest to pitolenie o "zamknięciu awaryjnym", że niby coś się wielkiego stało (na niektórych dziennikarzach robi to wrażenie i powtarzają takie głupoty, a ludzie w to wierzą). Tymczasem o remoncie planowanym na Wóycickiego słyszałem już w październiku (wtedy wytyczyli tam częściowo pasy rowerowe), tylko wszystko zależało od pogody. A że robi się coraz zimniej i śnieg leżał wczoraj już tylko 100 km na płd. od Warszawy, to remont przyspieszono i wypadnie w środku tygodnia. I taka to by była ta cała awaria.

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 24 lis 2015, 19:20

Bo Wóycickiego wcale nie wymaga pilnej naprawy. :razz:

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 24 lis 2015, 19:50

W trybie 'awaria' można skrócić papierologię i głównie o to na ogół chodzi.

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 25 lis 2015, 12:00

ZTM pisze:- MŁOCINY-UKSW 53, zlokalizowanego przy ul. Wóycickiego, na wysokości bramy wjazdowej na kampus UKSW. Przystanek obowiązuje jako „dla wysiadających” dla autobusów linii Z14.
I gdzie ten przystanek jest niby? Bo ja widzę, że w pełni zawalone po dach solówki (bo oczywiście nie może odjazdami zajmować się NR, tylko musi być sztywny rozkład) zawracają na trzy w asyście NR i wysadzają dopiero ludzi na przystanku Młociny-UKSW 51, gdzie po rozkładowym postoju wynoszącym 1 minutę autobus rusza w powrotną drogę. A podobno nie można takich manewrów wykonywać z ludźmi na pokładzie? Nie mówiąc już o tym, że kolejny raz komunikat nie odzwierciedla rzeczywistej sytuacji. :)

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 25 lis 2015, 12:14

Niestety, mimo szczerych chęci nie udało mi się dziś obejrzeć to na własne oczy, ale zawracanie odbywa się ponoć w bramie UKSW ale tej od Żubrowej.

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 25 lis 2015, 12:15

Guzik prawda. :)

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 25 lis 2015, 12:20

Fakt, zweryfikowałem tą informację i wyciągnąłem konsekwencje ;)

man1956
Posty: 1758
Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38

Post autor: man1956 » 25 lis 2015, 13:37

Kiedy planowane jest zakończenie remontu ul. Wołoskiej? Czy jeszcze w tym roku?

ODPOWIEDZ