Warszawska Kolej Dojazdowa

Moderator: JacekM

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 14 cze 2014, 11:51

Piotr Wi pisze: Ciekawe na jakim etapie rozwiązanie problemu szybkiego zużycia powierzchni tocznych zestawów kołowych.
Na etapie montażu tokarki podtorowej?

Jacek Z.
Posty: 1873
Rejestracja: 05 sie 2012, 22:14

Post autor: Jacek Z. » 14 cze 2014, 19:01

przewoz pisze:Na etapie montażu tokarki podtorowej?
Ładnie powiedziane :keke: :keke: :keke:

alojz
Posty: 2490
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:34

Post autor: alojz » 17 cze 2014, 20:31

Przetarg na obsługę komunikacji zastępczej został unieważniony
http://tnij.org/kka_wkd
Ruch pociągów na linii WKD będzie prowadzony bez ograniczeń
Edit:

Kod: Zaznacz cały

http://wkd.com.pl/images/przetargi/komunikacja_autobusowa/unieważnienie_postępowania.jpg

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 17 cze 2014, 22:23

WTF? (A link nie działa.)

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 25 cze 2014, 8:53

Remont toru na WKD odwołany.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 25 cze 2014, 12:05

Czyżby z powodu remontu na KM1?
Świetna wiadomość!!!!

Piottr
Posty: 1305
Rejestracja: 27 kwie 2010, 9:36
Lokalizacja: Wilanów
Kontakt:

Post autor: Piottr » 25 cze 2014, 14:49

WojtekE65 pisze:Czyżby z powodu remontu na KM1?
Niestety nie, za bardzo wierzysz w to, że ktoś myśli o klientach.
Z powodu uchylenia się wykonawcy od podpisania umowy, który się uchylił z powodu cofnięcia przez UTK certyfikatu bezpieczeństwa.
Doszliśmy w Polsce do stanu, że rozkład jazdy pociągów to jest coś,
co w istocie działania przypomina kalejdoskop, obracający się nie rzadziej niż cztery razy do roku,
w tym raz, w grudniu, z solidnym potrząśnięciem....

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 09 lip 2014, 7:22

Na WKD weszło zarządzenie że w soboty i niedziele mają jeździć same EN94, po za 1 obiegiem który jest planowo na EN97, a EN97 mają "leczyć" klimatyzację.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 09 lip 2014, 11:15

A EN95 już wrócił do Grodziska Mazowieckiego? :)

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 09 lip 2014, 12:21

Wcześniej było chyba na odwrót w DS jeździły same Pesy.

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 10 lip 2014, 11:23

http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosc ... jowej.html

Jednak próbują rozpocząć remont jeszcze w te wakacje, a konkretnie wymianę toru nr 1 między Śródmieściem i Zachodnią przy całodobowym zamknięciu obu torów. W następne wakacje reszta jedynki do Komorowa.
Otwarcie ofert do 27 lipca. Ciekawe czy faktycznie w te wakacje coś jeszcze zaczną - pewnie jakieś odwołania będą, itp.

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 18 lip 2014, 19:29

Znowu to samo - problemy z klimatyzacją:

http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosc ... oraco.html

Jacek Z.
Posty: 1873
Rejestracja: 05 sie 2012, 22:14

Post autor: Jacek Z. » 18 lip 2014, 23:53

WojtekE65 pisze:Znowu to samo - problemy z klimatyzacją:
Nie wiem czy "znowu"... Z artykułu raczej wygląda to na podjęcie kolejnych działań formalnych w związku z tą samą sprawą.

Jacek Z.
Posty: 1873
Rejestracja: 05 sie 2012, 22:14

Post autor: Jacek Z. » 21 lip 2014, 23:44

Walas pisze:Na WKD weszło zarządzenie że w soboty i niedziele mają jeździć same EN94, po za 1 obiegiem który jest planowo na EN97, a EN97 mają "leczyć" klimatyzację.
Tej niedzieli dla odmiany jeździły zdaje się co najmniej dwa-trzy EN97 (w tym 006a+006b i chyba 003a+003b), mimo iż temperatura też nie rozpieszczała...

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 22 lip 2014, 9:30

Nadal jest w mocy to zarządzanie?

ODPOWIEDZ