O chłodzeniu i niechłodzeniu
47 stopni to naprawdę za dużo. Ciekawe, co na to przepisy kodeksu pracy lub ustalenia ze związkami zawodowymi.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!
-
Stary Pingwin
- Posty: 6062
- Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48
Myślisz o bawełnianej koszulce z krótkimi rękawami? Od 2 lat ich nie ma, zostały zastąpione przez koszule z krótkim rękawem. O ile koszulka była bawełniana, to koszula jest bardzo bardzo sztuczna.
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.
Niszczą torowisko.
-
Stary Pingwin
- Posty: 6062
- Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48
Przy wysokich temperaturach pracodawca jest zobowiązany dostarczyć zimne napoje. W biurach skraca się czas pracy, co w komunikacji jest niemożliwe.
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.
Niszczą torowisko.
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Nie. Chyba, że 1386 to nie jest 105Nx.
Woda to od 25 stopni na zewnątrz. Może być kranówka.Stary Pingwin pisze: ↑13 cze 2019, 10:57Przy wysokich temperaturach pracodawca jest zobowiązany dostarczyć zimne napoje. W biurach skraca się czas pracy, co w komunikacji jest niemożliwe.
Dzisiaj usłyszałem o skróconych lekcjach w szkole i mnie to zdziwiło.
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!
O rodzynku zapomniałem. A to dlatego że jeździł jako drugi w składzie za to ma biletomat. Ale po NGG w zeszłym roku 1267 dostał klimatyzator w końcu.
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
Wczoraj na 28 czas pracy 9,9. Wody na Pl. Narutowicza zabrakło, na Wschodnim oczywiście wody nie ma. Kranówka jest ale nie każdy wozi butelki ze sobą. Pomijając kwestię wody, to na takich potworkach to powinny być SWLe skoro na takiej 3 z krótką trasą i odpowiednimi postojami mogą być SWLe.KwZ pisze: ↑13 cze 2019, 11:30Woda to od 25 stopni na zewnątrz. Może być kranówka.Stary Pingwin pisze: ↑13 cze 2019, 10:57
Przy wysokich temperaturach pracodawca jest zobowiązany dostarczyć zimne napoje. W biurach skraca się czas pracy, co w komunikacji jest niemożliwe.
Dzisiaj usłyszałem o skróconych lekcjach w szkole i mnie to zdziwiło.
Ja wczoraj wsiadłem w 28, nie mogłem przejechać nawet 3 przystanków. Klimat zrobił się taki, że tabor bez klimatyzacji powinien być bezwzględnie eliminowany z komunikacji publicznej, a klima w tym, którym jest powinna być sprawdzana i w razie potrzeby wymieniana na coś wydajniejszego.
Szkoda tych koszulek polo. Były bardzo estetycznie wykonane i miały ładne logo Tramwajów...Stary Pingwin pisze: ↑13 cze 2019, 10:55Myślisz o bawełnianej koszulce z krótkimi rękawami? Od 2 lat ich nie ma, zostały zastąpione przez koszule z krótkim rękawem. O ile koszulka była bawełniana, to koszula jest bardzo bardzo sztuczna.
-
Stary Pingwin
- Posty: 6062
- Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48
Były bardzo wygodne na upał. Jeszcze ciekawostka upalna- pracownik może odmówić świadczenia pracy, gdy jest mu za gorąco. Niestety, przepisy nie precyzują tego dokładniej.
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.
Niszczą torowisko.
Pojawiły się nowe koszulki polo z granatowym logo TW i pełną nazwą firmy.
-
Stary Pingwin
- Posty: 6062
- Rejestracja: 11 lis 2009, 11:48
Mówisz o efekcie ostatnich konsultacji odzieżowych w firmie? Już są efekty?
Klimatyzatory są złe.
Niszczą torowisko.
Niszczą torowisko.
-
michael112
- Posty: 3185
- Rejestracja: 20 gru 2005, 16:02
- Lokalizacja: Korzysta z zespołów 3005, 3006, 3007
No widzisz, a są ludzie (nie ja jakby co), którzy uważają że w przyszłości przed wycofaniem 81xx powinno się wycofać serię SU18 z Ostrobramskiej, która ma klimę, tyle tylko że jest rok czy dwa starsza niż 81xx.fraktal pisze: ↑13 cze 2019, 13:20Ja wczoraj wsiadłem w 28, nie mogłem przejechać nawet 3 przystanków. Klimat zrobił się taki, że tabor bez klimatyzacji powinien być bezwzględnie eliminowany z komunikacji publicznej, a klima w tym, którym jest powinna być sprawdzana i w razie potrzeby wymieniana na coś wydajniejszego.
Niestety klima w 84xx i 82xx działa w tym roku bardzo słabo, a szkoda, bo jeszcze ze dwa lata temu co poniektóre autobusy z tej serii chłodziły naprawdę nieźle...