Warszawska Kolej Dojazdowa
Moderator: JacekM
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36227
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
Odwołują się do starej, warszaskiej tradycji językowej, czy ki diabeł? 
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś było ostatnio cytowane oficjalne info, że jeździ na tą chwilę 11 par, czyli 22 szt., tak więc dodam brakujące (dane na podst. galerii użytkownika Ficek na garnek.pl, który całkiem solidnie to opisuje): EN94-03, 25, 40, 35 (ta ostatnia widziana kiedyś w parze z 28).Walas pisze:Czy ja wiem czy dużo? EN94: 04+37, 08+09(?), 10+39, 13+34, 15+26, 16+17, 18+33, 23+32, 27+28 i jakaś jeszczeNxo pisze:szkoda ze jeszcze dużo EN94 jeździ liniowo.
EN94-08+09 potwierdzam, tydzień temu widziałem jak stały na WKD Śródmieście wraz z drugą parą (16+17)... tylko one i nic więcej, żadnego EN97 czy EN95
[ Dodano: |16 Lis 2012|, 2012 00:19 ]
Zeszłej niedzieli w okolicy WKD Śródmieście naliczyłem 8 obiegów (o ile widziałem wszystkie), w tym jeden (para EN94) zdaje się tylko stał na torze postojowym jako rezerwa.Walas pisze:Tak zgadza się.Michał J pisze:Kiedyś było 11 w szczycie i chyba 5 w święto.
Ciekawą sprawę zauważyłem wczoraj (18.11.2012) na obiegach WKD. Normalnie zdaje się wygląda to tak, że jeden skład dojeżdżając do Śródmieścia "wypycha" z niego inny skład oczekujący na odjazd. Tym razem natomiast te same składy wjeżdżały i wyjeżdżały rotacyjnie (np. kursem do Śródmieścia wjeżdża EN97-008 i ten sam EN97-008 odjeżdża zaraz najbliższym kursem do Grodziska).
Widzieliście kiedyś coś takiego? Z czym może to mieć związek, jakaś awaria rozjazdów?
Widzieliście kiedyś coś takiego? Z czym może to mieć związek, jakaś awaria rozjazdów?
Od paru dni więcej jest EN94 w ruchu niż EN97, a jeszcze z tydzień temu w ruchu było aż 9xEN97. Przedwczoraj po remoncie do ruchu wypuścili EN94-03 połączoną z EN94-28. Także w ruchu są: 03+28, 04+37, 09+18, 10+39, 13+34, 15+26, 16+17, 23+32(?)xavee pisze:Dzisiaj na zajezdni w Grodzisku widziałem dużo EN97 (ok. 6-7 na samym dworzu), a kursy (conajmniej 3) obsługiwały staruszki EN94. Czy coś się stało czy WKD boi się wysyłać je w "ataku zimy"?
Ciekawa polityka, stali pasażerowie mają podwyżki cen biletów, a okazyjni nie...Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż od dnia 1 stycznia 2013 r. wprowadza podwyżkę cen biletów okresowych.
Nowe ceny przedstawiają załączone tabele.
Ceny biletów jednorazowych pozostają na niezmienionym poziomie.
Źródło: Warszawska Kolej Dojazdowa
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
- moonwalker
- Posty: 354
- Rejestracja: 18 sty 2010, 17:06
- Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Podczas postoju? Na oczach tłumów ludzi? Jak to możliwe? Myślałem, że czasy a'la Men in black już się skończyły..
Nie na oczach ludzi, bo podczas stania w torach postojowych.moonwalker pisze:Podczas postoju? Na oczach tłumów ludzi? Jak to możliwe? Myślałem, że czasy a'la Men in black już się skończyły..
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
Dziwne - przeciwpoślizg w Świniach jest praktycznie idealny.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.