Wesoły kierowca

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 06 wrz 2012, 18:55

Ja bym chyba wolał Radio Maryja niż Radio Eska. Więc to jest kwestia gustu.
panzerloud pisze:Ale nieco odchodząc od dowcipkowania chciałbym podejść do tego tematu nieco bardziej poważnie.
Zgadzam się z Tobą w zupełności. Zresztą... to jest jeden kierowca na setki kierowców. Przecież nie trzeba z nim jeździć codziennie. Przecież wsiada się do autobusu na parę do paręnastu minut. Ten pan w jednym z materiałów powiedział, że robi to bo stara się uprzyjemnić pracę i sobie, i jak widać pasażerom. Ale wiadomo, Polacy wszędzie znajdą coś negatywnego i zawsze będą narzekać.

No i przede wszystkim dzięki temu panu zmienia się stereotyp kierowcy, że wszyscy kierowcy to chamy i buraki. Ten pan pokazał, że kierowca autobusu to ktoś taki sam jak my, ktoś kto potrafi się uśmiechać, traktować wesoło życie. Na jego fan page'u jest już prawie tyle samo osób ile na profilu ZTM. To o czymś świadczy.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 1176
Rejestracja: 21 paź 2011, 18:41
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: konri » 06 wrz 2012, 19:55

reserved pisze:Ja bym chyba wolał Radio Maryja niż Radio Eska. Więc to jest kwestia gustu.
Fakt. To kwestia gustu. Większość osób po sześćdziesiątce z chęcią by posłuchało Radia Maryja ;-)

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 06 wrz 2012, 19:57

Wiesz, dałeś taki wybór, że...
Ja nie jestem zwolennikiem Radia Maryja (choć jest parę rzeczy które robią moim zdaniem dobrze) ale akurat pomiędzy Eską i Maryją mam jeden wybór. :P

Kiedyś np. kierowca prywaciarza MiniBusa słuchał Radia Plus. Niby spoko, ale jakoś tak dziwnie słuchać w autobusie Ewangelii. :-) Znaczy mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Tylko się tak zaskoczyłem.


Ale może nie drązmy tak tego tematu. :-)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 1176
Rejestracja: 21 paź 2011, 18:41
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: konri » 06 wrz 2012, 20:02

Ja nie przepadam i za ESKĄ, i za Radiem Maryja. Dlatego lepiej nie puszczać żadnego radia na cały autobus, bo nie ma takiej stacji która by się wszystkim podobała.

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 06 wrz 2012, 21:39

Ciekawe czy tak gada jak na tyle siedzi banda dresów :D chyba siedzi cicho żeby przypadkiem nie wsadzili mu tego mikrofonu w ...... ;-)

Ogólnie pozytywnie ale do czasu bo nudny koleś jest (-(
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

bosman30
Posty: 388
Rejestracja: 15 mar 2010, 15:51
Kontakt:

Post autor: bosman30 » 07 wrz 2012, 7:56

konri pisze:bo nie ma takiej stacji która by się wszystkim podobała.
Jak to nie,a Radio Erewań?
Nie słuchałeś?
Operator Żurawia Wieżowego :-D

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 11540
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 07 wrz 2012, 14:58

bosman30 pisze:
konri pisze:bo nie ma takiej stacji która by się wszystkim podobała.
Jak to nie,a Radio Erewań?
Nie słuchałeś?
Kolega chyba nie odbierał tej stacji :D
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
IndeX148
Posty: 239
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:03
Kontakt:

Post autor: IndeX148 » 07 wrz 2012, 17:53

Doszły mnie słuchy że kierownictwu ITS potwornie nie podoba się zachowanie tego kierowcy. Ponoć dyspozytorzy starają się mu wystawiać wozy z niesprawnymi mikrofonami :-k

Awatar użytkownika
Tyrystor
Posty: 1813
Rejestracja: 30 gru 2005, 16:07
Lokalizacja: Zielone Pola Białej Łąki
Kontakt:

Post autor: Tyrystor » 07 wrz 2012, 20:48

I bardzo dobrze! Fajnie, że gada, ale to nie ta rola, nie to miejsce! Nawet w samolocie personel tyle nie nawija podczas podróży (chyba, ale wątpię, by podczas lotu leciały anegdotki, tudzież inne uprzyjemniacze serwowane przez pilota/-ów).
112 120 190 240 256 412 527 E-9 L43 L45 N11

reserved
Posty: 13914
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 07 wrz 2012, 20:58

Tyrystor pisze:podczas lotu leciały anegdotki
Pilot przedstawiający 100 największych katastrof lotniczych w historii - to by był hit. :D

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4908
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 07 wrz 2012, 21:16

Były takie linie lotnicze, chyba w RPA, które cały personel miały taki "Wesoły".
Obrazek

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 07 wrz 2012, 21:29

Tyrystor pisze:I bardzo dobrze! Fajnie, że gada, ale to nie ta rola, nie to miejsce!
+1! Rozpisałbym się bardziej, ale koszmarnie mi się nie chce. Generalnie na pewno pozytywne jest to, że napisały o tym gazety, że pokazuje to ludzką twarz kierowców (do których większość pasażerów podchodzi jak do największego wroga - co też z kolei nie wzięło się znikąd...). Ja jednak nie chciałbym z takim panem podróżować dłużej niż kilka przystanków.

Raz miałbym humor i by mi się to podobało, innym razem - strasznie wkurzało.
Tyrystor pisze:Nawet w samolocie personel tyle nie nawija podczas podróży
Leciałeś Ryanairem? :term:
noidea

Awatar użytkownika
TranslatorPS
Posty: 695
Rejestracja: 16 sie 2012, 20:11
Lokalizacja: スハ・ベスキツカ乗務区

Post autor: TranslatorPS » 07 wrz 2012, 21:37

#19
Adam G. pisze:Leciałeś Ryanairem? :term:
Irlandczycy lubią nawijać, tu przyznam. FR8012, Modlin > Dublin - "przekraczamy Odrę", "po prawej widać Hamburg", "jesteśmy w Holandii", "po lewej widać Amsterdam", a dalej to nie wiem, bo usnąłem. EOT.
Ten od cyferek i tłumaczeń.
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN71-010 > ROJ 30513, 13.10.2025
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 07 wrz 2012, 21:59

TranslatorPS pisze:#19
Adam G. pisze:Leciałeś Ryanairem? :term:
Irlandczycy lubią nawijać, tu przyznam. FR8012, Modlin > Dublin - "przekraczamy Odrę", "po prawej widać Hamburg", "jesteśmy w Holandii", "po lewej widać Amsterdam", a dalej to nie wiem, bo usnąłem. EOT.
Bardziej chodziło mi o sprzedaż zegarków, perfum, zdrapek, napojów, przekąsek, kalendarzy i wszystkiego czego nikt normalny nie powinien potrzebować na pokładzie ;)
noidea

Awatar użytkownika
Tyrystor
Posty: 1813
Rejestracja: 30 gru 2005, 16:07
Lokalizacja: Zielone Pola Białej Łąki
Kontakt:

Post autor: Tyrystor » 07 wrz 2012, 23:14

Adam G. + TranslatorPS

Dzięki Wam będę już wiedzieć, których linii unikać. ;)
112 120 190 240 256 412 527 E-9 L43 L45 N11

ODPOWIEDZ