Strona 8 z 26
: 25 lut 2008, 0:43
autor: rafalzag
michał1984 pisze:Ostrobramska ma takie linie jak 514,521,702,704 i chyba więcej nie musze nic pisać

A cfaniaczku stalowa ma bródnowskie linie i zobacz ja wyglądają te many.
: 25 lut 2008, 0:52
autor: michał1984
Szczeze mówiąc nie,ale do dzis pamietam słowa kierowcy 520 w czasie pierwszych dni obsługi 8401 powiedział cytuje "jak puszczą te autobusy na 702 lub 704 to długo nie pojeżdzą czyste"Nie pisze to zeby w jakis sposób obrazic ludzi mieszkający w Otwocku czy w Halinowie,ale jednak jest w tym troche prawdy co mówił kierman.Masz racje stalowe many tez wyglądają tragicznie,sam mieszkam na bródnie i nie raz widziałem jakie ekipy wysiadają z autobusów zwłaszcza późnym wieczorem wiec nie ma sie co dziwić.Reguły nie ma ale są linie bardziej lub mniej bezpieczne.
: 25 lut 2008, 7:02
autor: Premo
jacek pisze:Czym one sie róznia od innych lini?
Towarzystwem w autobusie
: 03 mar 2008, 19:42
autor: Solaris U10
Jechałem dzisiaj pewnym su18 z R-10 (zapomniałem numeru...) i cały tył aż do trzecich drzwi był wymazgrolony markerem. Tragedia. Chociaż był też śmieszny akcent: "
CWSK Legia

.
: 03 mar 2008, 19:43
autor: Filip7370
Ha wandalizm to mało w autobusach, niech ktokolwiek pojedzie potrójniakiem, o zgrozo. W trzecim wagonie można się pochlastać.
: 05 mar 2008, 2:22
autor: kulikowski
Wandale po prostu czują się bezkarni - "mała szkodliwość społeczna" (sic!).
: 05 mar 2008, 15:11
autor: 195
1511

nie dość że WC zamazane całe to dodatku jakiś skur***** pomalował sprayem klape zewn. od silnika:/
: 18 mar 2008, 12:18
autor: Rosa
Moja mama jechała dzisiaj 123 z Meissnera na pl Szembeka. Na przystanku Łukowska wsiadł do autobusu jakis "bezdomny" z masą rupieci. Zaczela się awantura , potem kopanina w wyniku ktorej wybito szybę w drzwiach a bezdomny z rzeczami znalazł się z powrotem na przystanku. Kierowca wyszedł z kabiny, sprawdził że szyba jest wybita po czym pojechał z resztą pasażerów dalej.
: 18 mar 2008, 16:52
autor: MZ
Rosa pisze:Kierowca wyszedł z kabiny, sprawdził że szyba jest wybita po czym pojechał z resztą pasażerów dalej.

Z wybitą szybą?

: 18 mar 2008, 17:16
autor: Proboszcz
MZ pisze:Z wybitą szybą?

Ja od siebie dodam, że to nie pierwszy przypadek gdy autobus jedzie z wybitą szybą/szybami z ludźmi w środku
: 18 mar 2008, 17:23
autor: kozioł
Na kraniec chciał dojechać kiero pewnie , raz widziałem SU15 z rozwaloną szybą, też w drzwiach, ale w środku ludzie, mocno się zdziwiłem....
Powinien być ewidentny zakaz , autobusy są często, a przez zbitą szybę w drzwiach jakieś dziecko może wypaść
No, ale zaraz odezwą się obrońcy, że lepiej jechać, niż poczekać kilkanaście minut
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
: 18 mar 2008, 19:52
autor: MZ
kozioł pisze:Powinien być ewidentny zakaz, autobusy są często, a przez zbitą szybę w drzwiach jakieś dziecko może wypaść.

Niekoniecznie to, ale odłamki szkła mogą kogoś zranić. Zdziwiło mnie to między innymi dlatego, że w Radomiu kierowcy mają w takich sytuacjach bezwzględnie stać i czekać na policję w tym miejscu, gdzie doszło do zdarzenia. Ewentualnie dyspozytor może kazać podjechać im do najbliższego komisariatu (jeśli jest niedaleko), ale absolutnie bez pasażerów.
: 18 mar 2008, 19:58
autor: Premo
Czy wykonanie kursu jest ważniejsze od bezpieczeństwa pasażerów?
: 18 mar 2008, 19:59
autor: MeWa
no właśnie, dobre pytanie do kolei, gdzie pociągi nagminnie z otwartymi drzwiami jeżdżą.
: 18 mar 2008, 20:03
autor: Rosa
MZ pisze:kozioł pisze:Powinien być ewidentny zakaz, autobusy są często, a przez zbitą szybę w drzwiach jakieś dziecko może wypaść.

Niekoniecznie to, ale odłamki szkła mogą kogoś zranić.
To jakiś tydzien temu jechałem jakims Ikarusem na 401 który co prawda był cały ale za to na podłodze przed przegubem było pełno odłamkow szkła po rozbitej szybie. Widać szybę udało im się wstawić ale posprzątać już nie.