Remont tunelu Ĺrednicowego
Moderator: JacekM
- MeWa
- Cukiereczek
- Posty: 24727
- Rejestracja: 14 gru 2005, 21:34
- Lokalizacja: Czachówek Centralny Południowo-Środkowy
tak, tym bardziej, że SKM ma przecież powrócić na trasę przez Śródmieście. Zresztą teraz SKM jeździ wg "tymczasowego" rozkładu (czasowej zmiany rozkładu), który to będzie musiał zostać utrzymany w związku z przedłużeniem remontu tunelu.
STACJA METRA "RATUSZ" POWINNA NAZYWAĆ SIĘ "PLAC BANKOWY"
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
[size=0]M-1 1 7 9 14 15 182 208 523[/size]
W dniu 10/12 wchodzi w życie nowy RJ na trenie całej Europy i na jego podstawie zostanie ułożony rozkład zastępczy, który będzie obowiązywał do czasu zakończenia remontu.
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
Zastanawiam się nad możliwością wprowadzenia wybranych kursów z kier. wschodniego i zachodniego do Dw. Gdańskiego. Dw. Gdański jest skomunikowany z linią metra, a poc. z kier. wschodniego i zachodniego mogłyby być w jakiś bezkolizyjny sposób skomunikowane ze sobą. Może rozwiązałoby to choć częściowo bolączki osób, które teraz muszą wysiadać na Wschodnim lub Zachodnim i dojeżdżać dalej czym innym.
Dlatego m.in. byłyby to wybrane kursy. Ludzie mogliby zdecydować, czy chcą jechać do Wschodniego/Zachodniego, czy Gdańskiego a i jakby ktos tylko przejeżdżał przez Warszawę a jechał z innego kierunku, niż Siedlce/Radom, to miałby jedną przesiadkę miast dwóch.Busmann pisze:W każdym wypadku pociąg omijałby Zachodni lub Wschodni
Ktoś z tu obecnych zna układ torowy Gdańskiego?Busmann pisze:o możliwości takiego skierowania decyduje przepustowość Gdańskiego dla krańcujących pociągów i układ zwrotnic na dojeździe do niego...
Po części, znam założenia.atomek pisze: Ktoś z tu obecnych zna układ torowy Gdańskiego?
IMHO w obecne sytuacji to tam mogą jechać tylko dodatkowe pociągi, bo ludzie zaciukali by KM za skierowane tam planowych kursów.
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
- fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Bodajże pięć torów głównych, przy trzech krawędzie peronowe, dwa pozostawione na ruch towarowy. Jak z odstawczymi - nie wiem.atomek pisze:Ktoś z tu obecnych zna układ torowy Gdańskiego?
Ale stawałby na Woli.Busmann pisze:W każdym wypadku pociąg omijałby Zachodni
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
Z Sochaczewa łatwiej chyba było by jechać przez Jelonki, bo przez Wolę jechać na Gd. to żadne udogodnienie.Ale stawałby na Woli.
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
Z pominięciem Ursusa Płn, Włoch i Gołąbek...Z Sochaczewa to i owszem, fakt.
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
Na 9 grudnia się nie wyrobią, ale może do końca roku im się uda... później już tylko odbiory, itd, itp...remonttunelu.pl pisze:Stan prac na dzień 21 listopada 2006r.
Betonowanie bankietów
tor nr 3 – pozostało 138 metrów
tor nr 4 – pozostało 138 metrów
Rozłożenie maty wibroizolacyjnej
tor nr 3 i 4 – pozostało 293 metry.
Rozłożenie zbrojenia dolnego wraz z ułożeniem bloczków EBS
tor nr 3 i 4 – 800 metrów
Ułożenie szyn z przytwierdzeniem
tor nr 3 – 760 metrów
tor nr 4 – 800 metrów
Wylano płytę betonową
tor nr 3 – 200 metrów
tor nr 4 – 570 metrów
Wylano konstrukcje odciążające – szt. 2 nad galeriami MPWiK (ul. Marszałkowska i Nowy Świat) tor nr 4 w km 0,825 i 0203
Ułożenie „suchego” wodociągu wzdłuż toru nr 4 – 800 metrów
Ułożenie drabinek kablowych
tor nr 3 – 230 metrów
tor nr 4 – 140 metrów
Ułożenie zbrojenia górnego
tor nr 3 – 500 metrów
tor nr 4 – 700 metrów
Zamontowanie opraw oświetleniowych
tor nr 3 – 320 metrów
tor nr 4 – 340 metrów
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
Właśnie m.in. po to jest ten remont...jasiu pisze:wspaniale, tymczasem w szczycie na średnicy zaplanowano częstotliwość nawet co 3 min.
Przez jakiś czas, dopóki nie zabiorą się za dalekobieżne, a tu remont ma trwać co najmniej pół roku...A potem (kiedyś tam) będzie już pięknie i cudownie.
1 10 20 22 24 26 103 109 151 157 171 180 190 507 520 645 691 695 KM2 KM7 KM8 KM26 KM31 IC3 IC4 IC7 IC8 IC10
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!
To, że pracuje tam gdzie pracuję nie oznacza, że zawsze zgadzam się z decyzjami swojej firmy, a wszystko co tu wyprodukuje jest moim własnym zdaniem.
a poza tym zgadzam się z maksymą pawcia!