Informacja pasażerska

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 04 gru 2007, 20:17

JacekM pisze:w 2062+2063 BUSE późni się o godzinę
nie tlyko. 2068+2069, 2006+2007... Ale chyba nie pózni sie tylko spieszy :>

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 05 gru 2007, 1:21

solaris8315 pisze:
JacekM pisze:w 2062+2063 BUSE późni się o godzinę
nie tlyko. 2068+2069, 2006+2007... Ale chyba nie pózni sie tylko spieszy :>
Pal licho BUSE, ostatnio w coraz większej ilości autobusów i tramwajów Monetel różni się nawet o 10 minut od rzeczywistości! Tak to jest, jak się olewa transfer pliku kasowników...
noidea

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 12 gru 2007, 18:15

Nie wiem jak w innych, ale dziś w 8907 na wewnętrznym wyświetlaczu była wgrana informacja "poszukujemy kierowców [nr tel....] [...]".

Awatar użytkownika
m72
(mateusz72)
Posty: 1625
Rejestracja: 17 mar 2006, 19:46
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: m72 » 12 gru 2007, 18:16

reserved pisze:Nie wiem jak w innych, ale dziś w 8907 na wewnętrznym wyświetlaczu była wgrana informacja "poszukujemy kierowców [nr tel....] [...]".
Praca dla kierowców. Wszędzie jest to wgrane.
Informuję, że powyższa wypowiedź stanowi wyłącznie moje prywatne zdanie i nie jest dozwolonym ażeby była wiązana z nieoficjalnym lub oficjalnym stanowiskiem organizacji lub firmy, z którą byłem, jestem lub będę zawodowo lub prywatnie związany.

Awatar użytkownika
Jamnik
Posty: 1385
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamnik » 12 gru 2007, 18:19

reserved pisze:Nie wiem jak w innych, ale dziś w 8907 na wewnętrznym wyświetlaczu była wgrana informacja "poszukujemy kierowców [nr tel....] [...]".
Od wakacji chyba to leci. :D W innych też. ;)

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 12 gru 2007, 18:22

Praca dla kierowców. Wszędzie jest to wgrane.
Od wakacji chyba to leci. :D W innych też. ;)
Aha przepraszam... pierwszy raz na to widzę na oczy w wozach MZA... bo w ITSie to widziałem :P

Awatar użytkownika
Plesim
Posty: 2818
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11

Post autor: Plesim » 12 gru 2007, 18:33

reserved pisze:pierwszy raz na to widzę na oczy w wozach MZA... bo w ITSie to widziałem
A od kiedy ITS to jest to samo co MZA? ;p

Awatar użytkownika
Tymesz
Zbanowany
Posty: 381
Rejestracja: 31 sie 2006, 12:18

Post autor: Tymesz » 13 gru 2007, 0:02

Witam.
Plesim pisze:
reserved pisze:pierwszy raz na to widzę na oczy w wozach MZA... bo w ITSie to widziałem
A od kiedy ITS to jest to samo co MZA? ;p
@reserved'owi chodzi oto że w autobusach ITS'u też był wyświetlany komunikat, że poszukują kierowców.
Memento mori

120503141125010703240322100835281205031411251309040905112611040811

Awatar użytkownika
levar
Posty: 2414
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 13 gru 2007, 1:48

mateusz72 pisze:Praca dla kierowców.
Słynny i cooltowy jak dla mnie plakat "Szanowne Panie, jesteście stworzone do kierowania autobusami" (mhm mhm aha, a ja jestem urodzoną baletnicą :hahaha: :keke: :kekeke: ) umieszczony w 8026 poniżej okien w miejscu na wózki a na nim ktoś dopisał: "Za 1200 zł" :D .

Poza tym decha w 4/117 #8026 z 2005 r. (przystanki Konstruntorska i Curtis Plaza jako stałe :shock:). ](*,)

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 13 gru 2007, 8:21

Tymesz pisze:Witam.
Plesim pisze: A od kiedy ITS to jest to samo co MZA? ;p
@reserved'owi chodzi oto że w autobusach ITS'u też był wyświetlany komunikat, że poszukują kierowców.
A tam takiego komunikatu wgranego nie ma ;]
noidea

alojzy
Posty: 807
Rejestracja: 10 maja 2007, 9:08

Post autor: alojzy » 13 gru 2007, 8:58

Według wewnętrznego wyświetlacza w grodziskich Scaniach (A532) 138 nadal jeździ Polną. Stoi tam zresztą cały czas zakryty plandeką przystanek.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 13 gru 2007, 10:41

levar pisze:Konstruntorska
literówka Twoja czy MZA?
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Tymesz
Zbanowany
Posty: 381
Rejestracja: 31 sie 2006, 12:18

Post autor: Tymesz » 13 gru 2007, 13:41

Adam G. pisze:
Tymesz pisze:Witam. @reserved'owi chodzi oto że w autobusach ITS'u też był wyświetlany komunikat, że poszukują kierowców.
A tam takiego komunikatu wgranego nie ma ;]
Był :]
Memento mori

120503141125010703240322100835281205031411251309040905112611040811

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 13 gru 2007, 14:51

Tymesz pisze: Był :]
Czyżby? Czy może tylko naklejki pod wyświetlaczami z adresem internetowym ośrodka szkoleniowego ITS i numerem telefonu tamże? :>
noidea

reserved
Posty: 13912
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 13 gru 2007, 15:08

Adam G. pisze:Czyżby? Czy może tylko naklejki pod wyświetlaczami z adresem internetowym ośrodka szkoleniowego ITS i numerem telefonu tamże? :>
Możliwe że to.. nie pamiętam dokładnie (to też jest informacja pasażerska :D ).
Ale mi chodziło o to, że pierwszy raz się stykam z tego typu informacją w MZA... w taki sposób podaną.

ODPOWIEDZ