Wracają 02.01.2008 ok 21:00 wsiadłem do 168
- szyba sąsiadującą z szybą na której wywieszona jest tablica boczna była cała w czarnym markerze CAŁA i najdziwniejsze jest to że jedna z kamer "patrzy" na te właśnie miejsce......podobnie jest z 1506 obudowa silnika jest cała w czarnym markerze caluteńka tak jak szyba w A113
.......czyli monitoring jest po to żeby sobie wisiał
Tu wpisujcie które wozy są najbradziej zniszczone przez wandali
EDIT: Korekta tytułu